Термопанелі ТМ Роял Фасад в Одесі

Термопанелі відносяться до категорії універсальних будівельних матеріалів, які дозволяють одночасно утеплити будівлю і надати їй привабливий зовнішній вигляд. Класичним варіантом комплексної обробки є використання панелей з клінкерною декоративною частиною.

У сучасній будівельній галузі все частіше стали використовуватися якісні матеріали для облицювання фасаду будинку, а також для утеплення стін для того, щоб бути енергоефективними в цілому.

Фото термопанелей ТМ Роял Фасад в Одесі 

Виробництвом таких панелей займається компанія ТОВ «Роял Фасад», яка має представництва в різних містах України. Представництво ТМ «Роял Фасад» в Одесі пропонує всім жителям і гостям міста можливість придбати якісні термопанелі за вигідними цінами від виробника.

Для того щоб придбати оригінальну продукцію з гарантією, необхідно довірити закупівлю будівельних матеріалів перевіреним дилерам, які безпосередньо співпрацюють з виробником. Таким чином, клієнт отримує можливість не тільки купити термопанелі в Одесі, але і скористатися послугами професійних вимірювачів і монтажників.

Виробництво клінкерних панелей

ТМ «Роял Фасад» в Одесі передбачено продаж унікальних клінкерних панелей, які були розроблені з використанням наступних матеріалів:

 • Спінений ПСБС – це сучасний утеплюючий пінополістирол (пінопласт ПСБС). 
 • Екструдований пінополістирол.

Створення незвичайного і якісного виробу здійснюється в кілька етапів: використовується клінкерний декор - утеплювач - поліуретановий клей для фіксації. Вироби піддаються процедурі вакуумного пресування, завдяки якій всі компоненти надійно кріпляться в єдину структуру.

До обраної ізоляції виробник підбирає клінкерну плитку від перевірених польських, німецьких або вітчизняних компаній.

Фото 3D моделі фасаду з термопанелей в Одесі 

Приймаючи рішення про замовлення панелей для утеплення фасаду в Одесі, замовник має можливість самостійно визначитися з відповідним вибором фасадної плитки. Продукція наступних брендів представлена до відома клієнтів:

 • Cerrad;
 • Paradyz;
 • King Klinker;
 • FeldhausKlinker; 
 • Golden Tile.

В якості основного складу кріплення виробник використовує однокомпонентний поліуретановий клей Kleiberit від німецького бренду. В результаті виходить двокомпонентний матеріал - клінкерна термопанель з ТМ «Royal Facade». 

Термопанелі з пінополістиролу: основні властивості

Пінополістирол або скорочено ППС - це успішне поєднання полістиролу і сополімера стиролу. Дуже часто такий матеріал у народі називають пінопластом, але це помилкова думка. Адже пінополістирол не має 100% схожості зі стандартним пінопластом, а вважається тільки його різновидом.

Виробник використовує ППС як головний утеплювальний шар при виробництві термопанелей. При цьому особливу увагу слід приділяти показникам його щільності: чим вища щільність, тим міцніше готовий продукт. Але занадто високі показники щільності є причиною втрати еластичності, що призводить до складного процесу укладання панелей на фасадній частині будинку.

Тому представники ТМ «Роял Фасад» в Одесі пропонують своїм покупцям можливість придбати термопанелі, всередині яких був використаний утеплювач з оптимальною щільністю - 15 кг/м3. В результаті всі будматеріали можна назвати зносостійкими і міцними, дозволяючи їм успішно боротися з різними механічними ушкодженнями.

Що стосується ще одного не менш важливого показника - теплопровідності, то він збільшується з щільністю матеріалу. Тепловіддача готових конструкцій становить близько 0,039 Вт/ м * К.

Три основні компоненти продукції «Royal Facade»

Продукція від компанії «Royal Facade» призначена для утеплення та оздоблення різних будівель. Зручність і надійність монтажу досягаються за рахунок декількох особливостей:

Використання замка-чверті

Представлений замок розташований по периметру теплової панелі.

Використання захисно-декоративного шару

Обрані варіанти клінкерної плитки впресовуються в теплоізоляційний шар за допомогою вакуумного методу.

Використання надійного шару теплоізоляції

Виробник використовує в якості утеплюючого матеріалу ПСБ-С и ЭПП-С. 

Головна особливість такої облицювальної частини будівлі полягає в тривалому терміні служби панелей. В результаті власнику приватного або заміського будинку можна не турбуватися про заміну верхнього шару фасадної частини протягом півстоліття.

Коли необхідно купити термопанелі в Одесі

Власники будинків і різних будівель звертаються за допомогою до представництва компанії «Royal Facade» в Одесі з різних причин для заміни облицювання фасаду. Ось кілька найбільш популярних і поширених причин:

 1. Природний знос матеріалу. У разі використання неякісного оздоблення будівель через деякий час власники будинку стикаються з його пошкодженнями.
 2. Неправильна установка панелей. Віддаючи перевагу більш дорогим фасадним матеріалам, вони часто забувають про ще один важливий етап - виконання монтажних робіт, згідно з рекомендаціями виробника.
 3. Неправильна експлуатація матеріалу. Кожен матеріал може застосовуватися в певних кліматичних умовах з урахуванням порад від компанії-виробника. При ігноруванні таких особливостей матеріал втрачає свої колишні декоративні властивості і технічні характеристики.
 4. Стихійні лиха та інші форс-мажорні ситуації - це може бути пожежа, град, сильні пориви вітру та інші причини, що призвели до пошкодження фасаду будинку.

Фото старого будинку без термопанелей із пошкодженим фасадом 

Останньою причиною, чому вони часто звертаються в представництво ТМ «Royal Facade» в Одесі, є банальне бажання власника будинку змінити фасад. В результаті клієнт зможе звернути увагу на найрізноманітніші колірні відтінки і фактури.

Вартість термопанелей від представника ТМ «Роял Фасад» в Одесі

Щоб створити максимально комфортні умови і зберегти тепло в будь-якому житловому будинку, потрібно буде виконати одне важливе завдання - зробити розрахунок тепла, в результаті чого можна буде визначити точну кількість утеплювача. Від цього показника в майбутньому буде залежати кінцева вартість замовлених термопанелей.

Якщо ви хочете купити термопанелі в Одесі, то рекомендується заручитися допомогою і підтримкою менеджера компанії «Royal Facade». Офіційний представник цієї марки допоможе зробити грамотний і оперативний тепловий розрахунок з урахуванням наступних критеріїв:

 1. Враховується конкретний населений пункт, в якому будуть проходити монтажні роботи (кліматичний пояс).
 2. Враховується матеріал, який був використаний у процесі будівництва конкретної будівлі, звертають увагу на товщину всіх стін.

В результаті вдасться правильно розрахувати товщину утеплювального шару і звести до мінімуму тепловтрати в будинку. Тому, якщо Вам необхідно купити термопанелі в Одесі за вигідними цінами, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Готова термопанель на стенді в Одеському представництві 

Представником компанії «Royal Facade» в Одесі є компанія, уповноважена офіційним виробником. Здійснюючи покупку в нашій організації, ви тим самим отримуєте можливість придбати термопанелі за цінами від виробника оригінальної якості.

Різновиди фасадних термозахисних панелей

Клінкерна панель являє собою монолітну конструкцію, доповнену міцним замком чвертю, який розташований по всьому периметру. Але, крім стандартних клінкерних панелей, в асортименті виробника відзначають ще кілька необхідних елементів:

 • Кутова термопанель - це невеликий елемент, який використовується в процесі обробки кутів фасаду будівлі. Основними особливостями даної конструкції є наявність реалістичної імітації цегляної кладки і в зручному виконанні монтажних робіт.

Кутова термопанель ТМ Роял Фасад 

 • Ухил з клінкерною плиткою - такі елементи потрібно буде встановлювати на віконних укосах.

Термопанель для віконного укоса - ухил з клінкерною плиткою 

Купуючи всі представлені деталі, покупець отримує повноцінну конструкцію для успішного облицювання і утеплення фасаду будинку.

Замовити панелі для утеплення фасаду в Одесі можна на сайті або особисто зв'язатися з представником компанії за вказаними номерами телефонів.

Переваги термопанелей з клінкерною плиткою

Сучасний будівельний матеріал має величезну кількість незаперечних переваг, серед яких варто відзначити:

 • Якісна теплоізоляція. Товщина теплоізоляційного шару варіюється від 40 до 100 мм, в залежності від обраного матеріалу і особливостей виробництва в цілому.
 • Зручний процес монтажу. Наявність клейової основи і наскрізного кріплення підтверджують той факт, що плити вже готові до негайної установки.
 • Панелі з клінкерною плиткою можна монтувати в будь-який з сезонів при температурі +/-14 градусів. 
 • Пожежна безпека. Клінкерна плитка відноситься до категорії негорючих матеріалів, а пінополістирол вважається самозагасаючим матеріалом.
 • Якісний замок-чверть здатний виключити можливу появу «містків холоду». Таким чином, відбувається переміщення «точки роси» в теплоізоляційний шар. Тому на поверхні матеріалу не буде утворюватися грибок або цвіль.

Щороку виробнича компанія працює над успішним вдосконаленням технологій і набору використовуваних матеріалів. При цьому процеси модернізації також стосуються обладнання, на якому створюються термопанелі.

Замовити панелі «Royal Facade» для утеплення фасаду в Одесі

Будівельні матеріали від компанії «Royal Facade» регулярно піддаються різного роду випробуванням на міцність, надійність і якість. В результаті показники тестових перевірок в кілька разів перевищували встановлені державні нормативи.

Фото готового фасаду з термопанелей, які можна замовити в Одесі 

Тому кожен власник будинку отримує спеціальний захист будівлі від наступного переліку зовнішніх факторів:

 • ультрафіолетове випромінювання;
 • опади - дощ, сніг, град і багато іншого;
 • різні механічні пошкодження стінок;
 • різкі перепади температури;
 • грибок, цвіль.

Досягти таких високих показників можна тільки в тому випадку, якщо придбати оригінальну продукцію в Україні.

Щоб замовити панелі для утеплення фасаду в Одесі, вибирайте тільки офіційних представників ТМ «Роял Фасад», які співпрацюють з виробником, а при продажу будівельних матеріалів пропонують офіційну гарантію.

У Європі будівельні компанії вже давно перейшли на використання клінкерної плитки в якості основного елемента для обробки фасаду. Завдяки сучасним технологіям вдалося практикувати таке рішення в різних містах України.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх