Проекти утеплені панелями Royal Facade

Можна багато та красномовно розповідати про технології та задоволених покупців, які вибрали для будинку утеплення термопанелями. Найпереконливішим свідченням результативності матеріалів та якісно виконаної роботи стануть фотографії проектів.

Проекты, утеплённые панелями Royal Facade фото 1
Проекты, утеплённые панелями Royal Facade фото 2

Ми працюємо по всій Україні, виконуючи фасадне утеплення термопанелями. Власне виробництво дозволяє виготовляти продукцію високої якості, а монтаж силами кваліфікованих фахівців дає можливість пишатися результатами своєї роботи. Кожен клієнт отримує гарний «одяг» для будинку, що має підвищений тепловий функціонал.

Чому замовники вибирають зовнішнє утеплення термопанелями «Роял Фасад»

Задоволені клієнти зазначають, що з першого місяця відчувається економія теплоносія. Двоповерховий будинок з пінобетону, обкладений у півцегли та облицьований термопанелями Royal Facade, дав наступні результати. З'явилася економія під час опалення газом. Фактичні дані щодо витрати: було 350 м³, стало 250 м³. Порахуйте, скільки сьогодні коштує зайва сотня ста кубів газу?

Другий приклад утеплення термопанелями – дерев'яний будинок, обкладений цеглою, який не відрізнявся герметичністю стін. Вогнестійкий спінений пінополістирол забезпечив зниження витрат за обігрів. Як зазначає власник будинку, економія фінансів приблизно в 1,5 рази.Переваги клінкерного термоутеплення від «Роял Фасад»

  • Швидке проведення робіт
  • Підвищення естетики зовнішнього вигляду будинків
  • Можливість виконати монтаж не тільки в теплий період року, а й за умов європейської зими
  • Одноразові вкладення, що забезпечують довготривалий ефект при утепленні термопанелями
  • Менша витрата теплоносія із забезпеченням комфортного мікроклімату

Утеплення терпопанелями з оздобленням: приклади виконаних проектів

Работа 161 фото
c. Святопетрівське
(Київська область)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FACADE в основі утеплювач ПСБС (EPS-90) 50 мм з плиткою Semir Rosa Paradyz.
Фугівка: чорна.
 
Работа 160 фото
м.Одеса (Совіньон)
(Одеська область)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FACADE в основі утеплювач ПСБС (EPS-90) з плиткою Голден Тайл
Фасад: севен тонс оранж.
Кути, молдинг, укоси: вестмінстер помаранчевий в основі спіненого пінополістиролу товщиною 50 мм.
Фугівка: чорна.
 
Работа 159 фото
м.Бех
(Швейцарія)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювач ПСБС (EPS-90) з плиткою Голден Тайл (для першого поверху - мікс Лондон антрацит та Севен тонз сірий, для другого - Стренд білий та Стренд Чорний) на основі спіненого пінополістиролу товщиною 120 мм.
Фугівка: сіра, чорна, графіт.
 
Работа 158 фото
м.Софія
(Болгарія)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювач ПСБС (EPS-90) з плиткою Голден Тайл
Лондон Антрацит на основі спіненого та екструдованого пінополістиролу товщиною 100 мм.
Фугівка: сіра.
 
Работа 157 фото
Тернопіль
(Тернопільська область)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювач ПСБ С-35/EPS-90 100 мм,
та керамічна плитка - CERRAD Lift brick CHILLY (Польща).
Фугівка: чорна
 
Работа 156 фото
смт. Костешті
(Молдова)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювача ПСБ С-35/EPS-90 50 мм,
Фасад: керамогранітна плитка - Golden tile Seven tones orange
Цоколь: Strend чёрный
 
Работа 155 фото
м.Тортоса
(Іспанія)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювача ПСБ С-35/EPS-90 50 мм,
та керамогранітна плитка - Golden tile Лондон Антрацит
 
Работа 154 фото
Черкаси
(Черкаська область)
Використано:
клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювач ПСБ С-35/EPS-90 100 мм,
та керамічна плитка - Cerrad Rot shadow (Польща).
 
Работа 153 фото
Київ
(Київська область)
Використана: клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювача ПСБ С-35/EPS-90 100 мм, клінкерна плитка фасад - King klinker HF 57.

Затирочна суміш: чорна.
 
Работа 152 фото
смт. Вороньків
(Київська область)
Використано:
Клінкерна термопанель ROYAL FASADE в основі утеплювач ПСБ С-35/EPS-90 50 мм, та керамічна плитка - Cerrad Rot rust shadow (Польща).
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Термопанелі з особливим підходом у виготовленні

Продукція є двошаровою, виготовляється на заводі та поставляється для оперативного монтажу.

Проекты, утеплённые панелями Royal Facade фото 3

Утеплювач

  • EPS – спінений пінополістирол ПСБ-С. Виготовляється з полістиролу, являє собою структуру, наповнену газовими бульбашками.
  • XPS – екструзійний пінополістирол. Гранули полімеру змішуються з пінистим компонентом в умовах підвищених температур. Потім напівфабрикат пропускається через отвори екструдера, формуючи дрібні осередки із закритими порами.

Облицювання

Використовуємо клінкерну фасадну плитку, виготовлену в Німеччині та Польщі. Вона має всі сертифікати, що підтверджують тривалий термін служби у різних кліматичних умовах. Німецька продукція найчастіше використовується для організації елітних фасадів.

З'єднання складових

Зразкова термопанель в офісі Роял Фасаду Спеціальний поліуретановий клей та вакуумний прес-верстат міцно з'єднують термоізоляцію з декоративною плиткою. Зусилля на розрив у 5 разів перевищує допустимий параметр, зазначений у ДСП України. Тобто, швидше вдасться зруйнувати обробку, ніж розділити клінкер із ізолятором. При гарантійному періоді в 25 років термопанелі служать у 2 рази довше.

Щоб отримати готові панелі, у форму поміщають клінкерну плитку. Туди ж встановлюють напрямні фіксатори, металевий заставний «п'ятак», який формує надійне кріплення. У форму поміщають пінополістирольну плиту, приєднуючи на клей. Заготівля надходить на багаторазове вакуумне пресування, після чого отримуємо готовий виріб. Плитка та утеплювач виявляються надійно зчепленими між собою. Сполуки не здатні пошкодити сильна атмосферна волога, спека, мороз, шквальний вітер.

Утеплення термопанелями: проведення монтажу

Склад термопанелей на стелажах П'ять закладних деталей та замкові з'єднання допомагають успішно виконати зовнішнє утеплення термопанелями. Точна конфігурація пазогребневих торців робить установку виробів акуратною, створює враження монолітності.

Завдяки виготовленню продукції на своїй території ми впевнені у дотриманні технологічних параметрів. Облицювальні роботи виконуються дуже швидко, адже плити поставляються у готовому вигляді. Утеплення термопанелями по «сухому» методу значно розширює температурний режим під час проведення робіт.

Стикування кутів - ще один важливий момент, який допомагає зберегти точну геометрію будинку. Для цього використовуємо додатково виготовлені елементи. Другий спосіб полягає у фіксації панелей під створений стінами формат сполучення кутів.

Що дає покупцю тандем клінкеру та утеплювача

Дім утеплений термопанелями Роял Фасад Утеплення термопанелями – швидкий спосіб створення оздоблення та продумане інвестування у тепловий затишок. Підлоги, що нагрівають, обігрівачі, радіатори, пічки і каміни розраховані на регулярну витрату матеріалів.

Тільки так за звичайною схемою забезпечується підвищення температури всередині будівлі. Газові, водогрійні та електричні котли є справжніми пожирачами фінансів. У цьому неодноразово переконалися мешканці приватних будинків.

Агрегація екологічно безпечного клінкеру та утеплювача зменшує суму в оплаті комунальних рахунків. Ми використовуємо фасадне та цокольне утеплення термопанелями. Перший вид відрізняється збільшеними лінійними розмірами.

Це необхідно для зменшення кількості швів. У другий випадок акцент робиться на збільшену товщину продукції. Ізолятор товщиною 50-100 мм на 50 років вирішить питання із тепловим комфортом. Наші вироби допомагають зменшити щомісячні оплати за витрачені ресурси на 30-50%.

Гарний фасад будинку з термопанелями Роял Фасад Перше завдання пінополістиролу при утепленні термопанелями зводиться до недопущення проникнення зовнішнього холоду та вогкості.

Є друге питання, яке він закриває повністю. Йдеться про переміщення «точки роси» із зовнішніх стін на утеплювач. Це допомагає довше зберігати несучу здатність будівельних конструкцій.

Використання клінкерної плитки формує стилістичну індивідуальність. Імітація природних матеріалів виходить дуже точною. Колірна різноманітність сприяє створенню гармонійності в екстер'єрі будинку. Плитка поєднується з відтінками даху, паркану, інших будівель на ділянці. Заводське виготовлення передбачає отримання точних розмірів самих виробів та конфігурації бічних з'єднань. Завдяки рівним лініям місця сполучення сусідніх виробів стають непомітними. Це виключає виникнення монтажних огріхів і позитивно позначається на загальному сприйнятті фасаду.

Чому технологія утеплення термопанелями, запропонована Royal Facade, користується популярністю

Перевага
1 За 7 років ми виконали понад 1000 проектів із утеплення термопанелями. Робота велася по всій Україні.
2 Самостійно виготовляємо продукцію, вибираючи перевірені компоненти та обробку європейських партнерів.
3 Комплексні рішення створені на основі запатентованої технології вібропресування імпортної плитки та утеплювача.
4 Екструдований пінополістирол і спінений пінополіуретан є відмінними блокаторами холоду. Утеплення термопанелями допомагає зберігати влітку прохолоду в приміщеннях.
5 Наша робота починається з енергоаудиту, щоб фактично виявити «слабкі» місця на об'єкті.
6 Під час обговорення із замовником показуємо, як виглядатиме будинок після утеплення термопанелями. Для цього створюємо фасадну 3D-розробку, використовуючи будівельну програму «Автокад».
7 Відповідаємо на питання щодо характеристик матеріалів, обґрунтовуємо пропоновані рішення, ділимося відгуками клієнтів.
8 Самостійно привозимо комплексне утеплення термопанелями на місце встановлення.
9 Навчені спеціалісти акуратно, грамотно, у встановлені терміни виконують утеплення термопанелями.
10 Забезпечуємо найкращий варіант теплоізоляції в Україні.
Заміський будинок фанерований під цеглу термопанелями Роял Фасад

Компанія Royal Facade пропонує інноваційні рішення у сфері утеплення термопанелями. Вони підходять для приватних, громадських та комерційних об'єктів. Внутрішні ремонти можна робити часто, реалізуючи черговий дизайнерський проект. Реалізація фасадних перетворень потребує значної кількості фінансів, що не влаштовує більшість людей. Тому дизайн зовнішніх стін виконується значно рідше.

Ефективне, термозберігаюче зовнішнє оздоблення вибирається таким, щоб воно прослужило не одне десятиліття. Довіртеся нашому досвіду та запропонованому зовнішньому оформленню!

Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх