Як правильно виконати ремонт та реставрацію фасаду?

Реконструйований фасад виконує роль не тільки естетичну, але й захисту оселі від зовнішнього середовища, енергозбереження, шумоізоляції, зменшення конденсату на стінах.

Для того, щоб провести реконструкцію, потрібен плановий та системний підхід, щоб максимально зекономити фінанси та підвищити швидкість виконання монтажу.

Перший плюс реконструкції фасаду будинку - не потрібно брати дозволи, погодження. Винятковими можуть бути лише будівлі в центрі міста, якщо зміна вигляду фасаду не відповідатиме архітектурному стилю сусідніх будинків.

ПРОЕКТ
Проект реконструкції починається з кошторису, розрахунку кількості основних та супутніх матеріалів, узгодження, технологіЇ, монтажУ, а також зображення фасаду.
Не забувайте і про пожежну безпеку. Компанія-виробник утеплювача має видати офіційний сертифікат!


ПІДГОТОВКА СТІН
Реконструкція фасаду – не простий процес, який потребує якісної підготовки стін, їх очищення та вирівняння. Після цього можна провести ревізію і, якщо потрібно, модернізацію балкону та інших конструкцій.
Важливий момент – обстеження фундаменту, оскільки якщо будуть проблеми, вся робота з реконструкції фасаду буде марною.


ДАХ
Бажано проводити підшивку даху після реконструкції фасаду.


ВИДИ ОБЛИЦЮВАННЯ:
керамограніт,
вініловий сайдинг,
облицювальна цегла,
сайдинг металевий,
фасадна плитка,
клінкерні термопанелі,
облицювальне скло,
фарбування
та інші.
Реставрація будинку, до і після
Під час реконструкції фасаду можна замінити вікна, двері, навіси, козирки та інші конструкції. Якщо потрібно, можна добудувати терасу, веранду.


ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ
Реконструюючи фасад, не забувайте про озеленення території! Це надасть будинку привабливий зовнішній вигляд та затишок на прибудинковій території.


РЕВІЗІЯ
Ревізію фасаду проводять один-два рази на рік (навесні та восени). Цей захід допоможе уповільнити процес руйнації (якщо такий є).Найбільшої уваги потребують місця, де підвищений рівень вологості.


ЯК ЧАСТО ПРОВОДИТИ РЕСТАВРАЦІЮ
Прийнято проводити реконструкцію один раз на 10 років. Звичайно, не всі фасади підлягають звичайній реконструкції. Слід проводити професійну реставрацію, звертатись до реставраторів, якщо це пам’ятка архітектури, замовляти детальний проект.


+380987774588
+380667774588
www.termopaneli.com.ua
www.termopaneli.net
ПІД ЧАС РЕСТАВРАЦІЇ АБО РЕКОНСТРУКЦІЇ ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ.
ОГОРОДІТЬ ПРИБУДИНКОВУ ТЕРИТОРІЮ!

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Тел. (Viber):
Многокан.:
 0 800 21 7771
(бесплатно по Украине)
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email