Недорога вартість і відмінні захисні якості, найкращим рішенням на сьогоднішній день є упаковка з пінопласту. У Європі від пакувальної продукції з таких матеріалів, як картон, дерево і метал вже давно відмовилися від. Чому?

Причиною цього є їх висока вартість, і в той же час недостатньо хороші властивості упаковки. На сьогоднішній день відмінною альтернативою є пакувальна оболонка. Пакувальна оболонка з пінопласту - простота інструкція, ефективна теплоізоляція і невисока вартість.

Використовується, серед іншого, для утеплення підземних і повітряних трубопроводів як в цивільному, так і в промисловому будівництві.

При цьому діапазон робочих температур при дотику утеплювача до джерела ізоляції становить від -180 до +80 градусів за Цельсієм.

При більш високих температурах установка здійснюється спочатку укладанням мінеральної або базальтової вати товщиною близько 3 см, а потім звичайним способом пакувальні оболонки одягають і затискають скотчем або затискачами.

Теплоізоляція трубопроводу

Основні переваги теплоізоляції з пінопласту:

- низька вартість продукції;

- високі теплоізоляційні властивості;

- прийнятний вид утеплених виробів.

Більш того, теплоізоляційна оболонка з пінополістиролу (пінопласту) є вологостійким теплоізоляційним ізолятором, і на відміну від мінеральної вати не гігроскопічна і не втрачає теплоізоляційних властивостей у вологому середовищі.

Пакувальна шкаралупа з пінопласту для теплоізоляції трубопроводу

Упаковка з пінопласту для корпусних меблів, дверей і скла

Вибір правильної упаковки допоможе вам і вашим клієнтам уникнути таких проблем, як транспортування товарів з підвищеною крихкістю або грубою обробкою при завантаженні і розвантаженні перевізних компаній.

Упаковка з пінопласту для корпусних меблів

Причому якісна упаковка - це не тільки надійно збережена продукція, але і імідж вашої компанії. Тому, якщо ви зможете забезпечити безпечне транспортування продукції, ваші клієнти будуть сприймати вас як надійного і відповідального партнера.

Для всіх виробників, зацікавлених в придбанні пакувальної продукції, ми готові виготовити індивідуальну упаковку з пінополістиролу (пінопласту) за точно заданими параметрами і ескізами в обумовлений час і в потрібному обсязі.

У виробництві пакувальної продукції ми використовуємо пінополістирол марки ПСБ-С-25 або ПСБ-С-35 ТМ «Століт».

Упаковка з пінопласту для штучної продукції

Сподіваємося на довгострокову партнерську роботу!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх