«Будинки, як і люди, мають свою душу і своє обличчя, що відображає їх внутрішню сутність», - сказав Александр Дюма, великий французький письменник.

Дійсно, як часто ми помічаємо, що оцінюємо смак господаря за зовнішнім виглядом його будинку. Адже кожен будинок має свою родзинку, унікальність, енергію, позитив або негатив, який притягує як магніт, або навпаки відштовхує. Тому недостатньо просто побудувати шикарний котедж, звертаючи увагу тільки на інтер'єр. Слід подбати про фасад будівлі. Даний опис допоможе читачеві зрозуміти, як красиво, якісно і відносно недорого прикрасити улюблений будинок.

Існує безліч матеріалів для обробки та декорування фасадів – штукатурка, цегла, камінь. При цьому кожен вид обробки має як свої переваги, так і недоліки. Якщо головне для вас не тільки красивий, але і міцний декор, з незахмарною ціною, то найкращим вибором буде пінополістирол + акрілове покриття. Цей новий продукт відрізняється легкістю і тривалим терміном служби. Вироби з пінополістиролу виробляються завдяки автоматичній терморізці струною на високоточному обладнанні з подальшим нанесенням на нього акрилової шпатлівки. Тому вся продукція має високу якість, гнучкість і відмінні технічні характеристики, а також властивості. Одним з них є простота обробки, адже з цього матеріалу можна легко створити безліч елементів фасадного декору будь-якої складності, форми і конфігурації. Фасадний архітектурний декор «Роял Фасад» - це пінополістироловий профіль довжиною 2 м.п. і щільністю 25-35 кг / м3.

Він покривається методом протяжки високоякісної фінішної суміші до складу якої входять:

  • армуючі волокна,
  • полімерні в'яжучі,
  • мармурова крихта,
  • кварцити,
  • акрилова грунтовка.

Такий склад забезпечує фінішне покриття декору наступними властивостями:

  • зменшення усадки,
  • зменшення водопоглинання,
  • підвищена міцність на згинання,
  • підвищена адгезія до пінополістиролу,
  • стійкість до розшарування покриття при лінійному розширенні.

Готові вироби з гладкою поверхнею білого кольору з жовтуватим відтінком (забарвлення шпаклівці забезпечує натуральне мармурове борошно) досить еластичні, легкі, ударопрочні, морозостійкі і вологостійкі з терміном служби не менше 25 років.

Письмові гарантійні зобов'язання на архітектурний фасадний декор ТМ "Royal Fasade" 10 років.

В процесі монтажу і експлуатації ваша декоративна обробка фасаду не буде страждати від примхливої природи, не трісне і з часом не втратить забарвлення, тому що особливу міцність виробам дає фінішна шпаклівка, створена на основі мармурової крихти або очищеного кар'єрного піску дрібної фракції з фіброю.

Пінопласт має ряд вигідних властивостей, основним з яких є простота обробки, адже створює безліч елементів фасадного декору будь-якої складності, форми і конфігурації, і це без особливих труднощів. При дотриманні правил монтажу фасадного декору Ви не зіткнетеся довгі роки з проблемними стикувальними швами, і природним розтріскуванням верхнього шару шпаклівки.

Ще однією незаперечною перевагою пінополістиролу є зручність і простота монтажу. Пінопласт легко монтувати на будь-якій основі за допомогою кріплень і монтажного клею, з його допомогою реалізується будь-яке оздоблення фасаду з бетону, каменю, цегли. При цьому поверхню не потрібно попередньо вирівнювати. А його обробку «сухим методом» можна проводити в будь-який час року при температурі до -10 ° С.

Невелика вага матеріалу полегшує процес монтажу. Пінопласт легко монтувати на будь-яку основу за допомогою кріплень і монтажного клею, з його допомогою реалізується будь-яке оздоблення фасаду з бетону, каменю, цегли... Поверхня не потребує попереднього вирівнювання. Вимоги до поверхні, яка оброблюється, мінімальні. Клієнти і майстри високо цінують теплоізоляційні якості пінопласту, адже декор фасаду разом з термопанелями робить ваш будинок не тільки красивим, але і теплим. На практиці використання фасадного декору в поєднанні з термопанелями РОЯЛ ФАСАД забезпечують відмінні теплоізоляційні властивості навіть в сильні морози.

Ще однією, мабуть, головною перевагою декоративної обробки пінополістиролу з цементно-акриловим покриттям, є його доступна ціна в порівнянні з іншими матеріалами, такими як натуральний камінь, гіпс, пінополеуретан. Елемент складається з безперервного теплоізоляційного шару пінопласту ПСБ С 35 ТМ "Століт" "Паркінг"; захисно-декоративного шару (еластична акрілова шпаклівка), нанесена машиною - це готові фасадні рішення!

Хочете, щоб Ваш будинок вигідно відрізнявся від сусідніх будинків?

Компанія Роял Фасад запропонує оптимальну ціну і дуже ефективне рішення для зміни зовнішнього вигляду фасаду. З архітектурним декором і термопанелями РОЯЛ ФАСАД Ваш загородный дом перестанет быть типичным и сливаться с общей массой архитектуры, а приобретет «индивидуальную изюминку», которая сделает его ярким и неповторимым.

Максимальна довжина фасадного декору - 2 м.п.

Для виготовлення виробів за індивідуальним замовленням, будь ласка, надішліть завдання у вигляді креслення для розрахунку специфікації і зв'яжіться з нашим менеджером.

Пропозиція для дилерів.

Письмові гарантійні зобов'язання на архітектурний фасадний декор ТМ "Royal Fasade" 10 років.

* Ціна вказана в доларах США за комерційним курсом на день оплати з ПДВ.

Арки

Арки АР01
Стоимость от
$8.10
Арки АР02
Стоимость от
$12.30
Базы колонн БК01
Стоимость от
$14.40
Базы колонн БК02
Стоимость от
$14.15
Балюстрады БЛ01
Стоимость от
$42.10
Балюстрады БЛ02
Стоимость от
$50.20
Боссажи Р01
Стоимость от
$3.00
Боссажи Р02
Стоимость от
$3.70
Замки З01
Стоимость от
$4.50
Замки З02
Стоимость от
$7.30
Капители колонн КК01
Стоимость от
$13.80
Капители колонн КК02
Стоимость от
$17.15
Карнизы К01
Стоимость от
$5.20
Карнизы К02
Стоимость от
$5.50
Молдинги М00
Стоимость от
$2.50
Молдинги М01
Стоимость от
$2.10
Навершия Н01
Стоимость от
$5.90
Навершия Н06
Стоимость от
$8.20
Откосы МУ05
Стоимость от
$8.10
Откосы МУ14
Стоимость от
$8.10
Пилястры ПС01
Стоимость от
$26.30
Пилястры ПС02
Стоимость от
$31.60
Подоконники П01
Стоимость от
$5.15
Подоконники П02
Стоимость от
$5.10
Стволы колонн КЛ01
Стоимость от
$8.10
Стволы колонн КЛ02
Стоимость от
$8.10
  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх