Як вибрати покрівлю для даху

І цю проблему кожному забудовнику доводиться вирішувати самому.

Покрівельних матеріалів існує багато, всі вони різні за якістю і за ціною.

Кожного забудовника цікавить довговічність, надійність майбутньої покрівлі, безпека (до неї можна віднести екологічність, негорючість), простота і технологічність монтажу (від рівня складності залежить вартість покрівельних робіт), естетичність зовнішнього вигляду.

До основного матеріалу потрібно придбати комплектуючі, аксесуари, елементи покрівлі. Це утеплювачі, підпокрівельні плівки (паробар’єр і супердифузійна мембрана), саморізи по металу або по дереву, ущільнювачі, вентилятори, мансардні вікна. Їхня якість безпосередньо впливатиме на якість готового даху будинку, а також термін його служби.

ПОРАДИ ВІД ВИРОБНИКІВ ПОКРІВЛІ, НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ЇЇ ВИБОРІ

Прогулянка містом

Отже, почніть з прогулянки містом, а також огляду дахів будинків. Зверніть увагу не тільки на нові покрівлі, але і прослужили 10-15 років. Добре це зробити в передмісті, де будинків більше. Не пошкодуйте на це часу – ви заощадите значні гроші, з’ясувавши вже за зовнішнім виглядом дахів, придбання яких покрівельних матеріалів буде серйозною помилкою, а на які варто звернути увагу.

Вивчення доступної інформації

Вивчіть різновиди покрівельних матеріалів, а потім зробіть вибір. Покрівельні матеріали можна розділити на металеві, керамічні, з натурального каменю, бітумні, азбестові. Як визначитися? Ціни тільки покрівельних матеріалів самі по собі не дадуть Вам повної картини вартості покрівлі. Порівнюйте вартість покрівлі в повній комплектації.

Рахуйте повну вартість покрівлі

Вартість покрівельних аксесуарів, елементів покрівлі може займати до 50 і навіть більше відсотків в повній вартості матеріалів для покрівлі. Тому не запитуйте у продавця ціну на 1м2 покрівельного покриття. Найкраще порівнювати ціну повного комплекту матеріалів на свій дах, звертаючи увагу на відповідність між собою специфікацій від різних продавців. Порівнюючи різні пропозиції, часто помічаєш, що в них різні за якістю і ціною аксесуари, елементи покрівлі, наприклад, дешевий гідробар’єр, але недешева супердифузійна мембрана. Часто продавці, покрівельники в розрахунках «забувають» ті чи інші матеріали, а також види робіт.

Не забудьте до вартості кожної покрівлі додати вартість монтажу, адже для різних матеріалів вартість монтажу буде відрізнятися. Після цього проводите порівняння.

Читайте текст гарантії

Перевіряючи довговічність металочерепиці або профнастилу, звертайтеся до тексту гарантії. Обов’язково вимагайте оригінал гарантії, який видадуть Вам на руки після покупки. Не полінуйтеся елементарно прочитати її уважно. Звертайте увагу на фрази типу “гарантія не може бути передана третім особам” (тому ви є те саме третя особа), “гарантія на наскрізну корозію”, “гарантія на не протікання” та інші подібні фрази. Також уважно читайте додаткові умови гарантії і список документів для пред’явлення рекламації. Якщо у вас не буде якого-небудь обов’язкового документа – це привід для відмови у гарантії. Чим простіше і зрозуміліше складена гарантія – тим краще для Вас. Адже діяти постачальник буде так, як написано в гарантії, а не як розповідається на словах. І хто знає, років через кілька гарантія може виявитися важливим документом!

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Тел. (Viber):
Многокан.:
 0 800 21 7771
(бесплатно по Украине)
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email