У будинку з РОЯЛ ФАСАД панує щастя, турбота і любов.Я не можу купити щастя - але я можу заварити смачний чай і створити тепло і затишок...

ТОВ «РОЯЛ ФАСАД» - експерт у комплексному підході з оздоблення та утеплення фасаду. Енергоаудит будинку, розрахунок матеріалу, доставка і монтаж клінкерних термопанелей по всій Україні!

Фасад - це обличчя всього будинку. Тому, якщо ви дбаєте про зовнішній вигляд свого монастиря, слід пам'ятати одну важливу річ: докладіть максимум зусиль, щоб не займатися реставрацією частіше, ніж хочете!

Багато кваліфікованих фахівців в області будівництва все рідше звертаються до вже застарілих, на наш погляд, методів утеплення фасаду «мокрим методом» (обробка «під ягня» або «короїд»). Сьогодні в Україні стає все більш важливим оздоблення фасаду термопаненями на основі клінкерної плитки. Недарма ця технологія дуже популярна в Європі, особливо під час реставрації побудов, де є жорсткі вимоги до теплоізоляції для некомерційних будівель та споруд.

фасад из клинкерной термопанели тм роял фасад

Що таке клінкерна термопанель

Термопанель - це композитна система для зовнішнього оздоблення та утеплення фасадів будівель, що складається з теплоізоляційного матеріалу (утеплювача):

- пінополістиролу (ПСБ-С, EPS англ.)

?- екструзійного пінополістирол (ЭППС, XPS анг.)

і зовнішнього декоративного захисного шару - клінкерної плитки, відпресованої в утеплювач.

Ми не переслідуємо мети просто рекламувати наш продукт, якість якого підтверджена національними сертифікатами. Наша компанія зацікавлена в тому, щоб клієнти орієнтувались в способах утеплення будівель і вибирали найкращий як за ціною, так і за якістю для себе товар.

Для облицювання фасаду при реставрації старих будинків або обробці нових все частіше використовуються клінкерні термопанелі, ссеред яких особливою популярністю користуються термопанелі з цегляною текстурою. Це дуже практичний матеріал, який за своїми властивостями перевершує навіть камінь і протистоїть впливам навколишнього середовища. Наприклад, вбирання вологи менше 2%, а морозостійкість - більше 300 циклів для заморожування і відтавання.

Всі НАШІ ВІДЕО ми знімаємо без спеціальної підготовки та професійного монтажу для передачі реальних властивостей та умов застосування продукції ТМ Royal Fasade.

Клінкерні панелі для утеплення Роял Фасад

У наш час клінкерну плитку, яка служить насамперед для облицювання лицьового шару фасадних термопанелей, виробляють методом пресування або екструзії за допомогою випалу сланцевих глин при температурі близько 1150 градусів Цельсія. Далі на останніх етапах обробки температуру підвищують до 2000 градусів за Цельсієм. Для такого виробничого процесу потрібна спеціальна порода глини, яка має високу пластичність і при високотемпературній обробці набуває властивостей однорідного міцного, вологостійкого і красивого клінкеру. Звичайно, технологія і сировина для виробництва абсолютно екологічно чисті і мають європейські стандарти якості. А так як у виробництві використовуються кольорові пігменти, то багатий вибір панелей завжди представлений в насичених і натуральних текстурах і відтінках.

Енергоефективний аудит


Комплексний підхід до енергоефективності

Ми виготовляємо клінкерні термопанелі на 3 (трьох) видах утеплювачів в основі, на Ваш вибір, і скломагнезитової плити (для вентельованих фасаів)!!!

PSB-S25 ГосТ (пінополістирол спінений)

ХPS-45 (екструдований пінополістирол)

Немає необхідності нести витрати і укладати дороге армування бетоном для організації несучих фундаментів для обробки важкою цеглою.

Середня вага 1 м2 плитки в термопанелі становить всього близько 14 до 17 кг!

Практичність обумовлена їх довговічністю

При використанні термопанель з клінкерної плитки ви не зіткнетеся з естетичною проблемою з залишковим виходом солей, адже технологія клінкерної плитки повністю виключає цей фізичний процес.

Унікальні характеристики та переваги клінкерної плитки

• За своєю міцністю цей матеріал нічим не поступається керамограніту або натуральному каменю.

• Низький коефіцієнт водопоглинання забезпечує клінкеру стійкість до таких несприятливих умов, як висока вологість, перепади температур і вплив вітру.

• Відсутність висолів на поверхні при тривалій експлуатації дозволяє будівлі зберігати красивий і презентабельний зовнішній вигляд довгий час.

• Цей матеріал неймовірно стійкий до кислот і лугів.

• Широкий спектр застосування.

• Сприяє створенню додаткового захисту фасаду будівлі від руйнівного впливу природного середовища.

• Тривалий термін служби без зовнішніх пошкоджень.

• Він має абсолютну екологічну безпеку, адже сировина для виробництва клінкерної плитки є натуральним матеріалом.

У конструкціях термопанелей в основному використовуються три види утеплювача: пінополіуретан, екструдований пінополістирол і пінополістирол.

Пінополістирол в термопанляхвважається одним з кращих утеплювачів в своєму сегменті ціна / якість, оскільки за своїми фізико-хімічними властивостями він легкий, екологічно чистий, довговічний, не схильний до цвілі, грибкової інфекції і не піддається деформації в процесі експлуатації. Має високий коефіцієнт стійкості до теплопередачі, при цьому без запаху і негативного впливу на людину.

 

Компанія Роял Фасад використовує тільки екологічно чисту сировину, що підтверджено європейськими сертифікатами:

pinoplast-stolit-rivne.pdf

pinoplast-stolit-ses-rivne.pdf

Стирол, який використовується для виробництва спіненого пінополістиролу, застосовують також у харчовій промисловості та тваринництві.

Так, клінкерна термопанель Роял Фасад на Ваш вибір складається з самозатухаючого пінополіуретану, екструдованого пінополістиролу або спіненого пінополістеролу дрібної гранули ПСБ-C25/35, з товщиною плити утеплювача від 30 до 150мм + керамічна (клінкерна) плитка. Процес склеювання двох матеріалів здійснюється у фабричних умовах і відбувається при пресуванні плитки на панель ПСБС за допомогою однокомпонентного поліуретанового клею KLEIBERIT PUR (Німеччина), який полімеризується і, буквально в'їдаючись в структуру обох матеріалів по всій товщині, створює монолітну і міцну конструкцію декор-клінкер (Польща) + утеплювач = термопанель - готове рішення для оздоблення фасаду!

Найвища якість клінкерних термопанелей TM Royal Fasade забезпечує використання тільки сертифікованих матеріалів з Європейського Союзу.

Сировина для утеплення - від концерну Eni S.p.A. (Італія); клінкерна плитка від польських та німецьких виробників PARADYZ & CERRAD; Feldhaus Klinker & King Klinker; німецький поліуретановий клей KLEIBERIT PUR Adhesives. Але найголовніша досягнута перевага - це впроваджена нами Європейська технологія БАГАТОРАЗОВОГО ПРЕСУВАННЯ, яка дозволяє досягати максимального проникнення поліуретанового клею в структуру утеплювача і плитки див. нижче наші випробування!

Знімаємо всі НАШІ ВІДЕО без спеціальної підготовки та професійної установки, щоб передати реальні властивості та умови використання продукції ТМ Роял Фасад. Високоякісні західноєвропейські комплектуючі та технології виробництва дозволяють забезпечити преміальну продукцію ТМ Royal Fasade в сегменті будівельних матеріалів.

Жоден клейовий склад не здатний забезпечити більш надійне з'єднання двох матеріалів без використання додаткового пресування навантаження з проникаючим ефектом в конструкції клеєних поверхонь!

Порівняльні характеристики та візуальні переваги технології виробництва методом багаторазового пресування ТМ РОЯЛ Фасад

Письмові  Гарантійні зобов’язання на клінкерну термопанель ТМ "Royal Fasade" 15 років.

Основні властивості

Пінополіуретан 40 кг/м3

Базальтовая вата 145 кг/м3

Екструзійний пінополістирол ЭППС, XPS-35

Пінополістирол спіненний, EPS-25 анг. ПСБ-С25 ГосТ

Структура

Існують як відкрита, так і закрита коміриста структура

Волокна розташовані випадковим чином в горизонтальному і вертикальному напрямку

Закрита (герметична) коміриста структура

Відкрита коміриста структура

Поглинання вологи

Майже не пропускає вологи

Гігроскопічна (високий рівень вбирання вологи)

Не пропускає вологу

Погано пропускає вологу

Питома вага

Легкий матеріал

Відносно легкий матеріал

Легкий матеріал

Легкий матеріал

Механічна стійкість до пошкоджень

Низька міцність

Міцність нижче середнього

Висока міцність

Середня міцність

Стійкість стиснення

Низька стійкість

Стійкість нижче середньої

Висока стійкість

Середня стійкість

Вміст шкідливих речовин під час експлуатації

Нетоксичний (при температурі 500 С виділяє чадний газ і вуглекислий газ)

Нетоксичні (високий вміст фармацевтичних смол в перші 2 роки експлуатації)

Нетоксичні

Нетоксичні

Довговічність при нормальних умовах експлуатації

Відносно довговічний

Схильний до розшарування волокон і розпаду

Довговічний

Відносно довговічний (при високих температурах схильний до розпаду)

Горючість

Схильний до горіння

Негорючий

Самозатухаючий (у складі містить речовини антипірени)

Самозатухаючий (у складі містить речовини антипірени)

Біологічна стійкість

Відносно стабільний

Стійкий

Стійкий

Схильний до гниття

Стійкість до ультрафіолету

Практично не схильний до впливу

Не схильний до впливу

Практично не схильний до впливу

Схильний до впливу

Порівняльні характеристики теплоізоляційних матеріалів

ВІДЕОЗВІТ про надійність і технічний стан зразків клінкерних теплопанелей

Докладніше про випробування див. на сторінці Сертифікати

Каталог відмінностей продуктів TM Royal Fasade від інших виробників в Україні клінкерних термопанелей.

1. Замок «чверть» по всьому периметру панелей запобігає виникненню містків холоду, створюючи монолітне покриття без щілин.

2. Захисно-декоративне покриття (клінкерна плитка) має високі міцнісні характеристики. Він витримує значне навантаження пресування з поліуретановим клейовим складом в утеплювачі, який виробляється автоматично на конвеєрі, і утворює єдину міцну конструкцію - термопанель.

См. випробування на міцність!

3. Закладні елементи з оцинкованої і ґрунтованої сталі товщиною 0,5мм, - «п'ятаки»,- кріпильний елемент у поєднанні з металевим дюбель - цвяхом (ДБМ), забезпечують надійність кріплення без усадки конструкції на весь період експлуатації фасаду.

4. Теплоізоляційний шар - товщина утеплювача від 30 до 120 мм на вибір з трьох найпоширеніших: ПСБС, ХРS, ППУ. Вони мають різні теплоізоляційні властивості, які відповідають практично будь-яким технічним умовам і нормам теплоізоляції фасадів будівель.

Розрахунок товщини утеплювача, необхідний відповідно до українських законодавчих норм енергоефективності

ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ ДБН В.2.6-31:2006

Як розрахувати рекомендовану товщину теплоізоляційного шару утеплювача (натисніть на посилання).

5. Скловолокно сітка (необов'язково!) використовується між швами плитки для збільшення адгезії і, відповідно, довгострокової міцності затірочної суміші.

Каталог затірки для швів

Елемент складається з безперервного теплоізоляційного шару товщиною 30, 50, 80, 100, 150 мм, в залежності від побажань замовника; захисно-декоративного шару (клінкерна плитка)ТМ Cerrad або ТМ Paradyz, міцно скріпленими між собою методом багаторазового пресування; закладного металевого елемента п'ятак і чверті по периметру панелі, щоб уникнути появи містків холоду!

Розміри і загальна характеристика термопанелей ТМ ROYAL FASADE:

Розміри панелі

ТИП 2 длина - 1016 ± 2 мм; ширина - 600 ± 2 мм; товщина - 30,50,80,100,150 ± 2 мм, шов 9мм 

Площа прямої панелі (корисна)

ТИП2 0,60 м2

Площа кутової панелі (корисна)

ТИП2 0,53 м2

Маса панелі м2

від 12 до 17 кг. (в залежності від товщини і щільності утеплювача (30-150 мм)

Водопоглинання клінкерної плитки

не більше 2%

Теплопровідність

0,036 Вт/м2

Зчеплення декоративно-захисних плиток з основою

середнє 0,072 МПа*

Клас займистості ізоляції / верхнього шару

Г-1/2 / НГ

Морозостійкість панелі

більше 300 циклів

*Згідно зГОСТ В.2.6.-36, МПа (нормативне значення 0,015) в результаті ми отримали середнє значення в 0,072 (МПа), перевищив нормативне значення в 5 разів. Протокол випробувань

Стінова панель 2й ТИП

Розмір елемента: 600x1016 (30-150) мм, шов 9мм

Площа елемента: 0,60 м&sup²

Віконний укос ТИП2

Розмір елемента: 254х600 (30-150) мм, шов 9мм

Площа елемента: 0,15 м²

Елемент ТИП2

Розмір елемента: 245х600 (30-150) мм, шов 9мм

Площа елемента: 0,15 м²

Збільшення терміну служби конструкцій за рахунок клінкерних панелей

Клінкерні термопанелі збільшують термін служби конструкції, так як захищають стіни від несприятливих впливів навколишнього середовища, від впливу сонця, води і вітру. Коли на стінах утворюється конденсат, він легко випаровується і стіни будуть захищені від вогкості і гниття.

Монтаж термопанелей простий і швидкий, без залучення дорогих фахівців з професійним обладнанням. З фасадною роботою середньостатистичного будинку впорається команда з 2-3 чоловік за 1-2 тижні. Причому процес монтажу може бути виконаний в будь-який час року, адже видів вологих робіт абсолютно немає.

Крім того, клінкерні термопанелі за своїми характеристиками витримують досить великі навантаження при згинанні, завдяки особливості монтажу панелі в трьох площинах з чотирма видами кріплень, що дозволяє їм не деформуватися при сезонних коливаннях фундаменту, як у випадку з штукатуркою стін.

Оздоблення фасаду «сухим методом» можна проводити в будь-який час року, дотримуючись температурного режиму до -10 ° С!

У чому ж полягає перевага виробництва термопанелей ТМ Royal Fasade методом багаторазового пресування перед іншими термопанелями.

Спробуємо коротко описати технологічний процес кожної методики.

Існує три основних технологічних процеси виробництва термопанелей:

1. Заливка рідких компонентів поліуретану або ПСБ в матричні форми з подальшим процесом піноутворення в формі.

2. Нанесення клейового складу на основу (утеплювач) і верхню оздоблювальну поверхню і склеювання 2 основ без механічного навантаження.

3. Нанесення клейового складу на основу (утеплювач) і верхню оздоблювальну поверхню з подальшим пресуванням. Цей спосіб застосовується тільки до оздоблювальних матеріалів з високими характеристиками міцності, таких як клінкерна плитка. Але цей спосіб не можна застосовувати на матеріали з цементно-піщаною основою через крихкість матеріалу.

Якість термопанелей з клінкерною плиткою підтверджена технологією

У перших двох виробничих процесах адгезія (склеювання) матеріалів відбувається тільки на поверхні верхніх шарів обох матеріалів з різною щільністю, наприклад, клінкер і ПСБ-С. Після монтажу даних панелей при природних процесах заморозки і розморозки панелі (цикли морозостійкості) відбувається поступове ослаблення тонкого клейового шару між основою утеплювача і верхнім шаром оздоблення, що і призводить до короткочасного розшарування двох матеріалів і передчасного ремонту.

Третій метод відрізняється технологією склеювання двох матеріалів, при якій готова стінова панель виготовляється шляхом пресування клінкера в ПСБ-С, з навантаженням до 1,5 т. При такому навантаженні поліуретановий клей глибоко проникає в структуру обох матеріалів. А в результаті піноутворення в ході полімеризації утворюється монолітна структура клінкеру з утеплювачем. Надійність адгезії матеріалів можна перевірити, спробувавши відірвати плитку від утеплювача, в результаті чого видно глибину шару полімеризації до 20 мм в структурі ПСБ-С. Таким чином, забезпечується надійна і тривала експлуатація фасаду протягом усього періоду часу без будь-яких ремонтно-реставраційних робіт.

Тест на займистість ПСБ-С25/35 в клінкерній термопанелі ТМ Роял Фасад

Таблиця розрахунку роздрібної вартості 1 м2 матеріалу і робіт з утеплення фасаду, розрахунок проводиться в у.о. з розрахунку 1 у.о. - 27 грн. Станом на 21.02.2018.

Клінкерних термопанелей ТМ Royal Fasade

 

Матеріали

Одиниці виміру

Витрата 1 м2

Ціна за одиницю. у.о.

Загальна вартість у.о.

1

Ґрунт універсальний глибокого проникнення  СТ 17/10 Супер CERESIT

л

0,2

7,40

0,15

2

Клінкерна термопанель утеплювач ПСБ-С25 (пінопласт) 100 мм і плиткою Красная (Rot) Польша CERRAD

м2

1

22,20

20,50

3

Шуруп с дюбелем 8х160мм WAVE

шт

10

0,06

0,60

4

Універсальна монтажна піна TS 61 CERESIT 750 мл

мл

100

5,20

0,65

5

Затіркова суміш для міжплиткових швів ПОЛИПЛАСТ СТ-82, 30 кг

кг

1,80

9,70

0,70

6

Загальна вартість матеріалів

 

 

 

22,60

7

Монтажні роботи

 

 

 

9,00

 

Повна установка з роботою

 

 

 

31,60

Таблиця розрахунку вартості 1 м2 матеріалу і робіт з утеплення фасаду декоративною штукатуркою типу Короїд матеріалами СERESIT

 

Матеріал

Одиниці виміру

Витрата на 1м2

Ціна за одиницю у.о.

Загальна вартість у.о.

1

 Ґрунт універсальний глибокого проникнення СТ 17/10 Супер CERESIT

 

л

0,4

7,40

0,30

2

 ПСБ-С25 ГосТ 15,5 кг/м3

м2

4,45

4,45

3

Клейова суміш для кріплення плит Ceresit CT 83 pro., 27кг

кг

4,5

5,20

0,85

4

Клей для армування Ceresit CT 85 pro., 27 кг

кг

6

8,75

1,95

5

Фасадна сітка – 165 Ceresit, 55м.п.

М2

1

44,45

0,55

6

Дубель з пластиковим цвяхом 160х10мм  Ceresit CT-330 Termo 160

шт

5

0,09

0,45

7

Куточок для мокрої штукатурки 3 м

шт

1

0,30

0,10

8

Мінеральна декоративна штукатурка "короїд" Ceresit CT 35, 25 кг. 2,5/3,5 мм

кг

3,2

13,10

1,85

9

Акрилова фарба Сeresit, 10л  CT 42

л

1,5

36

5,40

10

Вартість матеріалів, загальна

 

 

 

15,90

11

Монтажні роботи

 

 

 

11,85

 

Повна установка з роботою

 

 

 

27,75

Таблиця порівняльних характеристик фасадів із застосуванням утеплення та оздоблення стін Клінкерною термопанелю ТМ Roya Fasad та Штукаруткою мокрим методом під «короїд»

 

Клінкерна термопанель

Штукатурка короїд

Стійкість до механічних пошкоджень

Да

НЕТ

Презентабельний зовнішній вигляд

Да

НЕТ

Монтаж зима/літо

Да

НЕТ

Стійкість до агресивних середовищ

Да

НЕТ

Ліквідність

Да

НЕТ

Стійкість до розтріскування і деформації покриття

Да

НЕТ

Простота в установці

Да

НЕТ

Гарантійний термін, років

25

10

 

Якісно утеплений фасад з клінкерними термопанелями ТМ "Royal Fasade" прослужить вам близько 100 років

Ми хочемо запропонувати вам декоративні і клінкерні термопанелі на основі утеплювача, які будуть радувати вас і ваших спадкоємців протягом багатьох-багатьох років.

У сучасному будівництві на даний момент часу немає ідеального матеріалу для утеплення фасаду будівлі. Кожен теплоізоляційний матеріал оптимальний в певних кліматичних умовах, а також в поєднанні з використанням різних будівельних і теплоізоляційних матеріалів (стіна, вікно, покрівля). Вашій увазі пропонується на вибір найбільш поширені теплоізоляційних матеріалів.

Ви можете вивчити їх схожість і відмінності на нашому сайті в розділі http://termopaneli.com.ua/raschet-energoeffektivnosti-zdaniya.html.

Також, натиснувши на посилання, можна більш детально ознайомитися з властивостями теплоізоляції:

Пінополістиролу (ПСБ-С25/35)

Екструзійного пінополістиролу (XPS, ЭПС)

Базальтова вата

ПСБ-С25 пінополістирол   XPS-35 экструзійний пінополістирол Базальтовая (кам’яна) вата 145 кг/м3

 

Звернувшись до наших фахівців за технічною підтримкою, ви приймете оптимальне рішення при виборі теплоізоляційного матеріалу, який найкращим чином відповідатиме Вашим вимогам і нашим стандартам якості!

Пінополістирол (ПСБ-С25/35) - (скорочена назва - ПСБ-С25 або 35 щільності) є газонаповненим матеріалом, який отримують шляхом переробки полістиролу, його похідних і стирольних полістиролів. Технологічно пінополістирол отримують шляхом заповнення розчином полімерної маси газу і гранул стиролу. Далі виробники нагрівають отриману масу парою. В результаті гранули збільшують свій обсяг в багато разів, займаючи цілу форму, і скріплюються між собою. Традиційно природний газ використовується при виробництві пінополістиролу, який відмінно розчиняється в стиролі, заповнюючи гранули. Крім того, використовується вуглекислий газ - але тільки в вогнестійкому елементі. Крім цих варіантів, пінополістирол може виготовлятися за вакуумною технологією (вакуумний полістирол) без використання газу.

Екструзійний пінополістирол (XPS, ЭПС) - Скорочена назва - ЭПС або XPS. Іншими словами, екстрадований пінополістирол. Вперше цей матеріал для теплоізоляції був створений в Сполучених Штатах Америки (1941). Цей вид утеплювача застосовується досить широко: утеплення фундаменту і цоколя, цегляної або будь-якої іншої кладки, штукатуреного фасаду будівлі, будь-яких видів покрівлі, підлоги (як звичайної, так і теплої). Він також використовується в дорожньому будівництві (автомобільному і залізничному) для того, щоб уникнути промерзання землі і набухання грунту. Екстрадований пінополістирол є відмінним теплоізоляційним матеріалом для спортивного майданчика, льодової арени або холодильного агрегату. Екструзійний пінополістирол відрізняється від пінопласту процедурою гранулювання. При створенні звичайної піни мікрогранули «пропарюють» за допомогою водяної пари. Вони збільшуються за рахунок підвищення температури і повністю заповнюють форму піною. При виготовленні екструзії пінополістиролу використовується метод екструзії. Виробник змішує полістиролові гранули з використанням високих температур і високого тиску, в тому числі піноутворювача в процесі виробництва, після чого все видавлюється з екструдера.

Якість екструзії пінополістиролу можна визначити просто: його структура рівномірна, пори закриті, діаметр комірки від 0,1 до 0,2 мм.

Екструзійний пінополістирол щільністю піни від 38 до 45 кг на м³ має достатню міцність. Використовується в проектуванні злітно-посадкової смуги, автомобільної та залізничної. Слід зазначити, що саме ця якість є головною перевагою. Даний вид будівельного матеріалу використовується не тільки у вигляді утеплювача, але і в якості несучих конструкцій.

Теплопровідність екструзійного пінополістиролу становить від 0,029 до 0,034. Його мала вага також є незаперечним плюсом у його використанні - від 25 до 45 кг на м. Водопоглинання мінімальне - від 0,2 до 0,4%. Таким чином, за багатьма показниками екструзійний пінополістирол сьогодні є кращим серед утеплювачів з пінополістиролу.

 

Безпека утеплювача від Роял Фасад

Отже, при виборі теплоізоляції слід звернути увагу на склад матеріалу. Сьогодні наша компанія пропонує Вам широкий асортимент термопанелей на основі клінкерної плитки з використанням безпечної, екологічно чистої, якісної ізоляції. Ми використовуємо тільки ті марки ізоляції, які сертифіковані і безпечні навіть при виготовленні дитячих іграшок, посуду, медичної упаковки.

У складі полістиролу, який ми використовуємо при виготовленні клінкерних термопанелей, є тільки атом вуглецю і водню. Що є явною перевагою перед іншими видами ізоляційних матеріалів!

Довговічність утеплювача

Якщо теплоізоляційний матеріал якісний, він прослужить вам відмінно не менше 50 років з незмінними характеристиками! Купуючи неякісний матеріал, ви побачите, як він кришиться під час монтажу фасаду. Він може осідати в майбутньому і тим самим порушити рівномірність теплоізоляції. Також слід зупинити свою увагу на рівності країв по периметру: натисніть на утеплювач. Край повинен залишатися рівним і однорідним, змін не повинно бути помітно.

Екологічність

Утеплювач, який використовує компанія Роял Фасад, екологічний і до його складу не входять дрібні волокна, пил, формальдегідна смола, кіптява або шлаки. Існує помилкова думка, що м'який теплоізоляційний матеріал виготовлений з натуральної сировини і тому він є найбільш екологічно чистим, але це не так. Він містить фенол-формальдегідну смолу, а через волокнисту структуру може виникнути алергічна реакція. У цьому матеріалі можуть з'явитися цвіль і грибок, які небезпечні для здоров'я людини.

Міцність утеплювача

Число показника щільності на стиснення не повинно бути менше 20 т на 1 м ­. В іншому випадку можлива усадка або ж деформація ізоляційного матеріалу, що безпосередньо вплине на термін служби фасаду.

Достатній тепловий захист панелями Royal Fasad

Забезпечується коефіцієнтом теплопровідності (λ – лямбда). Від цього показника залежить, скільки певного матеріалу потрібно для утеплення фасаду, даху або фундаменту, і, таким чином, яка вартість утеплення конструкції. Оптимальний показник для ізоляції λ лямбда - 0,032 Вт / м-К.

Наприклад, якщо коефіцієнт теплопровідності високий, кількість утеплювача збільшується для досягнення оптимального теплового захисту. Необхідно враховувати важливий фактор - вологість клімату. Для цього виділяють два показники - λ A і λ B, де А відноситься до сухого клімату, і B - вологий. Наша країна в основному характеризується вологим кліматом, тому при виборі теплоізоляційного матеріалу слід звернути увагу на показник λ В. Показник λ В визначає теплопровідність в реальних умовах, а не лабораторних. Тому, якщо є велика різниця між показниками А і В, це свідчить про високий рівень водопоглинання теплоізоляційного матеріалу.

 

Запам'ятайте! Екологічний утеплюючий матеріал не містить у своєму складі дрібні волокна, пил, фенолформальдегідні смоли, сажу, шлаки, фреон, і крім того він не піддається розкладанню, тобто біостійкий!

 

Клінкерна термопанель TM ROYAL FASAD має по всьому периметру технологічний елемент - замок-чверть для створення ефекту - термос, щоб уникнути містків холоду і значних тепловтрат від поганої герметизації фасаду.

Дослідження тепловізора вказують на червоні лінії ділянок з порушенням герметичності фасаду, і, як наслідок, місце втрат тепла в будинку. Це пов'язано з установкою утеплювача при відсутності технологічних замків - чверті або канавки-гребінцевого з'єднання. Втрати тепла в другому випадку можуть досягати загальних витрат енергії в будинку.

Стандартна щільність утеплювача згідно з прайсом ПСБС-25 ГосТ (15,50кг на 1 м3 кг в сухій масі).

Технологічні можливості застосування ПСБС різної щільності:

ПСБ-С15ГосТ - 12,50кг. в 1 м3,

ПСБ-С25ГосТ - 15,50кг,

ПСБ-с35ГосТ - 22,00кг.

Товщина утеплювачаПСБ-С 

30мм-ПСБ-С35

40мм-ПСБ-С35

50мм-ПСБ-С35,ПСБ-С25

80мм-ПСБ-С35,ПСБ-С25,ПСБ-С15

100мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15 

120мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15

150мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15 

100мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15 

120мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15

150мм-ПСБС35,ПСБС25,ПСБС15 

Вибираючи панелі для утеплення ТМ Роял Фасад ви отримуєте рекомендації щодо їх установки

Через величезну кількість інформації, яка потрапила на голову замовника, іноді дуже складно зрозуміти поради досвідчених фахівців, будівельників, досвідчених менеджерів компаній, які заздалегідь знають про всі властивості матеріалів (що піна буде з'їдена мишами або, що ще гірше, буде горіти від екструдованого полістиролу, що ваш будинок може задихнутися, адже стіни не дихають! А піна з поліуретану взагалі токсична!) І напевно вони вже заздалегідь знають, що вам найбільше підійде!

Рекомендуємо керуватися тільки самостійним мисленням, аналізувати, робити висновки і приймати рішення з наукової точки зору, вивчивши у вільному доступі «наукові і незалежні джерела інформації»: електронні енциклопедії; онлайн програмне забезпечення для автоматичного розрахунку теплової ефективності фасаду будівлі. І прості калькуляторні програми для розрахунку тепла.

Тільки ви зможете прийняти правильне рішення і зробити обдуманий, грамотний вибір!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх