Термопанелі ТМ Роял Фасад у Львові

Компанія «Royal Fasade» – це популярний національний виробник матеріалів, які використовуються для якісного обслуговування фасадів різних будівель. Однією з головних переваг такої торгової марки є те, що вона пропонує в продаж не конкретний продукт або послугу (виготовлення або монтаж термопанелей), а цілий комплекс послуг, які повною мірою відповідають потребам сучасних покупців.

Клінкерна термопанель ТМ Роял Фасад

Представництво ТМ Роял Фасад у Львові допомагає компанії популяризувати продукцію по всій Україні, пропонуючи покупцям можливість замовити фасадні матеріали і термопанелі з доставкою в будь-який населений пункт.

У процесі виробництва компанія контролює кожен виконаний етап, що виключає наявність великої кількості відходів і неякісних товарів. Таким чином, фахівцям даного бренду вдається стежити за всіма необхідними процесами: починаючи із закупівлі сировини у виробників з країн ЄС і закінчуючи виробництвом матеріалом і випуском у продаж. В результаті замовники отримують 100% гарантії того, що продукція дійсно відповідає заявленим характеристикам.

Клінкерні термопанелі - найкраще рішення для утеплення фасаду

Клінкерні термопанелі - це високоякісні багатошарові конструкції, які широко відомі як облицювальні матеріали для обробки фасадів різних будівель. Додатковою функцією цих матеріалів є наявність теплоізоляційного шару, що робить панелі енергоефективними.

Будова та основні параметри клінкерної термопанелі ТМ Роял Фасад

За зовнішнім виглядом такі панелі є реалістичною імітацією цегляної кладки і відрізняються різноманітністю колірних відтінків. У виробничому процесі використовуються відразу кілька видів матеріалів:

 • екструдований пінополістирол;
 • пінополістирол спінений.

Залежно від цього відзначають різні методи і способи фіксації клінкерної плитки. Ми використовуємо процес склеювання методом вакуумування без високих температур. Термопанелі з пінополістиролу забезпечують якісну фіксацію плитки за рахунок застосування однокомпонентного поліуретанового клею від німецького виробника.

Чому виробник використовує клінкерну плитку

Представництво ТМ Роял Фасад у Львові під час консультацій клієнтів часто акцентує увагу на тому, що виробник працює виключно з клінкерною плиткою від популярних європейських компаній. Однак багато українських брендів використовують стандартні керамічні вироби.

Існує два основних критерії, за якими відбувається поділ керамічної і клінкерної плитки на різні категорії - це дизайн і тип забарвлення. Виходячи з цих характеристик, кожна плитка має певний набір характеристик:

 • Клінкерні плитки мають різний зовнішній вигляд, і кожна нова партія плитки не схожа на попередні. В результаті виробник не використовує обприскування поверх готового виробу, а додає в суміш барвник - фарбування в масі. Тому по всій товщині плитки можна побачити рівномірний колірний відтінок.
 • Керамічні вироби фарбуються зверху після завершення всіх етапів виробництва. Якщо придивитися, то можна побачити, що вся товщина плитки має природний колір глини, і тільки зверху є певний колір барвника.

Тому, приймаючи рішення про покупку термопанель у Львові, покупець отримує дійсно якісний, довговічний і привабливий облицювальний матеріалу.

Щоб краще зрозуміти відмінні риси клінкерної і керамічної плитки, потрібно ознайомитися з набором технічних характеристик:

 

Клінкерна продукція

Керамічна продукція 

Водонепроникність 

0,5%< Е>3%

0,2%

Закриті пори

До 95% 

До 98%

Морозостійкість 

От +150 до -180 градусів

От +150 до -180 градусів

Теплопровідність

0,021 ВТ/моС

0,45-0,60 ВТ/моС

Всі секрети виробництва від представництва ТМ Роял Фасад у Львові 

Перед замовленням панелей для утеплення фасаду у Львові кожен покупець хоче дізнатися більш детальну інформацію про процеси та технології виробництва фасадних термопанелей.

Фасадна термопанель для утеплення будинку

Представники ТМ Роял Фасад у Львові представлять клієнтам всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість продукції:

 • Термопанелі клінкеру виготовляються з екологічно чистих і безпечних матеріалів європейських виробників. Наприклад, листи теплоізоляційного шару шириною 60 мм, довжиною більше 1 м і товщиною 100 мм мають точно такі ж властивості утримання тепла, як цегляна стіна товщиною 1 м.
 • Поверхня у вигляді клінкерної плитки забезпечує не тільки привабливий декоративний ефект, але і гарантує надійний захист фасадної частини від негативного впливу зовнішніх факторів. 
 • Матеріали стійкі до різких перепадів температур, сильних поривів вітру і підвищеної вологості.
 • У процесі виробництва використовується популярна плитка від польського виробника CERRAD і PARADYZ. Така плитка була створена зі спеціальної вогнетривкої глини. В результаті матеріал не боїться мінусових температур, не піддається процесам формування цвілі і грибка.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що конструкції компанії «Royal Fasade» відмінно підходять для обробки фасаду в старих будинках, що потребують реставрації. Крім того, термопанелі вважаються підходящим варіантом для утримання тепла в житлових приватних будинках, в заміських особняках, комерційних або громадських будівлях.

Купити термопанелі у Львові: надійна фіксація панелей

Висока якість і надійність термопанелей досягається завдяки застосуванню спеціальної європейської технології обробки - вакуумування матеріалів. При цьому компанія «Royal Fasade» не використовує високі температурні режими для створення міцної конструкції. В результаті набір матеріалів збирається в одну загальну конструкцію, яка характеризується високими показниками міцності і при цьому має мінімальну вагу.

Клінкерна термопанель вироблена за допомогою пресування

Всього існує два основних способи фіксації клінкерної плитки:

 • вручну;
 • пресування в утеплювальний шар.

Щоб зрозуміти різницю, необхідно порівняти ці два способи між собою. Наприклад, у процесі ручної фіксації відзначають мінімальну ступінь адгезії в структурі всіх матеріалів. Таким чином, при негативному впливі атмосферних опадів, різких температурних перепадах і підвищеному ступені вологості відбувається руйнування теплоізоляційного шару, а тому утеплювач досить швидко відпадає зі стін.

За допомогою методу пресування здійснюється ретельне проникнення поліуретанового клейового складу в структуру матеріалів - утеплювальний шар і клінкерна плитка. В результаті виробнику вдалося створити надійне з'єднання, яке не зможе гарантувати жоден інший метод склеювання.

Переваги продукції «Royal Fasade»

Кожен господар будинку хоче забезпечити комфортні і затишні умови. Для цього потрібно буде купити термопанелі у Львові у  представників компанії «Royal Fasade». Такі фасадні матеріали мають безліч переваг, серед яких варто відзначити:

 • Монтажні роботи можуть бути проведені в будь-який час року. Головна умова полягає в тому, що мінімальна температура повітря не повинна бути нижче -10 градусів.
 • Відсутність «мостів холоду» обумовлено використанням спеціальних замків, які забезпечують якісне прилягання панелей по всьому периметру.
 • У процесі стикування термопанелей на фасадній частині відсутній наскрізний шов. Якщо зробити грамотну затірку таких мінімальних швів, отримуємо цілісну конструкцію.
 • Невелика вага панелей виключає додаткове навантаження на поверхню стіни будівлі.
 • Матеріал не вбирає вологу і наділений високою паропроникністю.

Щоб купити термопанелі у Львові, необхідно зателефонувати за вказаними номерами телефону на сайті компанії і зв'язатися з менеджерами для уточнення всіх необхідних нюансів. При купівлі клінкерних панелей кожен замовник отримує гарантію на представлену продукцію, що підтверджує високу якість товару.

Виконання монтажних робіт 

Замовляючи панелі для утеплення фасаду у Львові у представників компанії «Royal Fasade», клієнти зможуть додатково скористатися послугами досвідчених фахівців з монтажу. Скориставшись комплексними послугами від виробника, кожен замовник отримує якісне обслуговування і гарантію того, що термопанелі відрізняються тривалим експлуатаційним терміном.

Фасад будинку утеплений клінкерними термопанелями у Львові

Процес установки виглядає наступним чином:

 • Перш за все, команда фахівців визначає мінімальний горизонт висоти.
 • При нерівномірності стін будівлі необхідно використовувати обрешітку.
 • Рекомендується починати установку теплових панелей з нижнього кута - з лівого боку. Полотна кріпляться за допомогою набору дюбелів або шурупів.
 • Укладання термопанель нагадує процес складання пазла або конструктора: майстрам потрібно буде пристикувати матеріал один до одного за допомогою канавок, а фіксація проводиться за допомогою спеціального клейового складу.

Завершальним етапом виконання монтажних робіт вважається затірка швів і обробка готової поверхні фасаду будівлі за допомогою гідрофобізатора.

Попередні розрахунки від представників ТМ «Royal Fasade» у Львові

Перед замовленням панелей для утеплення фасаду у Львові, клієнт зможе зробити точний розрахунок, який допоможе йому визначити, скільки матеріалу йому знадобиться для роботи. Крім того, попередні розрахунки допоможуть покупцеві дізнатися конкретну ціну за 1 м2 термопанелей із застосуванням відповідного шару утеплювача і клінкерної плитки від певних європейських виробників.

Для цього необхідно:

 • Вказати загальну площу поверхні стін, які будуть піддаватись процедурі облицювання.
 • Відняти площу, що займають дверні та віконні конструкції.

Що стосується товщини клінкерних конструкцій, в цьому випадку виробник радить врахувати товщину стін і  бажаний температурний режим. З цієї причини менеджери завжди цікавляться в телефонному режимі, з якого матеріалу був побудований будинок і виконані його стіни.

Враховуючи всі особливості, команда професіоналів компанії «Royal Fasade» допоможе кожному замовнику підібрати відповідне рішення для утеплення фасаду.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх