Шановні клієнти, виробництво термопанелей із захисним покриттям ізосайдинг тимчасово призупинено!

Переваги ізосайдингу:

- Служить утеплювачем
- Невелика вага
- Тривалий термін служби

- Простота установки

- Економить тепло

- Служить додатковою шумоізоляцією
- Вологостійкий і морозостійкий.

Давайте детальніше розглянемо це в даній статті!

Отже, що таке «термопанель-ізосайдинг» і його основні переваги перед іншими видами оздоблювальних матеріалів.

Теплопанель ЛАЙТ ТМ РОЯЛ ФАСАД — це двошарова плита з пінополістиролу (ПСБ С 25 щільності 16,5 кг на 1м3 ТМ "Століт") та еластичного цементно-полімерного покриття товщиною 2,5 мм.

Термопанель Лайт покривається автоматичним методом протяжки з використанням корозієстійкою скло сітки для пристрою армованого шару і високоякісною фінішною сумішшю до складу якої входить:

- армуючі волокна

- полімерні в'яжучі,

- кварцити,

- акрилова грунтовка.

- цемент (марки 500 D0),

Такий склад забезпечує фінішне покриття декору наступними властивостями:  

 - зменшення усадки,

- зменшення водопоглинання,

- підвищена міцність на згинання,

- підвищена адгезія до пінополістиролу,

- розмежування покриття під час лінійного розширення.

Застосування термопанелей із захисним покриттям

Готові вироби з гладкою поверхнею світло-сірого кольору досить еластичні, легкі, ударостійкі, морозостійкі і вологостійкі з терміном служби не менше 25 років.

Розміри плити Лайт 50(80,100)х500х1000мм.

Товщина утеплювача ПСБ-С25 може бути в межах від 50 до 100 мм.

Внутрішній шар пінополістиролу виконує несучу функцію і теплоізоляцію, а зовнішній шар шпаклівки надає захист поверхні. Ці два матеріали буквально зрощені між собою спеціальним механічним шляхом на виробництві і являють собою легку і міцну систему для оздоблення та теплоізоляції фасаду.

Ще одна перевага панелей теплосайдингу - спеціальний тип замку «чверть», який забезпечує надійне монолітне з'єднання, повністю виключаючи потрапляння вологи і утворення «містків холоду». Таке з'єднання забезпечує розподіл загального навантаження на поверхню конструкції, що знижує можливості локального пошкодження. Тому термін служби цих теплових панелей прирівнюється до терміну служби всієї будівлі без спеціальних реставраційних і ремонтних робіт.

А оздоблення будівлі «сухим методом» можна здійснювати в будь-яку пору року, дотримуючись температурного режиму до -10 ° C, використовуючи поліуретанову піну для зимових робіт.

До речі, окремі елементи теплопанелей захищені від вогню, а саме фінішне покриття не горюче, має достатній рівень еластичності і міцності від механічних пошкоджень і з природною усадкою будівель при використанні акрилового герметику для затирання міжпанельних з'єднань.

 

Розміри і загальна характеристика теплопанелей ЛАЙТ ТМ ROYAL FASADE:

 Розміри панелі

 1000х500мм (50-100мм)

Площа панелі, загальна/ корисна

0,5/0,41 м2

Вага панелі

2,5 кг

Водопоглинання панелі

 2-4 %

Теплопровідність

0,036 Вт/м2_С

Адгезія декоративно-захисним шаром

Більше 0,019 МПа

Клас займистості утеплювача / верхнього шару

Г-1 / НГ

Морозостійкість панелі

більше 50 циклів

Ударостійкість верхнього покриття

більше 12 Дж

Докладніше про випробування див. на сторінці Сертифікати http://termopaneli.com.ua/ua/sertifikaty.html 

Середні витрати на обробку фасаду Теплосайдингом ТМ "Роял Фасад"* 

Вид виконаних робіт і матеріали на 2  

Од.
вим.

Кіл.

Ціна за од.
(грн.)
 

Вартість м2 (грн.)

ТП «Лайт» 1000х500х50

м2

1

60

120

Дюбель-парасоля для теплоізоляції 10х90 мм

шт

4

0,40

1,60

 Клейова піна (поліуретан)

м2

 1

 6,20

 6,20

 Грунтовка/фарбування

 м2

 1

 10

 10

Монтажні роботи

м2 

 1

 40

35

 Взагалі

 м2

 1

 

173

* Розрахунок проводиться на основі середніх статистичних даних про вартість матеріалів і робіт в Україні, кожен окремий фасад розраховується індивідуально, виходячи з обсягу матеріалу, регіону поставки, цінових умов монтажних робіт.

Ціна теплопанелей теплосайдингу досить конкурентноспроможна по відношенню до інших видів обробки, тому вирішивши купити термопанелі теплосайдинга, Ви зробите вигідне економічне вкладення Ваших інвестицій на довгі роки.

Выбравши теплопанелі ЛАЙТ для оздоблення фасаду, Ви отримуєте готовий матеріал «утеплювач + декоративна обробка фасаду», головною перевагою якого є якісне фінішне покриття з само затухаючим утеплювачем ПСБ С -25 ГОСТ. Також до комплекту входять всі додаткові елементи: віконні укоси, русти, підвіконня, карнизи тощо.

Знижки на товари для дилерів залежать від обсягу замовлення і форми оплати!

Чи готові ви раз на кілька років стикатися з косметичним ремонтом фасаду, утепленого «мокрим методом» звичайною текстурою штукатурки «короїд» або «ягня»? Ми впевнені, що мало кому сподобається така перспектива. Адже це не тільки зайві фінансові витрати, але і марна трата часу.

Ці знімки фасадів були зроблені в центрі міста в радіусі не більше 100 м. Практично жоден фасад, оброблений «мокрим методом» за останні 5 років, не зберіг свого первинного вигляду через використання неякісних матеріалів і порушень технології багатошарової шпаклівки.

На відміну від застарілої технології мокрого фасаду, наші теплопанелі є якісним продуктом високого ступеня готовності. Все виробництво від різання утеплювача до сушіння готової панелі здійснюється під контролем якості на виробництві.   Панелі прибувають на будівельний майданчик вже повністю готовим до монтажу і фінішного фарбування, що знижує кількість допущених технологічних помилок і вартість робіт. Монтаж проводиться до -10 градусів за Цельсієм за допомогою простого кріплення. В результаті проведених випробувань якості ми отримали Сертифікат на продукцію, що виготовляється.

Панелі також мають досить високу міцність, але при цьому достатню еластичність, їх можна монтувати на нерівні поверхні з краплею до 2 см навіть на округлі фасадні поверхні. Термопанелі ЛАЙТ мають вологостійкість, при цьому сама теплова панель паропроникна, і дозволяє всій структурі стін «дихати», забезпечуючи сприятливий мікроклімат всередині будівлі.

Після монтажу і фарбування ваш фасад набуде багатий зовнішній вигляд, який не можна порівняти зі звичайним вологим способом.

Одним словом, термопанелі ЛАЙТ — це завжди красивий, оновлений вигляд вашого будинку за розумні вкладення.

Завантажити інструкції з установки

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх