Термопанелі Роял Фасад в Сумах

Клінкерні термопанелі для утеплення фасаду - це сучасні багатошарові конструкції, які входять в список популярних облицювальних матеріалів. Універсальність цих виробів полягає в тому, що їх можна використовувати для якісного облицювання фасаду різних будівель.

Фасад будику утеплений термопанелями в Сумах

Оригінальний дизайн таких панелей з максимальною точністю передає зовнішній вигляд цегляної кладки. Завдяки такій реалістичній імітації і різноманіттю колірних відтінків, кожен власник будинку зможе підібрати і купити термопанелі в Сумах від популярної української компанії-виробника «Royal Facade».

Існує кілька варіантів таких панелей у продажу:

Термопанелі на основі спіненого пінополістиролу (ПСБС/EPS)

Він характеризується екологічно чистою і безпечною структурою. Додатково матеріал характеризується високими показниками термо-, вібраційної і вологозахисної ізоляції.

Термопанелі на основі екструзійного пінополістиролу (ЭППС/XPS)

Універсальний теплоізоляційний матеріал із замкнутими осередками, які рівномірно розподілені по всій площі. Підвищений ступінь міцності допомагає створювати досить жорстку основу.

Чому саме пінополістирол використовується в термопанелях

Розбираючись з тим, чому панелі для утеплення фасаду від компанії «Royal Facade» доповнені пінополістиролом, потрібно буде спочатку розібратися, що це за теплоізоляційний матеріал.

Пінополістирол - матеріал, який отримують з полістиролу і сополімерів стиролу. У народі такий матеріал має ще одну поширену назву - пінопласт, але це помилкова думка. Адже пінополістирол є тільки одним з видів пінопласту.

Пінополістирол який використовується в термопанелях Рояла Фасад

Особливості створення стандартного пінополістиролу:

 1. Виробники вдаються до використання природного газу, а вогнестійкі варіанти використовують СО2.
 2. Завдяки використанню сучасних вакуумних технологій можна збільшити початкову кількість стирольних гранул, без їх попереднього заповнення газом.

Показники щільності пінополістиролу безпосередньо впливають на його міцнісні характеристики: чим вища щільність, тим міцнішим вважається готовий теплоізоляційний шар. Однак немає необхідності у використанні пінополістиролу підвищеної щільності. В іншому випадку відзначають втрату його еластичних властивостей, що призводить до незручного і неправильного процесу монтажу. Тому виробник пропонує термопанелі, де використовується пінополістирол щільністю 15 кг/м3.

Клінкерна плитка - кращий захисно-декоративний шар для термопанелей

Представництво ТМ Роял Фасад в Сумах при консультуванні клієнтів, акцентує їх увагу на тому, що в якості захисно-декоративного шару виробник використовує саме клінкерні плитки. Адже фасадна частина - це перше, що кидається в очі при візуальному знайомстві з будинком, а клінкерні вироби є оригінальною імітацією цегляної кладки.

Така плитка виготовлялася методом пресування і спеціального спікання сланцевої глини. В результаті були досягнуті наступні важливі характеристики:

Водонепроникні показники

0,5% < Е>2%

Показники морозостійкості

Матеріал справляється з екстремальними температурними режимами: від +150 до -180 градусів.

Закриті пори

Складають до 95%

Показники щільності

Такі показники варіюються в межах від 45 до 55 кг / м3.

З поверхні клінкерної плитки досить легко видаляються всілякі забруднюючі речовини, що дозволяє завжди тримати фасад в чистоті.

Скільки коштують термопанелі в Сумах

Термопанелі Суми мають високу якість і демократичну вартість, що робить цю продукцію затребуваною в широкому діапазоні споживачів. Представники ТМ «Royal Facade» в Сумах допоможуть кожному покупцеві дізнатися точну вартість даного товару з урахуванням декількох важливих нюансів:

 • Враховується щільність теплоізоляційного матеріалу, який є основою конструкції.
 • Тип теплоізоляційного шару - екструзійний або спінений полістирол.
 • Компанія-виробник клінкерної плитки.
 • Товщина теплоізоляційного шару в термопанелях в Сумах.

На офіційному сайті ТМ Роял Фасад увазі покупців запропоновано спеціальний калькулятор, що дозволяє в онлайн режимі швидко розрахувати вартість продукції. Таким чином, замовник зможе самостійно вибрати відповідну валюту і провести оперативне сортування матеріалу за кількома критеріями:

 • в порядку зростання ціни;
 • в порядку зменшення ціни.

Крім того, щоб купити термопанелі в Україні за конкурентними цінами, можна розрахувати вартість продукції на певну кількість штук (в штуках) або вказати площу майбутньої обробки фасаду (в м2).

Купити термопанелі з доставкою: список технологічних переваг

Вибираючи якісні панелі для утеплення фасаду, потрібно буде враховувати основний перелік технологічних характеристик даного виробу, що також є безсумнівним плюсом:

Виробництво термопанелей з використанням двох видів теплоізоляційних матеріалів – ПСБС і ЭППС

Виробник використовує давно перевірену сучасну німецьку технологію, яка передбачає процедуру багаторазового пресування. В результаті одна клінкерна плитка здатна впоратися з навантаженням на відділення від ізоляційного шару від 48 кг і більше.

По всьому периметру конструкції був використаний замок «чверть»

Одним з головних завдань ТМ Роял Фасад було запобігання виникненню небажаних містків холоду, щоб можна було створити монолітне покриття, виключаючи утворення тріщин і різних щілин.

Використання клінкерної плитки в якості основного декоративного покриття з захисними властивостями

Вибір саме такого виду плитки обумовлений її високими міцнісними характеристиками. В результаті плитка справляється з великими навантаженнями, серед яких варто відзначити процес пресування разом з поліуретановим клейовим складом в шар теплоізоляційного матеріалу.

Використання високоякісних закладних елементів

Коли необхідно купити термопанелі в Сумах, потрібно буде враховувати додаткове використання кріплень, виконаних зі сталі (використовується ґрунтована або оцинкована сталь, товщина якої 0,5 мм). У процесі роботи будуть потрібні, так звані «п'ятаки», що являють собою кріпильні деталі разом з дюбелем-цвяхом (ДБМ).

Які фасадні панелі для утеплення фасаду пропонуються до продажу

Купити термопанелі від виробника «Royal Facade» може кожен житель України. Завдяки представництвам компанії в різних містах, процес доставки здійснюється в максимально короткі терміни. Для швидкого і якісного монтажу в асортименті запропоновані наступні варіанти фасадних панелей:

 1. Стінова панель використовується для облицювання прямих ділянок на фасадній частині будівлі. Це монолітна конструкція, доповнена спеціальним замком «чвертю». Така панель складається з таких обов'язкових шарів: шар утеплювача (EPS або XPS), клінкерна плитка (декоративний шар), поліуретановий клейовий склад для надійної фіксації, набір металевих закладних деталей для оперативного монтажу.
  Стінова фасадна термопанель від ТМ Роял Фасад
 2. Кутова термопанель, габарити і форма якої спочатку були продумані таким чином, щоб можна було облицьовувати кути фасаду всіляких будівель. Основними характеристиками даної конструкції є простий спосіб кріплення і унікальний дизайн - імітація цегляної кладки.
  Кутова фасадна термопанель від ТМ Роял Фасад
 3. Елемент укосу буде потрібен під час оздоблення віконних укосів на будівлі. Найчастіше такі вироби створюються із застосуванням екструдованого пінополістиролу, але можна замовити варіанти і на основі спіненого пінополістиролу.
  Елемент укосу фасадний від ТМ Роял Фасад

Виробник пропонує не тільки купити термопанелі з доставкою, а й також надає власні послуги монтажу. Довіряючи виконання всіх робіт досвідчених і кваліфікованим фахівцям компанії «Royal Facade», замовник має можливість отримати якісний результат за максимально короткий проміжок часу.

Процедура кріплення панелей проводиться за давно перевіреним «сухим» методом, а тому монтажні роботи можна виконати в будь-який час року. Єдина умова - не виконувати установку при сильному снігопаді або дощі.

Безпечний утеплювач в оформленні термопанелей від Роял Фасад

Компанія «Royal Facade» пропонує широкий асортимент термопанелей, створених з використанням клінкерної плитки і безпечного, екологічно чистого утеплювача. У виробничому процесі використовувалися попередньо перевірені марки ізоляційного шару, який є сертифікованим матеріалом.

Перед замовленням панелей для утеплення фасаду в Сумах потрібно буде врахувати ряд важливих переваг, завдяки яким теплоізоляційний матеріал виграє на тлі з іншими видами.:

 • Довговічність. На практиці перевірено, що пінополістирол здатний прослужити більше 50 років при правильному використанні та монтажі. Причому матеріал здатний зберігати свої характеристики незміненими.
 • Безпека. У складі пінополістиролу не видно дрібних волокон, пилу або формальдегідної смоли.
 • Міцні властивості. Якщо щільність стиснення не перевищує 20 тон на 1 м2, матеріал зберігає свою структуру.
 • Міцні властивості. Якщо щільність стиснення не перевищує 20 тон на 1 м2, матеріал зберігає свою структуру.

Враховуючи всі перераховані вище особливості, кожен клієнт зможе купити термопанелі в Сумах, не турбуючись про можливу усадку матеріалу в процесі тривалої експлуатації. Виробник гарантує відсутність деформації утеплювального шару.

Купити пожежобезпечні термопанелі в Сумах з доставкою

При замовленні таких фасадних конструкцій більшість покупців турбує питання пожежної безпеки. Адже саме від цього критерію безпосередньо залежить подальша безпека житлових будинків.

Виробник вказує на те, що в конструкції своїх панелей він використовує виключно безпечний матеріал - самозатухаючий пінополістирол. Підтвердженням цього є експеримент, який був проведений у 2019 році: були організовані пожежні випробування для продукції ТМ «Royal Facade». Результати таких експериментів представлені на офіційному сайті компанії, де кожен замовник зможе подивитися відео.

Таким чином, за результатами даних перевірок було доведено, що конструкції відповідають марці горіння Г1. Це означає, що клінкерні панелі не можуть самостійно підтримувати процес горіння при потраплянні на їх поверхню відкритого вогню.

Пожежобезпечним фасад виходить з наступної причини: у стіновому пирозі панелі щільно фіксуються негорючою плиткою, а тому відзначають відсутність доступу кисню, що виключає подальший процес горіння матеріалу.

Де замовити панелі для утеплення фасаду в Сумах

Для того щоб замовити панелі для утеплення фасаду в Сумах від компанії Роял Фасад, вам потрібно буде виконати кілька простих кроків:

 • Зверніться за допомогою до офіційного представника ТМ Роял Фасад в місті Сума, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайті.
 • Розрахуйте необхідну кількість матеріалів - скільки термопанелей знадобиться для виконання монтажних робіт.
 • Надайте фотографії фасаду будинку.

Все це знадобиться для того, щоб мати можливість створити детальну візуалізацію нового фасаду будівлі з використанням сучасних облицювальних матеріалів.

Замовляючи панелі для утеплення фасаду в Сумах, замовник має можливість отримати зразки термопанелей для особистої перевірки якості цих виробів. Крім того, кожен клієнт отримує можливість замовити термопанелі з установкою. Таким чином, команда фахівців їде за вказаною адресою в м. Суми і робить облицювання фасаду.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх