Як правильно очищувати фасад з клінкерною плиткою або цеглою

Які ж найбільш розповсюджені забруднення можуть бути на фасаді з клінкерною плиткою чи цеглою?

Забруднення від затирочної суміші або цементу.

Такі забруднення трапляються найчастіше одразу після монтажу клінкерних термопанелей або клінкерної плитки чи цегли. Тому слід заздалегідь придбати спеціальні засоби для очищення, які без проблем очистять поверхню плитки від залишків фуги, затир очної суміші чи цементу. Очищувач до того ж можна наносити й повторно на забруднені ділянки і залишати на ніч.
Ні в якому разі не очищуйте клінкер кустарними способами: будівельними інструментами або засобами незрозумілого походження. Це може тільки нашкодити фасаду Вашого будинку.

Висоли.
Через хімічні реакції на фасадній плитці чи клінкері можуть виникати висоли - вапняно-соляні відкладення. Не слід хвилюватися через таку реакцію, адже в сучасному будівництві вже створені спеціальні засоби, які можуть позбавляти і від таких забруднень! Їх виготовляють на основі органічних кислот, вони легко наносяться і змиваються звичайною водою.

Мох і пліснява.
Для недопущення появи таких забруднень, потрібно постійно підтримувати оптимальний рівень вологості на фасаді. Якщо Ви помітили хоча б мінімальні прояви плісняви чи мху, потрібно діяти негайно: по-перше, установити першопричину, по-друге, придбати «Антимох» або засіб для боротьби з пліснявою на фасаді та одразу очистити клінкер від біологічних забруднень. Якщо ж просто очистити, не змінивши рівень вологості, то пліснява та грибок знов зможе з’явитися! Комфортний мікроклімат – основа здоров’я, пам’ятайте про це!

Клейова суміш або забруднення від скотчу.
Для того, щоб очистити забруднену поверхню від клею або залишків скотчу, підійде звичайний ацетон або засіб з високою концентрацією ацетону. Спочатку треба змочити пропитаною ацетоном губкою місце з забрудненням, потім ретельно протираємо і отримуємо чистий фасад! Спирт також можна використовувати, якщо поруч немає ацетону.

Плями від жиру.
В даному випадку чим швидше ви почнете позбавлятися від цих плям, тим більша вірогідність, що не доведеться використовувати спеціальні засоби. Якщо ж жирна пляма вже давно з’явилась на фасаді будинку, слід придбати спеціальний плямовивідник або засіб для знежирення.

ЯК ЗАХИСТИТИ ФАСАД, щоб не довелося боротися з плямами?
Якщо ви не маєте бажання очищувати плитку чи цеглу, то після монтажу рекомендується використовувати спеціальні засоби захисту та гідрофобізатори. Вони не допустять появу грибку, плісняви чи моху, до того ж вони морозостійкі та можуть захистити плитку від сильних морозів.

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email