Термопанелі Роял Фасад

Термопанелі Роял Фасад


Віддаєте перевагу натуральним матеріалам для фасадів? Турбують значні витрати електроенергії? Мрієте про оздоблення, що здатне послужити тривалий час без порушення естетичних та робочих характеристик? Зверніть увагу на клінкерну продукцію від компанії «Роял Фасад», які вдало імітує цегельну кладку і має ряд виняткових особливостей. На термопанелі (Львів) ціна складається з об'єму замовлення, обраної марки термопанелей та сезонних знижок.

На протязі 7-ми років наша компанія виробляє продукцію, в якій використані імпортні компоненти: 

- польська та німецька клінкерна плитка;

- пінопласт ПСБС чи пінополістирол екструдований XPS.

- поліуретановий німецький клей. Завдяки вакуумному пресуванню, він проникає вглиб матеріалів до 30 мм, створюючи високу адгезію компонентів у декоративно-утеплюючих виробах.

Купити термопанелі: ціна приємно вражає 

  • Застосована фахівцями виробничої компанії «Роял Фасад» технологія багаторазового пресування допомагає отримати винятковий по цілісності матеріал, в якому 3 шари з'єднані воєдино. 
  • Ми гарантуємо високу якість своєї продукції, тому після укладання договору про співпрацю відправляємо клієнту пробні зразки майбутніх виробів.
  • Монтаж фасадних термопанелей з клінкеру робиться на бетонні, цегляні стіни, конструкції з піно- та газоблоків. Вага 1м² матеріалу становить близько 15 кг. Його використання значно вигідніше, ніж облицювання поверхонь цеглою з необхідністю додаткового зміцнення фундаменту.
  • У порівнянні з «мокрими фасадами» обкладання нашими панелями дозволяється при морозній погоді (гранична температура проведення робіт з штукатуркою складає +5˚С, а фасадні термопанелі монтуються при t ≥ -10˚C).

Термопанелі: ціна львів’янам 

На Західній Україні погода часто мінлива, випадає багато опадів, тому доволі часто спостерігається підвищена вологість повітря. Ми пропонуємо атмосферостійкі фасадні термопанелі, які збережуть гарний вигляд зовні будівель та подарують приємне тепло і затишок всередині квартир, будинків, офісів та інших закладів.

  1. Економія енерговитрат у розмірі до 30-40%.
  2. Значний період використання матеріалів. Клінкер, як продукт випалювання глини, дуже міцний. Екструдований пінополістирол не просідає, як мінвата,  бо застосовуються особливі закладні деталі, фіксуючі «п'ятаки» та анкерні цвяхи ДБМ. Клей при з'єднанні глибоко проникає у поверхні клінкера та утеплювача.
  3. Повне усунення протягів, які є в старих будинках. Якщо купити термопанелі в Україні у компанії «Роял Фасад», ви отримаєте продукцію з замками «чверть», які перешкоджають появі «містків холоду».
  4. Покращене шумопоглинання зовнішніх звуків.

Додаткові вигоді

Компанія «Роял Фасад» приймає участь у реалізації програми грошової компенсації IQ Energy, яка дозволяє покупцям отримати кешбек у розмірі до 35% від суми, інвестованої власниками нерухомості в утеплення будівель.

Замовляючи партію клінкерних термопанелей у розрахунку на облицювання будинку з площею фасаду більше 200м² (еквівалент 100 000 грн.), ви отримуєте безкоштовну розробку 3D-зображення будови з майбутнім оздобленням. Детально за посиланням https://termopaneli.com.ua/modeli.html

Тим, хто купує клінкерні термопанелі для фасадів площею понад 300м², ми привозимо матеріали для монтажу за власний рахунок.

Майже кожний клієнт думає: якою ж буде на термопанель ціна львівським покупцям? Щоб зробити асортимент максимально доступним, ми проводимо сезонні акції, спрямовані на зниження вартості облицювальних матеріалів.

Купити термопанелі від виробника – це кращий вибір для інвестування у комфорт вашої нерухомості!

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email