КЛІНКЕРНІ ТЕРМОПАНЕЛІ

КЛІНКЕРНІ ТЕРМОПАНЕЛІ

Одним із найдовговічніших матеріалів для облицювання фасаду вважається клінкерна цегла. Це передусім натуральна глина, яка використовується у виготовленні клінкера та проходить декілька дуже важливих процесів на виробництві, перш ніж вона прикрасить фасад будинку.

Клінкерна плитка для облицювання фасадів використовується через її легку вагу та зручність монтажу. Близько 50 років тому в Європі її стали використовувати у виготовленні клінкерних термопанелей – монолітних плит, які складаються з шару утеплювача та оздоблення (клінкерна плитка). До речі, деякі компанії, які першими почали впроваджувати цю технологію, працюють і сьогодні. Одна з них – Isoklinker (Німеччина). Термопанелі з клінкерною плиткою ціна на які в Німеччині варіюється від 100 до 150 євро за м², часто недоступні для вітчизняного покупця, тому засновники компанії Роял Фасад вирішили створити національний продукт, доступний українцям, але такий же якісний, як і європейський продукт.

Що ж собою являє клінкерна термопанель, за якою технологією виготовляється, які її основні характеристики і особливості монтажу?

ТОВ Роял Фасад, як одна з вітчизняних компаній, які займаються виробництвом даного продукту, була створена 2013 року і зараз займає лідируючі позиції на будівельному ринку України. Технологія виробництва запатентована, а клінкерні термопанелі мають усі відповідні сертифікати якості, результати випробувань яких перевищують норми у 4-5 разів! Технологія багатократного пресування, яку використовує ТОВ Роял Фасад, являє собою процес, під час якого плитка опресовується в утеплювач (ПСБС, екструзійний пінополістирол) на прес-станках і вакуумних прес-станках.  Надійне кріплення відбувається завдяки проникненню клею в структуру клінкерної плитки та плити утеплювача. В результаті ви отримуєте монолітну конструкцію – термопанелі з клінкерною плиткою.

Отже, КЛІНКЕРНА ТЕРМОПАНЕЛЬ – це монолітна система, яка складається з плити ПСБС-25 або XPS-35 на вибір замовника та впресованої в утеплювач клінкерної (керамічної) плитки за допомогою адгезії поліуретанового клею в структуру обох матеріалів.

Роял Фасад використовує тільки сертифіковану сировину європейських виробників:

 1. Пінополістирол концерну Eni S.p.A.
 2. Клінкерна плитки польських та німецьких виробників (CERRAD, PARADYZ, King Klinker, Feldhaus Klinker).
 3. Поліуретановий клей Kleiberit (Німеччина).
Уникальная технология проверена временем!
Замок – четверть
(по периметру панели)
Защитно-декоративный слой
(Клинкерная плитка)
Производство: Paradyz, Cerrad & KingKlinker (Польша),
Feldhaus Klinker (Германия)
Металлический пятак
Закладной элемент для жесткой фиксации в утеплителе
Теплоизоляционный слой
В качестве утеплителей используются ПСБ-С25 графит (Neopor) и ЭПП-С35

Термопанель з клінкерною плиткою – це сучасний матеріал, який має значні переваги перед іншими способами утеплення фасадів.

 1. Надійний та довговічний матеріал – не менше 30-50 років експлуатації.
 2. Презентабельний зовнішній вигляд клінкерної кладки.
 3. Простота монтажу – термопанель фасадна з плиткою клінкер монтується на підготовлену рівну поверхню за допомогою поліуретанової клей-піни та ДБМ. В панелі є закладні стальні елементи для монтажу, а також замок-чверть на всьому периметрі термопанелі для захисту від появи мостиків холоду.
 4. Фасадні термопанелі з клінкерною керамічною плиткою мають відповідні сертифікати. Випробування проходили в різних національних лабораторіях. Результати випробувань показали, що скріплення матеріалів (плити утеплювача й клінкерної плитки) настільки сильне, що перевищує відповідні норми у 4-5 разів.
 5. Екологічність. Усі матеріали, які викостовуються у виробництві, мають сертифікати екологічності.
 6. Пінополістирол, який компанія Роял Фасад використовує у виготовленні теплопанелей, має сертифікат горючесті Г1 – самозатухаючий. Клінкерна плитка, яка є захисним опоряджувальним шаром – НГ (негорюча).
 7. Гаратнія від 15 років – Роял Фасад надає клієнтам офіційну гарантію на цілісність конструкції за умови дотримання вимог до монтажу.
 8. Ціна клінкерної термопанелі на сьогодні вища за ціни системи мокрого фасаду, але це найкраща інвестиція у ваш будинок, оскільки строк експлуатації «мокрого фасаду» - до 10ти років (потім, він потребує реставрації), а фасаду з клінкерними термопанелями – від 30 років.
 9. Клінкерна термопанель захищає будинок від впливів оточуючого середовища: вітер, сонце, вода, мороз, сирість, гниття, а також механічних пошкоджень.
 10. Монтаж можна здійснювати круглий рік – адже клінкерні панелі характеризуються відсутністю мокрих робіт. Таким чином, їх можна монтувати при температурі од -10°С.

Компанія Роял Фасад пропонує не тільки товар, а й повний комплекс послуг від енергоаудиту будинку з рекомендаціями до виготовлення клінкерних термопанелей, їх монтажу та гарантії якості. Також ми беремо активну участь у програмі IQ Energy – компенсації 35% вартості утеплення фасаду (матеріал + робота). За статистикою, 30% наших клієнтів користоються цією програму та успішно отримують компенсацію за енергоефективне утеплення.

Чекаємо на Вас в нашому офісі за адресою м. Київ, вул. Старосільська 1у.

Ми працюємо по всій території України.

Телефонуйте нам вже сьогодні для замовлення розрахунку кількості матеріалу для вашого будинку. Ми здійснюємо для Вас 3D візуалізацію фасаду з клінкерними термопанелями!

Акційна пропозиція – доставка клінкерних термопанелей від 300м² – безкоштовна! Тому замовляйте клінкерні термопанелі ціна на які сьогодні від 450 грн за м², але зараз діють новорічні пропозиції, умови яких Ви можете дізнатися у наших менеджерів!

 

Інтертелеком:+38 (044) 227 77 45

Київстар:+38 (098) 777 45 88

МТС:+38 (066) 777 45 88

Lifecell:+38 (063) 315 95 14

info@termopaneli.com.ua

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email