Фасадні термопанелі

Фасадні термопанелі

Значний арсенал рішень, пов'язаних із зовнішньою обробкою конструкцій, дає можливість покупцям ретельно вивчати декор з кращими експлуатаційними параметрами. Клієнти обирають між недорогими і ексклюзивними матеріалами, в число яких входять товстостінна штукатурка, навісне сендвіч-облицювання з створенням вентканалу, цегляні стіни, скляні рішення, плитка.

Фасадна термопанель випереджає по функціоналу ці декоративні варіанти завдяки безлічі унікальних робочих характеристик, притаманних тришаровому матеріалу. Щоб монтаж був повноцінним, виробник виготовляє кутові фрагменти, обклади для віконно-дверних конструкцій, прямі елементи термооблицювання. Клієнт отримує фасовані вироби, здатні повноцінно оформлювати зовнішні поверхні.

Фасадні термопанелі (Львів): ціна питання

Багато покупців плутають поняття розумної економії та вигоди. Перша має на увазі оптимізацію вартості без зниження якості або зменшення корисних опцій. Тобто, це ─ придбання бажаного товару за акційною ціною.

Вигода являє собою той спектр можливостей, які людина отримує, оплачуючи продукцію чи послугу. Вона не завжди пов'язана з швидкою самоокупністю, зате враховує тривалість використання і має усвідомлений вибір переваг, які збільшують ступінь комфорту. У термопанелях це:

  • довгий період використання виробів;
  • невелика вага;
  • атмосферна стійкість;
  • швидке очищення;
  • підтримання стабільності термічного режиму у приміщеннях;
  • блокування попадання повітря зовні, що виключає появу протягів.

Щоб термопанелі фасадні купити в Україні без переплат, рекомендовано звертатися до виробників. Однією з кращих вітчизняних компаній, що виготовляють сучасні матеріали для оздоблення стін, є Royal Facade, який працює по всій Україні з доставкою монтажем та гарантією!

Вартість термопанелей буде залежати від:

- виду матеріалу (цокольні, стінові, кутові, віконні укоси);

- товщини та утеплювача;

- виробника плитки (кераміка чи клінкер)

- марки утеплювача (пінополіуретан, екструдований пінополістирол);

- фактурного виду (імітація цегли або натурального каменю).

Додамо вартість піноклейового складу (один балон розрахований в середньому на 10 панелей по 0,6м2 обробки) і затиральну масу (витрати 1.8-2.2 кг на м² готової поверхні).

Термопанелі укладають на стіни з нерівністю менш 2.5 см по виставленому рівню. В іншому випадку потрібне попереднє вирівнювання стіни чи  створення металевого чи дерев'яного каркаса-обрешітки, бруски якого оброблені захисним антисептиком. На тривалість виконання та кошторис робіт впливають фігурні елементи у вигляді арок, виступів, кутів.

Фасадні термопанелі: ціна утеплення будинку

Інвестування у тепловий комфорт житлової будівлі робиться на довгі роки, тому важливо підібрати матеріал, що відповідає власному естетичному смаку. На сайті розміщений калькулятор, який допоможе швидко підрахувати вартість закупівлі усіх матеріалів. 

На термопанелі для утеплення фасаду ціна залежить від площі облицювання. Потрібно знати площу оздоблення, визначитися з утеплювачем. Ви отримаєте загальну суму розрахункового кошторису, куди входять грошові трати на придбання тришарових виробів, оплату праці робітників та придбання додаткових матеріалів.

Коли вперше зводите будинок, то цифра грошових вкладень на фасадне облицювання  може здатися трохи завеликою. Проте цегляна кладка обійдеться у 700-1000 грн./м², але зважте, що її витримає лише міцний фундамент. Вартість візуально простого композитного алюмінію буде  600 грн./м², а купівля і монтаж сандвіч-панелей з мінватою та керамогранітом «потягне» на 2200-2600 грн./м². 

Є ще один спосіб інвестування у тепло будівлі без переплат. Якщо ви замовляєте утеплені фасадні термопанелі у Львові, інших містах країни, підключайтесь до програми IQ Energy, яка надає можливість повернути приватним особам витрачені кошти у розмірі до 35% від вартості матеріалів. Засновником програми є Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, діє вона на рівні контролю та забезпечення європейських норм утеплення у будівлях наших громадян.

Компания "Роял Фасад" – это национальный производитель клинкерных термопанелей с 2013 года.
Email:
head@termopaneli.com.ua
Контакты
Форма обратной связи
Ваше имя
Ваш email