Термопанелі в Києві ТМ Роял Фасад

Для обробки фасаду будинку використовуються всілякі сучасні матеріали, серед яких найбільший споживчий попит в Україні використовують термопанелі від ТМ Роял Фасад.

Термопанелі Київ - популярні оздоблювальні матеріали, призначені для зовнішнього використання, а також для захисту фасадів різних будівель. Конструкція таких панелей включає в себе якісний теплоізоляційний матеріал. Виробник використовує один з матеріалів за вибором замовника:

 • ПСБС або EPS – це спінений пінополістирол;
 • ЭППС або XPS – Це екструзійний пінополістирол.

В якості зовнішнього шару використовується спеціальне унікальне покриття - клінкерна плитка, попередньо закріплена разом з утеплювачем.

Фасад будинку оздоблений термопанелями від ТМ Роял Фасад

Клінкерні термопанелі рекомендується використовувати для облицювання старих будівель (при виконанні ремонтних робіт) або ж для нових об'єктів у процесі виконання зовнішніх робіт. У такому разі вдається створити реалістичну імітацію стін «під цегляну кладку», визначившись з колірним відтінком клінкерної плитки.

За своїми технічними характеристиками панелі для утеплення фасаду перевершують навіть штучні або природні види каменів. Наприклад, показники вбирання вологи не менше 2%, а морозостійкість досягає більше 300 циклів.

Особливості виробництва клінкерних термопанелей в Києві

Вивчаючи основні причини покупки панелей для утеплення Royal Facade, необхідно відзначити одну істотну перевагу - використання плитки в якості декоративного переднього шару. Вибір такої плитки обумовлений безліччю переваг і особливостей представленої продукції:

 • Виробничий процес передбачає використання відомого методу екструзії, пресування, коли процедура попереднього випалу глини здійснюється з дотриманням певної температури.
 • В результаті завершальних етапів температура випалу підвищується до 2000 градусів.
 • Виробники використовують спеціальні глиняні породи з високоміцними характеристиками. При обробці такої глини відзначається поступове створення вологостійкого клінкеру, який характеризується однорідною консистенцією.

В результаті вся сировина, що використовується фахівцями при створенні панелей, відповідає всім необхідним будівельним нормам, про що свідчать численні європейські сертифікати якості.

Чому панелі для утеплення фасаду вважаються популярним облицювальним матеріалом

Команда фахівців «Royal Fasade» займається успішною реалізацією клінкерних теплових панелей в різних населених пунктах України. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але покупці отримують можливість скористатися оперативною доставкою в будь-який регіон, завдяки представництвам ТМ Роял Фасад  в різних містах України.

Клінкерна термопанель - виробництво Київ Україна

Для того щоб купити термопанелі високої якості, кожен покупець має можливість ознайомитися з представленим асортиментом і вибрати вподобану клінкерну плитку від польських, німецьких або українських виробників. Для з'єднання плитки разом з теплоізоляційним шаром використовується популярна технологія вакуумного пресування. Для цього необхідно використовувати поліуретановий клей Kleiberit: представлений склад може швидко проникати всередину всіх використовуваних матеріалів, забезпечуючи надійне кріплення.

У виробництві клінкерної плитки в роботі беруть участь всілякі кольорові пігменти, що дозволяє покупцям вибирати і купувати термопанелі різних колірних відтінків. В результаті господар будинку може самостійно визначитися з кольором майбутнього фасаду - насиченим або натуральним.

Купити термопанелі за вигідними цінами: особливості утеплювача і клінкерної плитки

Вже давно в минулому дорогі будівельно-ремонтні роботи, спрямовані на укладання бетонного розчину з обов'язковим застосуванням арматури для створення несучого фундаменту під майбутнє зовнішнє оздоблення важкими цеглинами. Панелі для утеплення фасаду не чинять велике навантаження на фасад, а також на всю конструкцію будинку в цілому. Для порівняння: вага 1 м2 клінкерної плитки в термопанелях варіюється в межах від 12 до 17 кг (все залежить від певної моделі плитки і компанії-виробника).

ТМ Роял Фасад віддала перевагу сучасним клінкерним плиткам через їх унікальну технологію виробництва. Таким чином, у майбутньому вдалося виключити ймовірність всіляких естетичних проблем, серед яких найпоширенішою є вихід солей на поверхню. В результаті фасадна частина будинку зберігає привабливий дизайн протягом довгого періоду, незалежно від погодних умов.

Унікальні характеристики клінкерної плитки в складі термопанелей

Всі панелі для утеплення фасаду від ТМ Рояд Фасад укомплектовані певними видами сучасної плитки від популярних європейських виробників (зарубіжних і вітчизняних). Вибір саме такого лицьового шару обумовлений певним набором характеристик даної плитки:

Висока міцність

Клінкерна плитка за своїми показниками міцності не поступається таким поширеним матеріалам, як керамограніт, натуральний камінь.

Низький коефіцієнт водопоглинання (вологи)

В результаті плитка справляється з підвищеною вологістю, різкими перепадами температури на вулиці.

Стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів

На матеріал не впливають кислоти, луги, що гарантують бездоганний зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Відсутність висолів на верхній частині панелей

Такі об'єкти гарантовано збережуть привабливий дизайн, незалежно від погодних умов.

Екологічна безпека

В якості сировини виробники використовують тільки натуральні матеріали, які не здатні виділяти шкідливі речовини в атмосферу.

Унікальні характеристики утеплювача в складі панелей

Купити термопанелі можна для утеплення фасадної частини різних будівель, завдяки застосуванню високоякісного утеплювального шару - пінополістиролу (спіненого або екструзійного). Такий матеріал вважається надійним утеплювачем, який займає лідируючі позиції при співвідношенні «ціна-якість».

Укладання термопанелей Роял Фасад у Києві

Основні переваги пінополістиролу, за його фізико-хімічними особливостями:

 • невелика вага, завдяки якій термопанелі не створюють тиску на основу будинку;
 • характеристики, що вказують на безпеку навколишнього середовища, здоров'я людини в цілому;
 • довгострокова експлуатація;
 • стійкість до зараження грибком, цвіллю;
 • відсутність неприємних і різких запахів;
 • високий коефіцієнт стійкості до теплопередачі;
 • стійкість до деформації протягом усього періоду експлуатації.

Стирол, включений до складу спіненого пінополістиролу, задіюють в роботу навіть при виробництві різних пластикових контейнерів, що використовуються в сучасній харчовій промисловості. В результаті наші покупці можуть замовити панелі для утеплення фасаду в Києві і отримати гарантію від ТМ Роял Фасад на дану продукцію - 15 років.

Основні причини купити панелі для утеплення від Роял Фасад 

Ви можете дізнатися, з яких причин треба купити панелі для утеплення Роял Фасад, якщо порівняти ці вироби з товарами інших компаній-виробників. Таким чином, відзначають 4 основні відмінності:

 

Замок «чверть»

У всіх панелях був використаний спеціальний механізм блокування. Одним з головних завдань такого замка є необхідність запобігання викиду тепла назовні. Все це позитивно позначається на організації декоративного покриття без тріщин.

Декоративне покриття або нанесення клінкерної плитки з захисними функціями

Представлений матеріал характеризується підвищеними міцнісними показниками, а тому впевнено справляється з величезними навантаженнями пресування разом з поліуретановим клеєм. Всі процеси фіксації здійснюються автоматично, що виключає вплив людського фактора, а значить - гарантує створення єдиної конструкції - термопанелей.

Закладні елементи

Такі елементи створювалися зі сталі товщиною 0,5 мм, що характеризується антикорозійним захистом. Кріплення разом з набором дюбелів є гарантією організації надійної фіксації без подальшої усадки панелей. Представлена надійність підтримується протягом усього періоду експлуатації облицювальних матеріалів. 

Шар теплоізоляційних матеріалів

На вибір клієнтам компанії «Royal Fasade» запропоновані різні варіанти пінополістиролу (ПСБС і ЕППС), які відрізняються певною товщиною від 30 до 150 мм. Представлені матеріали наділені всіма необхідними властивостями для надійного захисту фасадної частини будівель, що відповідає сучасним нормам теплоізоляції.

Це основний список причин купити панелі для утеплення від ТМ Royal Facade. Компанія використовує унікальну і перевірену часом технологію виробництва, завдяки якій вдається досягти високих експлуатаційних характеристик.

Незвичайний рецепт створення оригінальних термопанелей

Термопанелі Київ від компанії «Royal Fasade» проводяться із застосуванням унікальної формули, яка вже довела свою ефективність: декоративне покриття у вигляді клінкерної плитки + утеплювач + однокомпонентний поліуретановий клей + технологія пресування. В результаті на виході виходять високоякісні термопанелі, які також називають вже готовим рішенням для фасадів різних будівель.

Структура термопанелі виробництва Royal Fasade

Кожен з компонентів в даній конструкції призначений для виконання певних функцій і завдань, з якими вони відмінно справляються. Наприклад, клінкерна плитка призначена для захисту фасаду конкретного об'єкта від всіляких кліматичних дисбалансів.

Таким чином, жителі України зможуть придбати термопанелі в Києві, які відрізняються наступними важливими особливостями:

 • широкий асортимент кольорів дозволяє клієнтам підібрати найбільш підходящий колірний відтінок для майбутніх оздоблювальних матеріалів;
 • реалістична імітація цегляної кладки допомагає створити унікальний дизайн фасаду будь-якої будівлі;
 • матеріал не вигоряє під впливом сонячних променів, вважається нейтральним до найпоширеніших хімічно активних компонентів.

Команда професіоналів Роял Фасад допоможе визначитися з відповідними видами термопанелей (дизайн, колірний відтінок), враховуючи, які матеріали були побудовані з тієї чи іншої будівлі. Унікальність представленої продукції полягає в тому, що замовники зможуть замовити панелі для утеплення фасаду в Києві для конкретного типу будівлі.

Купити термопанелі в Києві: вивчаємо технічні характеристики продукції

Вибираючи термопанелі в Києві, важливо більш детально ознайомитися з основними характеристиками продукції компанії «Royal Fasade»:

Корисна площа панелей прямого типу

0,60 м2 

Корисна область панелей кутового типу

0,53 м2 

Вага панелей (1 м2) 

Вага варіюється від 12 до 17 кг максимум з урахуванням товщини і щільності використовуваного утеплюючого шару. 

Показники поглинання вологи декоративним покриттям (плиткою)

Більше ні 2%

Морозостійкість кожної панелі

300 циклів

Показники теплопровідності

0,036 Вт/м2/С

Клас займистості верхнього шару теплоізоляційного матеріалу

Г-1/2/НГ 

Особливості фіксації декоративно-захисної плитки з основною частиною конструкції

Середні значення складають 0,072 Мпа 

Конструктивні особливості термопанелей залежать від певного елемента, який буде використовуватися для облицювання фасаду. Кожен замовник зможе купити термопанелі в Києві для успішної обробки всіляких деталей будівлі: віконних укосів, кутів і основної частини фасаду. Все це дозволяє створити повноцінну обробку з візуально привабливою імітацією цегли.

Для кожного окремо взятого елемента відзначають певний набір шарів, додаткових комплектуючих, включених до складу панелей:

 1. Стінова панель для оздоблення прямих ділянок фасаду будинку. Такі панелі можуть бути створені з різними теплоізоляційними шарами, товщина яких варіюється від 30 до 150 мм. У набір включено замок-чверть, шар клінкерної плитки, ДБМ, утеплювач.
 2. Віконний укіс складається з шару плитки, ДБМ і шару теплоізоляційних матеріалів товщиною від 30 до 150 мм.
 3. Кутові панелі використовуються для оздоблення кутових частин фасаду будівель і складаються з декоративного шару плитки, кріпильних елементів (ДБМ), а також з теплоізоляції товщиною від 30 до 150 мм.

У результаті кожен замовник зможе замовити необхідну кількість усіх трьох перерахованих вище видів панелей для виконання якісних зовнішніх оздоблювальних робіт.

Використання високоякісних теплоізоляційних матеріалів: чому саме пінополістирол

Перш ніж купити термопанелі в Києві, багато клієнтів задаються питанням: чому наша компанія використовувала в якості утеплювача саме пінополістирол? Важливою особливістю і одночасно відповіддю на поставлене питання є склад даного матеріалу - це успішне поєднання полістиролу разом зі сополімерами стиролу.

Незважаючи на те, що зовні пінополістирол нагадує звичайну піну, на практиці відмінності кардинальні. Такий пінополістирол або скорочено ППС виготовляється наступним чином:

 • Окремі гранули стиролу в процесі виробництва заповнюються оптимальною кількістю газу.
 • Газ розчиняєть у всій масі полімеру.
 • В результаті гранули збільшуються в розмірах в кілька разів і повністю займають всю форму, в якій вони розташовані.
 • Таким чином, проводиться повна процедура спікання матеріалу.

Для порівняння: звичайний ППС виробники виготовляють із застосуванням СO2 вогнестійкого типу. При обробці використовується вже давно перевірена вакуумна технологія, під час якої відбувається збільшення кількості гранул, але без використання газу. 

У всіх термопанелях української компанії «Royal Fasade» був використаний ППС з оптимальними показниками щільності - 15 кг/м3.  В результаті виробнику вдалося відшукати ідеальний рецепт створення високоміцних конструкцій, стійких до всіляких механічних пошкоджень.

Проведення монтажних робіти командою фахівців

Замовляючи панелі з установкою, кожен клієнт може скористатися допомогою нашої команди професіоналів, які виконають правильні облицювальні робота на будь-якому об'єкті.

Комплект необхідного для утеплення фасаду будинку 

Однак, потрібно буде виконати такі робочі цикли:

 1. Визначенням мінімальної висоти горизонту займається команда фахівців.
 2. Якщо будівля занадто стара або пошкоджена (є серйозні нерівності), потрібно буде підготувати спеціальну обрешітку.
 3. Процес монтажу визначає початок робіт з лівого боку будівлі - з найнижчого кута, що рухається вперед. Фіксація передбачає використання певного набору саморізів, дюбелів.

В результаті процедура укладання панелей трохи схожа на складання головоломок або конструкторів. Команда майстрів поступово прикріплює одну панель до іншої за рахунок відповідних канавок. Для додаткових кріплень рекомендується використовувати спеціальний клейовий склад.

По завершенню всіх монтажних робіт відбувається процес затирання швів, а також обробка вже підготовленої поверхні матеріалу з використанням водовідштовхувального матеріалу.

Для чого потрібен попередній розрахунок тепла

При відвідуванні об'єкта наші фахівці обов'язково вдаються до використання такого корисного пристрою, як тепловізор. Це буде потрібно для того, щоб легко ідентифікувати всі ділянки з порушеною герметичністю фасаду (такі ділянки будуть виділені червоним кольором). В результаті можна визначити, через які зони виходить найбільша кількість тепла з будинку.

Попередній розрахунок тепла фасаду для підбору параметрів термопанелі ТМ Роял Фасад

При проведенні теплового розрахунку наші фахівці в першу чергу орієнтуються на два основних фактори:

 1. Населений пункт, в якому знаходиться той чи інший об'єкт (важливо визначити, в якому кліматичному поясі знаходиться будівля).
 2. Матеріал, з якого зроблена конструкція, з урахуванням максимальної і мінімальної товщини стін з усіх боків будівлі.

Завдяки розрахунку тепла можна підібрати оптимальні варіанти панелей з урахуванням необхідної товщини пінополістиролу. Важливо, щоб стійкість до теплопередачі повністю відповідала цим будівельним нормам.

Крім того, легко мінімізувати початкові втрати тепла в старих будівлях. Це ще більше допоможе позбутися від небажаної присутності конденсату.

Переваги фасадних панелей від компанії «Royal Fasade»

Активне використання фасадних панелей від українського виробника обумовлено великим переліком незаперечних переваг, з якими повинен ознайомитися кожен клієнт перед покупкою:

 • Використання екологічно чистого утеплювача, що гарантує високий ступінь безпеки для всього навколишнього середовища.
 • Для створення необхідного ефекту «термосу» був використаний замок-чверть, за допомогою якого вдається уникати значних тепловтрат.
 • Теплоізоляційний шар не підтримує процес горіння, що підвищує захисні властивості всієї конструкції.
 • Матеріали характеризуються підвищеним ступенем стійкості до різких перепадів температур, механічних пошкоджень.
 • Використання надійного клейового складу виключає можливість розшарування матеріалів при тривалій роботі панелей.

Головною перевагою є можливість створення привабливого дизайну всього фасаду, самостійно підбираючи оптимальні колірні відтінки.

Особливості нашої роботи

Одним з основних етапів є замовлення і підрахунок необхідної кількості матеріалів з урахуванням виділеного бюджету. Як правило, вартість залежить від певного декоративного шару (клінкерної плитки, з урахуванням виробника), від виду утеплювача і його товщини в цілому. Це основні фактори, які безпосередньо впливають на кінцеву ціну.

Для того щоб створити затишок у вашому домі, нашим фахівцям просто потрібно виконати 5 основних кроків:

 1. Виїзд фахівця на об'єкт для проведення всіх необхідних вимірювань для того, щоб розрахувати точну кількість майбутніх панелей.
 2. Проведення енергоаудиту за допомогою спеціального приладу - тепловізора.
 3. Розрахунок матеріалів, узгодження всіх нюансів з замовником, бюджетне планування.
 4. Підписання договору про надання передоплати, а також підписання інших необхідних документів, що підтверджують співпрацю з замовником.
 5. Виробляється певна кількість панелей, їх доставка за вказаною адресою.

Додатково виробник пропонує власну допомогу в монтажі термопанелей. Таким чином, «Royal Fasade» забезпечує повний цикл: від вимірювань, створення матеріалів і закінчуючи їх установкою.

Коли потрібно встановити термопанелі для фасаду

Використання нового облицювання для фасаду може знадобитися з різних причин. Серед найбільш популярних причин, коли клієнти компанії «Royal Fasade» звертаються до фахівців, варто зазначити:

 1. Будівництво нової будівлі і, як наслідок, нагальна потреба в благоустрою фасадної частини.
 2. Природний знос матеріалів і ремонт фасаду, який найчастіше проводиться під час реставраційних робіт.
 3. Порушені умови експлуатації раніше використовуваних облицювальних матеріалів.
 4. Стихійні лиха та інші явища, що завдали шкоди всьому фасаду або його конкретній площі (часткове пошкодження).
 5. Бажання господаря будинку «освіжити» або змінити фасад, додати більше кольорів екстер'єру.

Незалежно від того, з якою саме причиною звертаються за допомогою в нашу компанію клієнти, бригада фахівців готова надати підтримку і допомогу в процесі підбору необхідної кількості матеріалів. Вся продукція повною мірою відповідає європейським сертифікатам якості, а її зносостійкість підтверджується численними випробуваннями, відео з якими представлені на сайті нашої компанії.

Замовити панелі для утеплення фасаду в Києві з доставкою

На головній сторінці нашої компанії є список номерів, за якими кожен покупець зможе зателефонувати і придбати необхідну кількість термопанелей за доступними цінами. Також можливий другий варіант здійснення покупки - замовити панелі для утеплення фасаду в Києві можна, залишивши свої контактні дані на сторінці. Менеджер зв'яжеться з клієнтом і вирішить основні проблеми по телефону, відповість на різні питання.

Для жителів інших міст України діє оперативна доставка транспортними службами. У нас завжди є достатня кількість зразків, які клієнти можуть отримати поштою або особисто, відвідавши наш головний офіс в Києві.

Потенційні клієнти з різних куточків України мають можливість ознайомитися з прикладами нашої роботи, відвідавши різні об'єкти за місцем проживання, завдяки філіям компанії, розташованим в різних містах. Таким чином, споживач зможе побачити готові проекти, оцінюючи їх якість під час візуального огляду.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх