Як облицювати комерційну нерухомість, щоб вона була привабливою для клієнтів?

Оформлення фасаду відрізнятиметься для магазинів з різним асортиментом продукції. 

✅Витончена вітрина з жіночою білизною не повинна бути схожа на вхід в магазин будівельних матеріалів. Навіть розмір вхідних дверей і сходів грають свою роль.

✅Продовольчий магазин з соціальними цінами оформляється недорогими, але міцними оздоблювальними матеріалами, адже заходити туди буде маса абсолютно різних людей. Важливо, щоб інформація про низькі ціни була присутня в рекламному оформленні фасаду. Вікна, вітрини і двері таких магазинів зробіть пластиковими, щоб за ними було легко доглядати.

✅Оформлюйте фасад магазину, якщо дозволяє продукція, яскравими декоративними деталями. Вивіску зробіть крупну з підсвічуванням, щоб не втратити покупців в темний час доби. Попросіть фірму-оформлювача розробити дизайн логотипа вашого магазину.

✅Не беріть таку складну справу, як повне оформлення фасаду магазину на себе. Все-таки це краще довірити майстрам-професіоналам. У дизайнерській студії вам можуть запропонувати свій варіант оформлення і реклами, але можна розробити його спільно. 

✅Ретельно вибирайте освітлення вітрин, входу і вивіски - ефектно підсвічені товари привертають увагу більшої кількості  покупців. Не забувайте оновлювати композицію в вітрині - нове завжди притягує погляд. Вчасно виставляйте рекламу про знижки або акції, що проходять в магазині.

✅Важливо врахувати й загальний стиль оформлення вулиці і сусідніх будівель і магазинів. Єдиний стиль і архітектурне й кольорове рішення всього кварталу виглядають дуже ефектно.

✅Доглядайте за газоном перед своєю торговою точкою і обов'язково поставте урни - чистота і акуратність сприятливо позначаться на потоці покупців. Витончені квіткарки і ліхтарі між вікнами вашого магазину прекрасно впишуться в загальний задум оформлення фасаду.

✅Зверніть увагу на фасади магазинів, які приваблюють ваш погляд. Сфотографуйте ці об'єкти, щоб потім спокійно проаналізувати свої враження та вивести алгоритм, керуючись яким ви разробите дизайн своєї вхідної групи, вітрин і вивісок.


Ну і якщо Ви уже вирішили, що будете оздоблювати Ваш магазин клінкерними термопанелями, то ми з радістю допоможемо і з дизайном, і з вибором товщини утеплювача й плитки, заміром та розрахунком кількості і вартості термопанелей!


Звертайтеся прямо зараз для замовлення виїду спеціаліста:

Наші контакти:


+380667774588

+380987774588

+380953262383

www.termopaneli.com.ua

www.termopaneli.net

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email