Як вибрати якісні вікна?

Однак якість таких комплектуючих є різною і при першому контакті невідчутною. Лише після тривалого користування можна зрозуміти – якісне вікно ти придбав чи ні.

Державні документи, які визначають стандарти та норми у проектуванні металопластикових вікон

Виробники під час виробництва вікон керуються Державними стандартами України (ДСТУ) із виробництва вікон та склопакетів, Державними будівельними нормами (ДБН).

Міцність зварних швів

Однією із головних вимог є міцність зварних швів на кутах вікна. Це перевіряється шляхом значного навантаження на них. При недостатній міцності шва вікно може втратити свою цілісність, з’являться тріщини.

Металеве армування у вікні

У вікнах шириною більше 60см у середині ПВХ-профілю для жорсткості вставляється армування із оцинкованої сталі або іншого захищеного від корозії профілю. Армуючий метал повинен бути по всьому периметру вікна, а його мінімальна товщина складати 1,5мм.

Енергозберігаючі властивості вікна

Вікно повинне запобігати втраті тепла, яке виробляється у приміщенні. Держава переймається витратами на енергоресурси, тому останні зміни ДБН стосувалися, зокрема підвищення вимог до теплозбереження вікон та дверей. Вся територія України розділена на кліматичні зони, в яких значення супротиву теплопередачі вікон у житлових приміщеннях має складати 0,75м2 0С/Вт для І кліматичної зони та для ІІ 0,6м2 0С/Вт.

Для того, щоб відповідати вимогам для I-ої зони, необхідно використовувати 5-ти камерний ПВХ-профіль, двокамерний енергозберігаючий склопакет із теплою дистанційною рамкою; для ІІ-ої зони – достатньо 3-х камерний ПВХ-профіль із однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email