Ваш будинок – джерело натхнення! Як приємно створювати в ньому комфорт кожен день!

Приватний будинок для кожного з нас - це не тільки багато місця і свіжого повітря, але і, звичайно ж, тепло, затишок і комфорт. І значну роль в цьому відіграє грамотне утеплення вже побудованого будинку або на етапі будівництва нової обітелі. Такий варіант обробки підійде для фасадів з утеплювачем базальтової або кам'яною ватою, де необхідні стандарти пожежної безпеки для утеплителя повинні бути НГ (негорюч).

Навісний вентильований фасад з клінкерними термопанелями від компанії ROYAL FACAD: ефективний спосіб утеплення і облицювання

Всі відомі методи утеплення пінополістиролом або мінеральною ватою, в першу чергу, орієнтовані на створення комфортного мікроклімату будинку, але кожен з них має свої плюси і мінуси, а також свої особливості. Наприклад, при утепленні мінеральною ватою слід спочатку розуміти, що це дуже гігроскопічний матеріал, тому в 99% випадків його слід використовувати в провітрюваних фасадах. Це добре розуміють в компанії Royal Facade, тому рекомендують утеплювати клінкерними панелями з мінеральною ватою тільки з використанням такої технології, як навісний вентильований фасад, купити який можна в будь-якому нашому офісі.

Клінкерні панелі з готовим між плитковим швом в основі фасадної скло магнезитової плити для навісних вентильованих конструкцій

Навісні вентильовані фасади з клінкерними панелями Royal Fasade - це презентабельність вашого будинку, а також відсутність грибка і цвілі і значна економія енергоресурсів. Імітуючи клінкерну кладку, оздоблення стін клінкерними панелями створює естетичний вигляд фасаду і надійну і довговічну конструкцію, яка найкращим чином захистить вашу оселю від вітру, опадів, перепадів температури і багатьох інших атмосферних явищ. Якщо ви дбаєте про свій будинок, хочете, щоб він завжди був затишним і комфортним, потрібно подумати про утеплення фасаду за допомогою цієї технології. Адже він користується популярністю вже більше десятка років, будучи одним з кращих серед інших методів утеплення під ключ.

Щоб зрозуміти всі переваги цієї технології, потрібно зрозуміти, як вона працює і з чого вона складається. Навісний фасад ТМ ROYAL FASADE - це утепляюча та оздоблювальна конструкція з зазором для вентиляції (повітряний зазор). Це готове рішення для утеплення стін вашого будинку!

У конструкції клінкерних панелей на вентильованому фасаді присутні

– зовнішній оздоблювальний матеріал (клінкерна плитка, притиснута до пластини з магнезитового скла, змонтована на сигма-профіль)

– теплоізоляційний шар (базальтова плита з високою щільністю (кам'яна вата), яка кріпиться до зовнішньої поверхні фасаду за допомогою тарільчастих дюбелів).

Зовні фасад «клінкерний магнезит» (за технологією навісного вентильованого фасаду) оброблений клінкерною плиткою на склі магнезитової пластини, яка виступає захисним шаром для мінеральної вати від впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Кріпиться на металевій конструкції (профільна система навісного фасаду).

Монтаж облицювального шару фасаду «клінкер + магнезит» здійснюється на спеціальний профіль з прошарком повітря 2-4 см до утеплювального шару (базальт). Ця система призначена для видалення зайвого скупчення вологи в конструкції, тому що це матеріал - високо паропроницьким, і в закритому стіновому пирозі складно виводить вологу.

Ескіз вентильованого фасаду Роял Фасад

Шар теплоізоляції в навісному фасаді конструкції Royal Facade може бути одно- і двошаровим. Якщо використовувати одношарову базальтову панель, щільність цього матеріалу повинна бути не менше 135 кг / м3, якщо використовується двошарова базальтова пластина, то щільність може бути не менше 135, але не повинна бути нижче показника в наступному шарі утеплювача зовнішньої сторони.

Навісний фасад ТОВ «Роял фасад»монтаж якого досить простий, кріпиться наступним чином: обидва утеплювачі слід монтувати за принципом «торцеві шви внахлест», так як це допоможе уникнути виникненню в майбутньому з усадкою утеплювального шару містків холоду. Товщина базальтової плити визначається на етапі проектування і розрахунку, крім того, всі розрахунки повинні відповідати стандартам теплоізоляції ДБН В.2.6_31:2006 «Теплова ізоляція будівельника»

Як вже говорилося вище, базальтова ізоляція має щільність не менше 135 кг на м3

Ціна навісного фасаду і технічні характеристики

Сьогодні в будівельній галузі популярна клінкерна плитка під цеглу різних європейських виробників (Cerrad, KingKrinker і так далі) зі стандартними розмірами 260мм х 60 мм, а товщиною 10 мм, яка поєднується з вітражними системами і склінням.

Ці конструкції, які використовуються з клінкерними панелями ТОВ «Роял Фасад», складаються з різноманітних елементів для кріплення: кронштейнів, профільних напрямних, апаратних засобів; а також з зовнішнього оздоблення конструкції, яка являє собою цільні плити висотою 600 мм, довжиною 1000 мм, товщиною плити зі скло магнезиту від 8 мм до 10 мм з впресованою в неї зовнішньою обробкою - клінкерна плитка, виготовлена в Польщі або Німеччині.

Компанія Роял Фасад співпрацює з великою кількістю європейських компаній з виробництва клінкерної плитки, тому асортимент дуже широкого вибору панелей з більш ніж 150 видами плитки виробництва Польщі (Церрад, Парадіж) і Німеччини (Кингклинкер, Фильдхауз). Також ми співпрацюємо з українською компанією Поліпласт, яка спеціально для термопанель і панелей Роял Фасад розробила нову затірочну суміш, яка застосовується за допомогою ручної циліндричної гармати, швидко сохне і не розтікається.

Як монтувати клінкерні панелі на вентильований фасад ТМ Роял Фасад (TM ROYAL FASADE)

Монтаж вентильованих фасадів

Конструкція навісного фасаду клінкерних панелей ТМ Роял Фасад включає в себе наступні елементи:

– металева консоль (під конструкцією), яка кріпиться за допомогою анкерів на зовнішні стіни будинку, а потім до неї прикріплюються профілі, горизонтальні та вертикальні;

– термопрокладка для цієї консолі;

– теплоізоляційний матеріал – базальтова вата високої щільності (не менше 135 кг на м3) товщиною не менше 50 мм, не більше 150.

– клінкерна панель для фасаду з плиткою різних виробників

Вентильовані фасади, ціна яких в основному варіюється в залежності від оздоблювального шару (клінкерної плитки) і товщини утеплювача, повинні бути розраховані до початку виробництва. Розрахунок повинен проводитися фахівцем і залежати від технічного завдання.

Консоль повинна кріпитися на стіну, як вже говорилося вище, за допомогою анкерів, потім до консолі кріпиться горизонтальна напрямна (вкрутиться), після чого можна монтувати теплоізоляційний шар за допомогою парасолькового дюбеля. Останнім кроком є монтування вертикальної напрямної та клінкерної панелі. Вентильований фасад можна купити, звернувшись в компанію Роял Фасад, адже це готове рішення для утеплення будинку.

Фото елемент вентильованого фасаду з клінкерною плиткою

Дана технологія запобігає накопиченню зайвої вологи і дозволяє повітрю циркулювати по каналу між зовнішньою клінкерною панеллю і утеплювачем, що надає фасаду надійність і тривалий термін служби без появи грибка і цвілі несприятливої для здоров'я людини.

Використовуючи навісні вентильовані фасади з клінкерними панелями ТМ Royal Fasade, ви отримуєте естетичний, екологічний, безпечний, довговічний і надійний фасад! Слід зазначити, що кам'яна вата (теплоізоляційний шар в навісному фасаді) - має відмітку займистості НГ, тобто цей матеріал не горючий, отже, безпечний. Так, панелі з клінкерною плиткою в навісному фасаді можна використовувати не тільки для приватних котеджів, але і в будівлях з великим скупченням людей, офісних центрах, багатоповерхівках, бізнес-центрах і так далі. Таким чином, будуть дотримані необхідні стандарти пожежної безпеки.

Переваги технології навісних фасадів з клінкерними панелями від ТОВ «Роял Фасад»

1. Естетичність

2. Екологічність

3. Надійність

4. Безпека

5. Уникнення грибка і цвілі (дихаючі стіни)

6. Довговічність (більше 50 років)

7. Доступність для багатоповерхівок, офісних центрів, будівель з великим скупченням людей

8. Пожежна безпека (клас займистості – НГ)

9. Затишок і тепло в будинку

10. Доступність для реставрації старих будівель

11. Універсальність монтажу (в будь-яку пору року)

12. Економія енергоресурсів

13. Локальний ремонт у разі пошкодження окремих ділянок

14. Установка на фасад з будь-якого будівельного матеріалу.

15. Ціна також прийнятна для вентильованих навісних фасадів, тому вони доступні в порівнянні з клінкерним цегляним облицюванням.

 

Таким чином, замовивши клінкерні панелі Royal Fasade для навісного фасаду, ви отримаєте екологічно чистий, безпечний, довговічний і естетичний фасад, який прослужить вам і вашим близьким довгі десятиліття без ремонтно-реставраційних робіт!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх