Як зекономити на опаленні?

Вона передбачає використання в оздобленні фасаду та покрівлі листів спеціального матеріалу, який не просто утеплює, а перешкоджає теплопередачі - обміну теплом між будинком і вулицею. Таким матеріалом найчастіше служить пінобетон, пінополістирол або мінеральна вата.
Якщо використовувати їх в оздобленні, то будинок не тільки не буде переохолоджуватися взимку, але і не перегріється влітку - це дозволить заощадити ще й на кондиціонуванні.
Як влаштована теплоізоляційна система
Теплоізоляція  являє собою по черзі викладені шари різних матеріалів, які разом утворюють теплоізоляційну систему. Її ще називають "сендвіч" або "пиріг". 
Такий пиріг можна додати на поверхню стіни двома способами: впритул або залишивши між стіною і теплоізоляцією невеликий простір. При дотриманні технології обидва ці способи дадуть відмінний результат.
................................
Не забувайте, що теплеповітря завжди піднімається вгору, тому найбільше тепловтрат відбувається через дах. Приділіть теплоізоляції покрівлі особливу увагу, забезпечте якісну  вентиляцію і водовідвідну систему.
Якщо під вашим житлом є холодний підвал - бажано також утеплити і підлогу.
Наявність теплоізоляційної системи приймає на себе удар від негативних атмосферних впливів, тому стіни будівлі прослужать набагато довше.
У країнах Європи, де будинки будують вже з теплоізоляцією, на опалення 1 кв.м. житла витрачається в 3-4 рази менше енергії, ніж в Україні. Уявіть, наскільки ви зможете скоротити свої витрати!
Встановити теплоізоляцію можна навіть після закінчення будівництва, і навіть якщо ваш будинок вже давно не новий. Вона підходить і для приватних, і для багатоквартирних будинків.
Ну і якщо Ви уже вирішили, що будете оздоблювати Ваш будинок клінкерними термопанелями, то ми з радістю допоможемо і з дизайном, і з вибором товщини утеплювача й плитки, заміром та розрахунком кількості і вартості термопанелей!
Наші контакти:
+380667774588
+380987774588
+380953262383
Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email