Чи їдять гризуни клінкерні термопанелі?

Незважаючи на численні статті на цю тему, досліди, пов'язані зі спростуванням цього твердження, ми все-таки вирішили теж провести своє дослідження, щоб точно знати, що наші термопанелі неїстівні!
Насамперед ми звернулися до Вікіпедії, яка інформує, що в результаті досліджень на дрібних гризунах, вчені встановили:
• пінополістирол в своєму складі не має поживних речовин, які привертають увагу мишей;
• спінений або екструдований пінополістирол привертає інтерес гризунів тільки в тому випадку, якщо ці матеріали є перешкодою перед доступом до їжі або воді; тобто самі по собі гранули стиролу, спінені за допомогою газу, не є для гризунів їстівними, а виступають перешкодою в стіновому пирозі, якщо їх надійно не захистити декоративним оздобленням;
• тільки в разі, якщо гризуну потрібен підстилковий матеріал, і поруч не буде ніякого іншого (папір, мішковина), він зверне увагу на пінополістирол, і то в останню чергу.
Таким чином, наука говорить, що пінополістирол неїстівний для гризунів і вони його можуть гризти тільки для того, щоб робити собі ходи до їжі і води, якщо він надійно не захищений.
Але допитливий розум наших інженерів все-таки не давав спокою. Ми вирішили провести експеримент самостійно. Поселили в офісі двох гризунів, зробили для них будиночки з пінополістиролу. І ось, що вийшло: https://www.youtube.com/watch?v=pk777MgdGDM
Звичайно ж, ми довели самі собі твердження Вікіпедії і в кінці відпустили мишок на свободу!
Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email