Для економії Вашого часу на пошук основних питань, що стосуються матеріалів з обробки та утеплення фасадів та принципів роботи нашої організації, і постаралися для вас зібрати в єдиний розділ найчастіші питання наших споживачів (FAQ) та дати на ньому максимально коротко прості відповіді.
Що таке клінкерні термопанелі?

Клінкерні термопанелі - це багатоскладові конструкції, призначені для декорування фасаду, а також служать як утеплюючий матеріал.

Клінкерні термопанелі ідеально імітують цегляну кладку. При цьому, як правило, у таких виробах використовуються три варіанти матеріалів – пінополіуретан пінополістерол спінений або екструзійний полістирол.

Вони відрізняються один від одного за виробничою технологією.

Так, наприклад, у пінополіуретанової термопанелі клінкерна плитка кріпиться за допомогою технології «адгезії» (це означає, що процес приклеювання ведеться на високій температурі у формах спінювання).

В свою чергу, до термопанелі з пінополістиролу за допомогою однокомпонентного поліуретанового клею спресовується польська клінкерна плитка «PARADYZ» та «CERRAD» в пінопластову панель.

Здійснюється полімеризація останнього компонента, який тісно «впроваджується» у структуру компонентів по всій глибині, завдяки чому утворюється єдина конструкція підвищеної міцності (клінкер та утеплювач).

Важливо помітити, що така конструкція є 3 в 1м відмінним варіантом заміни окремого утеплювача (цегли).

Пінопласт та екструзія «не дихає»

Науково доведено ще за СРСР, що пінопласт дихає, див. ролик і читайте за посиланням вікіпедії - https://ua.wikipedia.org/wiki/Пінополістирол

Пінополістирол — це слабко паропроникний матеріал, його паропроникність на рівні 2% і відповідає паропроникності клінкерної цегли та плитки!

У Західній Європі 80% усіх приватних житлових будинків утеплені екологічно чистим пінополістиролом.

і читайте за посиланням вікіпедії - ru.wikipedia.org/wiki/Пінополістирол - це слабопаропроникний матеріал, його паропроникність на рівні 2% і відповідає паропроникності клінкерної цегли та плитки! У Західній Європі 80% усіх приватних житлових будинків утеплені екологічно чистим пінополістиролом.

Мені будівельники радять укладати газобетон вату, т.к. вона «дихає» для пористого газобетону це ж краще?!

Паропроникність газобетону потрібно розглядати не як окремий матеріал, а як матеріал у готовій стіновій конструкції готового стінового пирога!

І ось що ми маємо: несуча зовнішня стіна - пористий газобетон, далі легка внутрішня штукатурка або гіпсокартон - нижча паропроникність.

Далі ґрунтовка - а це акрилова плівка низької паропроникності. Далі фарба стін – на основі акрилу – практично не паропроникні або акрилові шпалери, або флізелінові, ця плівка – не паропроникний матеріал на 99,90%. Разом, у стінному пирозі паропроникність несучої внутрішньої стіни газобетону дорівнює паропроникності внутрішнього оздоблення!

У сучасних будинках застосовують рекупераційні припливно-витяжні системи або грамотно спроектовані та змонтовані природні припливно-витяжні вентиляції.

 

Детальніше читайте інформацію тут, чи потрібні ДИХАЛЬНІ СТІНИ - у сучасному будівництві МІФ АБО РЕАЛЬНІСТЬ у сучасному будівництві.

Дихають стіни — це стіни, що втрачають тепло назовні!

Оскільки парообмін — це вологе повітря теплого приміщення, що прагне назовні до холодного. І якщо стіна достатньо прогріта, цього процесу втрати тепла через стіни не буде! 

Створюється ефект російської печі! Стіни нагріваються та віддають інерційне тепло всередині приміщення. Ці вікові традиції є актуальними в енергоефективному будівництві і сьогодні, і головне їх грамотно застосовувати!

А плитка надійно тримається? А якщо вона почне «відвалюватись»?

Ми виробляємо термопанелі за Європейською технологією багаторазового пресування, якій понад 30 років. Використовуємо виключно європейську сировину. див. наші відео випробувань У нас контроль якості на кожному етапі виробництва.

Наприклад, постачальник поліуретанового клею гарантує його властивості від 35 років.

Клінкерна плитка в принципі не має терміну експлуатації, т.к. це природний матеріал - спечена та спресована глина при температурі 2000 градусів!

А як відомо, глина зберігає свої фізичні властивості тисячі років... 

Чи дозволяється встановлювати термопанелі при мінусових температурах?

Відмінною особливістю є всесезонний монтаж, оскільки використовується спеціальна "суха технологія" (детальніше читайте тут за посиланням).

Єдиний момент – не рекомендується проводити монтаж клінкерних термопанелей під час випадання опадів – сніг, дощ. Затирання швів здійснюється за +5 градусів за Цельсієм. Монтаж панелей можна здійснити в зимовий час, а затирання швів – навесні.

Які знижки Ви можете запропонувати своїм клієнтам?

Наша фірма «Роял Фасад» пропонує для своїх клієнтів вигідні умови знижок, які залежать безпосередньо від кількості продукції, що замовляється. Як подарунок наші фахівці нададуть візуалізацію Вашого будинку. Більш того, ми проводимо постійні акції по сезонах з реалізації фасадних термопанелей, де Ви можете суттєво заощадити на покупці. Ми пропонуємо найприйнятнішу ціну на термопанелі з клінкерною плиткою на території України.

Який утеплювач та товщину в термопанелях потрібно підібрати?

Формулу розрахунку товщини утеплюючого шару виходячи з наших норм законодавства енергоефективності Ви можете знайти за наступним посиланням - ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ ДБН В.2.6-31:2006. До речі, співробітники нашої компанії зроблять розрахунок необхідного утеплювача (зокрема, товщину), виходячи з вимог документа.

Ознайомитись з повними даними Ви можете, перейшовши за посиланням до нашого розділу - http://termopaneli.com.ua/raschet-energoeffektivnosti-zdaniya.html

Яке значення щільності пінопласту в панелях?

Класичне значення щільності утеплювача виходячи з характеристик прайсу ПСБС-25 ГОСТ (15,50 кілограм на 1 кубометр кілограм у сухій масі).

Характеристики використання ПСБ-С (пінополістирол суспензійний безпресовий сам загасаючий) різних значень щільності:

Державний стандарт сухої речовини в 1м3      Розмір товщини утеплювача ПСБ-С         

ПСБ-С15 ГосТ - 12,50 кілограм в 1 кубометрі

ПСБ-С25 ГосТ - 15,50 кілограм,

ПСБ-с35 ГосТ - 22,00 кілограма.

30 міліметрів - ПСБ-С35

40 міліметрів - ПСБ-С35

50 міліметрів - ПСБ-С35, ПСБ-С25

80 міліметрів - ПСБСС35, ПСБ-С25, 

100 міліметрів - ПСБСС35, ПСБ-С25, ПСБ-С15 

120 міліметрів - ПСБСС35, ПСБ-С25, ПСБ-С15

150 міліметрів - ПСБСС35, ПСБ-С25, ПСБ-С15 

Скільки часу буде витрачено, щоб виконати облицювання термопанелями об'єкта площею 200 квадратних метрів?

Грунтуючись на нашому досвіді, на облицювання впливає відразу кілька факторів – тип конструкції об'єкт та здібності фахівців. Монтаж клінкерних термопанелей гранично простий, особливо для будівельників з досвідом роботи з укладання плитки або утеплення будинку «мокрим методом». та особливих навичок як і спец. інструмент не вимагає.

Якщо «монтажники термопанелей» не мали практики з встановлення фасадів, їх потрібно навчити, але цього потрібно витратити кілька днів. Саме у зв'язку з цим ми радимо Вам вибирати досвідчених фахівців і не заощаджувати на цій процедурі. адже потім переробляти буде дуже дорого. Середній час для бригади, у складі якої працюють від 2 до 3 спеціалістів. 30 днів (це «під ключ»).

Якщо Ви купуєте вироби у нас, то ми пропонуємо для Вас «шеф-монтаж» - це послуга виїзду нашого майстра, який упродовж дня працює з будівельниками.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх