Теплий кредит або кеш кредит, що діє від ощадбанку 2020 + компенсація 35%

Ощадбанк в Україні починає видавати «теплі» кредити в рамках державної програми. Відповідний договір банк уклав з Держенергоефективністю (Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України).

Новий банківський продукт називається Кеш кредит: енергоефективний.

У 2020 році клієнти Ощадбанку, який є лідером програми «теплих кредитів 2020», отримають від держави компенсацію в розмірі понад 176 млн грн. Це майже половина суми, яка передбачена в державному бюджеті на програму на цей рік. Загалом з початку роботи клієнти Ощадбанку отримали державну компенсацію за кредитами на утеплення житла на загальну суму 1 551 млн грн.

Компанія ТОВ Royal Facade є лідером з виробництва клінкерних термопанелей для обробки та утеплення фасадів будівель, є активним учасником і партнером Ощадбанку в просуванні доступних енергоефективних технологій в Україні.  

Ця програма розрахована на громадян України, які проживають у приватних будинках. Продукція для обробки та утеплення фасаду повинна відповідати вимогам Держенергоефективності з точки зору енергоефективності матеріалів. Сума кредиту на одну особу не повинна бути більше 50 000 грн. Всі члени сім'ї можуть об'єднати зусилля і взяти участь в кредитно - компенсаційній програмі. Перший внесок – 10% від загальної вартості матеріалів. Комісія банку 5%. Річна ставка 18% з можливістю кредитування до 35 місяців (три роки). Вікові обмеження від 18 до 73 років. Після підписання кредитного договору позичальник протягом 1-2 місяців отримує компенсацію за енергоефективне кредитування від держави в розмірі 35% від загальної суми кредиту, не більше 14 000 грн.

 

Умови кредитування «кеш кредиту енергоефективного»:
Сума кредиту - від 1000 до 50000 грн.
Перший внесок - від 10% від вартості товару.
Термінові - до 3 років.
Процентна ставка становить 17,99% річних.
Одноразова комісія - 4,99% від суми кредиту

 

Документи, що надаються Клієнтом при зверненні до Банку з метою придбання кредиту за ВР «КЕШ КРЕДИТ»:

Енергоефективність за програмою державного уряду.

 1. Паспорт громадянина України (оригінал, з якого до справи Клієнта необхідно зробити копію ВСІХ 16-ти сторінок документа) або ID картка.
 2. Копія документа з реєстраційним номером реєстраційної картки в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (оригінал, з якого копія документа повинна бути внесена до справи Клієнта).
 3. Довідка з місця роботи про одержувані доходи за останні 6 місяців або довідка про пенсію не менше ніж за 3 місяці, або Звіт СПД не менше ніж за 12 місяців, білінгва виписка, виписки з рахунків, тощо (оригінал).
 4. Рахунок-фактура на енергоефективні товари, що купуються (оригінал, з якого до справи Клієнта необхідно зробити копію документа).
 5. Якщо позичальник - субсидіант, то обов'язковим є подання копій чинних документів (повідомлень або довідок, тощо), що підтверджують призначення фізичній особі субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (оригінал).

Додатково можуть бути затребувані Банком:

 1. Довідка за формою ОК 5 на підтвердження відомостей про отриманий дохід (оригінал).
 2. Довідка з Банку про наявність/ відсутність залишків за кредитом (при необхідності) (оригінал).
 3. Технічний паспорт на придбаний товар (при необхідності)

У Банку менеджер і Клієнт заповнюють і підписують:

 1. Заявку клієнта на кредит.
 2. Заява про гарантію.

Менеджер і Клієнт підписують всі копії документів, що подаються в Банк, вказується дата засвідчення документів.

 

Інформація до відома:

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ з новою назвою програми - Кеш кредит енергоефективний.

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та впроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

Програма передбачає відшкодування з державного бюджету в таких розмірах:

 • 20% від суми кредиту (але не більше 12 тисяч гривень) на придбання негазових / електричних котлів для фізичних осіб;

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, сума компенсації складе 35%, але не більше 12 000 гривень.

 • 35% від суми кредиту (але не більше 14 тис грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб - власників приватних будинків.

Розберемо детально на нашому прикладі що змінилося і що нового в програмі кеш кредит енергоефективний.

Загальна вартість фасадних матеріалів складе 100 000 грн.

Цю суму можна розділити на 2 рахунки-фактури і оформити на 2 членів сім'ї за 50 000 грн. для всіх.

Після того, як банк підтвердить можливість отримання кредиту, сплачується 10% від загальної суми в рахунку-фактурі, тобто 5000 грн. та одноразова комісія 5% банку за операцію за кредитом у розмірі 2500 грн. Залишок кредиту в сумі 45 000 грн. передається компанії-постачальнику ТОВ «РОЯЛ Фасад». Запускається виробництво теплових панелей.

Після закінчення договірного терміну і факту поставки матеріалів ТОВ «Роял Фасад» замовнику, підписується товарно-транспортна накладна для приймання-передачі товару, копія якої надсилається в банк. Процес монтажу починається. По завершенню монтажних робіт між замовником і підрядником підписується Акт виконаних робіт, копія якого також направляється в банк.

 

Після поставки матеріалу, завершення монтажних робіт, підписання необхідних документів і надання інформації в банк, Ощадбанк виплачує компенсацію за програмою теплий кредит 2020 у розмірі 35% від загальної вартості матеріалів (до 14.000 грн).

Якщо розрахувати переваги придбання продукції і використання цієї програми, то ми бачимо наступну картину:

 

100.000 грн. загальна вартість матеріалів.

50.000 грн. вартість матеріалів за першим рахунком-фактурою

14.000 грн. державна компенсація за перший рахунок-фактуру.

28.000 грн. загальна вартість компенсації.

2500 грн. комісія за підтримку кожної операції банком. Х 2 = 5000 грн

1500 грн. щомісячний платіж 18% річних за кредитом х 2 = 3000 грн.

На суму 100.000 – 28.000 + 5000 грн. = 77 000 грн фактична оплата клієнта за товар, що на 25% вигідніше від початкової ціни!!!

Але потрібно врахувати факт оплати 18% річних за користування кредитом. Це вигідна пропозиція програми «Кеш кредит енергоефективний» з урахуванням дострокового погашення кредитного договору до 7 місяців!

 

Щоб оформити компенсацію за утеплення вашого будинку, потрібен мінімальний пакет документів, який можна оформити онлайн у зв'язку з тимчасовою ситуацією в країні з карантинними обмеженнями.

Вся подача документів може бути тимчасово здійснена онлайн.

Ощадбанк, теплі кредити 2020 року на утеплення: «Стартуємо з найбільш очікуваною програмою. Ось уже шостий рік вона залишається найпопулярнішою серед українців. Це свідчить, по-перше, про масштабність потреби загальної тепломодернізації в країні. По-друге, про те, що люди усвідомили її економічну ефективність в економії на комунальних платежах. Цього року для клієнтів Ощадбанку передбачено 176 млн грн державної компенсації за кредитом на утеплення будинку», – розповів Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Державна компенсація за теплими кредитами Ощадбанку надаватиметься за кредитами на заміну газових котлів твердопаливними і на утеплення житла та багатоповерхових будинків. Щоб мінімізувати відвідування клієнтів у відділеннях банків під час карантину, подати заявку з пакетом документів онлайн можна на сайті Ощадбанку.

Купуючи твердопаливний котел, держава компенсує фізичним особам 20% від суми кредиту (до 12 тис грн). У разі придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку компенсація становить 35% від суми кредиту (до 14 тис грн). Для субсидій компенсація становить 35% (максимум 12 тисяч гривень і 14 тисяч гривень для котлів і матеріалів відповідно).

Завдяки державній підтримці ОСББ та ВККС можуть заощадити від 40 до 70% від суми кредитних коштів на утеплення житла, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Розмір компенсації залежить від кількості квартир в будинку, власники яких отримують субсидії.

З початку дії державної програми понад 222 тисячі громадян вже отримали «теплі» кредити в Ощадбанку на загальну суму понад 4,2 млрд грн. Банк також профінансував 1400 проектів з реалізації енергоефективних заходів в ОСББ та ВККС на загальну суму понад 340 млн грн.

 

З усім переліком документів можна ознайомитися ТУТ

 

Бажаємо всім вигідних енергоефективних рішень у 2020 році!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх