Продукція Royal Fasade для утеплення і декору будівель

Будинок не є категорією матеріального розташування. Будинок - це суцвіття емоцій, які наповнюють вас зсередини. Дім там, де серце, це місце, де ви відчуваєте дивовижну внутрішню магію... тепло розливається по тілу, і губи самі починають посміхатися.

Купити будинок - не проблема, але кожен господар бажає тільки одного: щоб було тепло, комфортно і затишно! Найбільша праця - будівництво і ремонт споруд.

А реставрація, оновлення або утеплення фасаду - це також кропітка робота: вибір матеріалу, розрахунок вартості і кількості, замовлення товару, пошук монтажної бригади, контроль тощо. Але результат завжди вартий зусиль - сім'я насолоджується новим фасадом, проводить дорогоцінний час в будинку, де тепло і затишно!

дім з панелями роял фасад

У сучасному будівництві все частіше зустрічається використання матеріалів для утеплення будівлі. Все частіше домовласник намагається не тільки утеплити будинок, але і зробити це красиво, довговічно, енергоефективно.

Ремонт фасаду: як утеплити будинок

Фахівці в області будівництва виділяють 5 основних причин зміни облицювання фасаду будівлі:

1. Знос матеріалів. Якщо при монтажі використовувалися неякісні і недовговічні матеріали для обробки будівель, з часом оздоблення приходить в непридатність.

Домовласники стикаються з такою проблемою і все частіше вибирають кращі і дорожчі матеріали для фасаду, купити які найкраще у виробника.

монтаж термопанелей

2. Непрофесійна установка і експлуатація фасаду. Вибираючи дорогі і якісні вироби для утеплення або прикраси будинку, забуваємо про правила монтажу і експлуатації. Відомі випадки, коли монтажна бригада некомпетентно впоралася з роботою. Це може статися через недотримання інструкцій виробника.

3. Будівельні норми ігноруються монтажною бригадою*. Це відбувається не тільки з недосвідченими працівниками. На жаль, з метою отримання прибутку ненадійні будівельники економлять на якості, не використовують весь інвентар.

В результаті фасад доводиться відновлювати повністю, а не обмежуватися тільки косметичним ремонтом. Купити матеріали для фасаду в Києві не складно, але в маленькому містечку потрібно проводити більше часу.

*Рекомендуємо звертатися тільки до перевірених будівельних компаній, прочитавши відгуки про них. Купуючи матеріали для утеплення і фасадного декору від виробника, ви зможете убезпечити себе від підробок.

Фото фасаду з термопанелей

4. Форс-мажорні обставини або стихійні лиха також можуть стати причиною реконструкції фасаду. Це може бути і вогонь, і сильний вітер, який викликав руйнування, і град. У цьому випадку теж доводиться вдаватися до реставрації.

Слід зазначити, що для обробки краще вибирати міцні матеріали, які не бояться негативного впливу природи і механічних пошкоджень.

Продукція Royal Fasad для утеплення і декору будівель – це цілісний утеплювач, в якому плитка зливається з теплоізоляційним шаром.

5. Власник просто втомився від екстер'єру, і він вирішив оновити фасад, заздалегідь ознайомившись з виробами для утеплення і декорування будівель.

Ознайомившись з широким асортиментом виробів в області утеплювача, господар будинку легко підбере відповідний матеріал. Ми не маємо права рекомендувати, але відкрити завісу, щоб пролити трохи світла на утеплення фасаду нового покоління, постараємося!

Матеріали для утеплення будівель в Україні

Компанія ТОВ Роял Фасад є вітчизняним виробником клінкерних термопанелей. Крім того, ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з утепленням «під ключ». Купити термопанелі нашого виробництва ви можете на сайті або звернувшись до нашого менеджера.

Перші теплові панелі ми виготовили в 2013 році, і в той же час наш перший будинок був утеплений. Щороку менеджери компанії оглядають ці фасади, і задоволені їх зовнішнім виглядом.

Адже розроблена і впроваджена нами технологія дозволила домогтися максимального кріплення плитки і утеплювача. Це робить продукцію ТМ Royal Façade довговічною і довговічною.

На фото перший утеплений будинок в м. Суми.

Довговічність термопанелей на фото першого утепленого будинку у Сумах 2013

Ціна термопанель і товщина утеплювача для фасаду

Для того щоб будинок був теплим і комфортним, потрібен грамотний тепловий розрахунок необхідного утеплювача. Менеджер компанії Роял Фасад зробить безкоштовний розрахунок необхідної товщини теплових панелей.

При тепловому розрахунку слід вказати наступні показники:

 • Населений пункт (до якого кліматичного поясу він належить)
 • Матеріал, з якого побудований будинок (товщина стін)

Розрахунок тепла дозволить:

 1. Розрахувати товщину утеплювача, при якому стійкість до теплопередачі буде відповідати будівельним нормам.
 2. Мінімізуйте втрати тепла, в цьому випадку конденсат не буде утворюватися, а точка роси опиниться в утепленні.

Існує схема такого процесу. Але спочатку домовласник повинен вирішити, який фасадний матеріал для облицювання найкраще підходить. Вибираючи продукцію Royal Fasad для утеплення і оздоблення будівель, замовник базується на багаторічному досвіді компанії і довірі до неї будівельними компаніями.

Клинкерні термопанелі TM Royal Facade купити в Києві та Україні

Ми розповімо вам про інноваційні в Україні, але вже більше 50 років популярні в Європі клінкерні теплопанелі. Ми вкажемо їх основні характеристики, розкриємо властивості їх складових. А також ми зробимо повний огляд продукції, що випускаєтся ТОВ «Роял Фасад».

Таблиця 1. Фасадні термозахисні панелі з клінкерною плиткою виробництва компанії Роял Фасад.

Розміри стінової панелі:

 1. Длина - 1016 ± 2 мм;
 2. Ширина - 600 ± 2 мм;
 3. Товщина - 30,50,80,100,150 ± 2 мм,
 4. Шов 9мм
 5. Площа 0,60 м2

Клінкерна термопанель - це монолітна конструкція із замком чвертю по периметру, що складається з:

 • плити утеплення (EPS або XPS)
 • і клінкерної або керамічної плитки, впресованої в основу теплоізоляційного шару
 • з використанням поліуретанового однокомпонентного клею
 • і п'яти металевих закладних елементів.

Розміри кутового елемента:

 1. Длина 245мм
 2. Ширина 600 мм
 3. Товщина 30-150 мм
 4. Шов 9мм
 5. Площа 0,15 м²

Кутовий термопанельний клінкер – елемент, який використовується при монтажі на кутах фасаду. Простота монтажу і зовнішній вигляд цегляної кладки характеризують цю конструкцію.

Розміри укосів:

 1. Длина 254 мм
 2. Ширина 600 мм
 3. Товщина 30-150 мм
 4. Шов 9мм
 5. Площа елементу: 0,15 м²

Елемент укосу з клінкерною плиткою – кріпиться на віконних укосах. Його можна виробляти на спіненому або екструдованому пінополістиролі (надійніше).

Як монтувати термопанелі

Виробник клінкерних теплових панелей здійснює монтаж по всій Україні. Ми використовуємо тільки сертифіковані високоякісні матеріали для монтажу панелей на фасаді.

Таблиця 2. Додаткові компоненти для якісного монтажу теплопанелей:

Дюбель швидкого монтажу:

 • Для надійного кріплення клінкерних панелей на фасаді
 • Монтуються шляхом свердління отворів в металевих вбудованих елементах панелі (встановлюються на виробництві)

Поліуретанова клей-піна (всесезонна):

 • Використовується при температурі від -14 ° С
 • Надійний, простий у використанні, сертифікований

Суміш для затірки швів виробництва поліпласту. Широка палітра кольорів. Призначений спеціально для зовнішніх робіт - затірочні шви на термопанелях.

Замовити термопанелі для утеплення будівлі можна на сайті або звернувшись до нашого менеджера. Для точного розрахунку необхідних виробів потрібно зробити вимірювання і проект програмі AutoCad.

Якісні фасадні термопанелі: сертифікована сировина

Серед виробів матеріали для будівельного декору та утеплення приватних будинків вважаються якісними і надійними, тими, з якими виробник надає сертифікати.

Фото комплекту термопанелей

2014 рік ознаменувався для компанії тим, що вперше була запатентована технологія виробництва - багаторазове пресування плитки в утеплювач.

ТОВ «Роял Фасад» розробило унікальну технологію багаторазового пресування плитки в утеплювач на основі зарубіжних і вітчизняних знань. Наші інженери працювали не один рік над створенням вакуумної пресувальної машини, що дозволяє досягти відмінних результатів. У 2016 році для цього були залучені співробітники НИОКР, які працюють в галузі механіки і гідравліки.

Найкращу ціну на термопанелі можна отримати тільки у виробника або його офіційних представників в будь-якому регіоні України.

Сертифіковані термопанелі в Україні

Продукція Royal Fasad для утеплення і оздоблення будівель щорічно проходять всі необхідні дослідження. Пресувальна вакуумна машина стала проривом у виробництві термозахистних панелей з клінкерною плиткою. Про це свідчать лабораторні дослідження, проведені «Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій».

Клінкерна панель виробництва Роял Фасад піддавалася дослідженням на міцнісні характеристики скріплення теплоізоляційного шару з зовнішнім декоративним (захисним) покриттям (клінкерною плиткою). В результаті норми, встановлені державними нормативними актами, були перевищені в 4,8 рази! Тепер ми були впевнені, що йдемо в правильному напрямку.

Купити матеріали для утеплення і обробки фасадів можна з впевненістю в якості продукції!

Пожежобезпечні клінкерні термопанелі

Багатьох клієнтів цікавить пожежна безпека теплопанелей Роял Фасад. Ми неодноразово знімали відео про те, що використовуємо у виробництві самозатухаючий пінополістирол. Але для цивільного будівництва потрібні документи, а не відеоогляди.

Тому в 2019 році були проведені вогневі випробування термозахисних панелей виробництва Royal Facade.

У результаті проведених досліджень, нам офіційно присвоїли марку горючості Г1 - самостійно клінкерні теплопанелі не підтримують горіння.

Протокол: https://termopaneli.com.ua/Protokol-gorychesti-Royal-Fasade.pdf. У стіновому ж пирозі вони надійно закриті негорючою плиткою, доступу кисню, який підтримує горіння, немає. Це і робить фасад пожежобезпечним.

З чого складається термопанель TM Royal Facade

Термопанелі Royal Fasad використовується для декорування фасаду будівель, але головною перевагою є захист будинку від несприятливих впливів навколишнього середовища:

 • УФ-випромінювання
 • Дощ, вітер, град, сніг
 • Механічні пошкодження
 • Різкі перепади температури
 • Грибок, цвіль як наслідок неправильного розміщення точки роси

Термопанелі Royal Fasad значно збільшують термін експлуатації будівлі, так як захищають фасад від природних явищ і механічних пошкоджень. У разі конденсації на стіні він легко випаровується, а стіна буде захищена від гниття і вогкості.

Компоненти термозахисних панелей Роял Фасад:

 • пінополістирол спінений;
 • екструдований пінополістирол;
 • клінкерна або керамічна плитка;
 • поліуретановий клей;
 • металеві закладні елементи.

Детально розберемо кожну деталь монолітної конструкції – клінкерна термопанель.

Пінополістирол - матеріал для виробництва теплопанелей

Ми використовуємо у виробництві термопанелей сертифікований полістирол ТМ Століт (провідний виробник в Україні).

Даний ізоляційний матеріал має марку горючості Г1. Він проводиться під найсуворішим контролем якості, відповідним ДСТУ України.

Спінений пінополістирол (Скорочена назва - ПСБ-С25 або 35) - отримують в результаті переробки полістирольної маси, її похідних і полістиролів стиролу.

Заповнюючи гранули стиролу газом, виробник отримує міцний надійний матеріал, стійкий до гниття, цвілі, самозаймання і руйнування. Матеріали для обробки будівель, засновані на пінополістиролі, прослужать не один десяток років.

Характеристики пінополістиролу в термопанелях Роял Фасад:

Водопоглинання за 30 дній, % 4
Водопоглинання на добу, % 2
Паропроникність, м кв.*час*Па)/мг 3,3
Теплопровідність, Вт/ (мхС) 0,036-0,038
Межа міцності при вигинах статичних, (кг/см2)Мпа 0,07-0,20
Щільність, кг/м3 15-35
Допустимі робочі температури, С -50 до +70

Якщо рахувати у відсотках, то з його використанням проводиться близько 60% монтажних робіт по утепленню в Європі.

Клінкерна термопанель Royal Fasad використовується для прикраси фасадів будівель, тому захищена плиткою, вона прослужить довгі роки.

Энергоэффективность клинкерных термопанелей на основе экструзионного пенополистирола

Теплопанель з клінкерною плиткою, яка включає в себе екструдер (екструдований полістирол) створює ефект «термоса» у вашому будинку. Так як це найбільш ефективний матеріал для утеплення стін.

Що ж з себе представляє цей матеріал

Вперше цей теплоізоляційний продукт був створений і застосований в 1941 році в США..

Інші назви: ЕППС, XPS, екструзійний пінополістирол.

Це синтетичний матеріал, вироблений за аналогією з спіненими (заповнення гранул стиролу газом), але за допомогою іншої технології.

Екструдер (ще одна назва) використовують при теплоізоляції фундаменту і цоколю, шаркоїстої кладки, перекриття будинку, підлоги (в тому числі «теплої»).

Крім того, екструзійним пінополістиролом покривають автомобільні і залізничні дороги, що знижує ризик промерзання грунту земляних полотен і подальшого набухання грунту. Також одним з переваг цього продукту є вирішення проблем з теплоізоляцією спортивного майданчика, холодильного агрегату і льодової арени.

Матеріали для утеплення будівель, засновані на екструдері, мають найвищий термін зберігання і кращі теплоізоляційні властивості.

Комплект термопанелей на основі екструзійного пінополістиролу

Ґрунтуючись на міцнісних характеристиках екструзійного пінополістиролу, компанія Роял Фасад рекомендує придбати термопанелі для цоколя і укосів саме на основі цього матеріалу.

Можна замовити термопанелі для утеплення будівель на основі екструдера, попередньо розрахувавши необхідну товщину утеплювача.

Клінкерна плитка в термопанелях - довговічність і краса

Компанія Royal Façade є офіційним дилером виробників клінкерної та керамічної плитки для фасаду. Ми співпрацюємо з заводами Cerrad, Paradyz, King Klinker (Польша), Feldhause Klinker (Німеччина), Golden Tile (Україна). Встановлюємо контакти з виробником ABC (Німеччина). Так як ми знаємо, що найкращі ціни на термопанелі можна отримати тільки у виробника, то ми купуємо плитку безпосередньо на заводі.

затирка швів на термопанелях

Що нас скеровувало при виборі партнерів? По-перше, це ідеальна геометрія. Але також, створюючи матриці для пресування, інженерам довелося знайти саме ту плитку, яка буде:

 • міцною (витримувати навантаження преса в 2 тони на 1 м2),
 • не надто важкою (для полегшення конструкції),
 • рівною (для максимального з'єднання з утеплювачем).

Інженери відібрали безліч зразків, але тільки вищезгадані матеріали для обробки будівель були перевірені на пресувальних машинах!

Фото 3 фасаду з термопанелей

Клінкерна плитка в основі має сланцеві тугоплавкі сорти глини. Колір та фактура плитки визначаються сортом глини та температурою обпалу, а також барвниками, які додаються по всій товщині зразка.

Характеризується мінімальним вбиранням вологи (не більше 3%). Він також використовується в вентильованих фасадах і інтер'єрних рішеннях.

Керамічна плитка для фасаду відрізняється глинистими сортами і температурою випалу (вище, ніж у клінкеру). Також основна відмінність полягає в тому, що колір наноситься на поверхню плитки, а не на всю товщину.

Термопанелі Royal Fasad використовують для декору фасаду будівель, саме тому захисне покриття повинно бути максимально міцним і довговічним. Клінкер і керамічна плитка, як довела більш ніж столітня історія європейських старовинних будівель, можуть захистити на 100%!

Ціни на клінкерні термопанелі

Від чого залежить ціна продукції Royal Fasad для утеплення та оздоблення будівель? Є кілька факторів, які впливають на ціноутворення в компанії ТОВ Роял Фасад

 1. Обрана плитка:
  1. Cerrad
  2. Paradyz
  3. King Klinker
  4. Feldhause Klinker
  5. Golden Tile
 2. Основа термопанелі:
  1. Спінний пінополістерол
  2. Екструдований пінополістирол
  3. Скломагнезітова плита
 3. Товщина утеплювача:
  1. 30 мм
  2. 40 мм
  3. 50 мм
  4. 80 мм
  5. 100 мм
  6. 120 мм
  7. 150 мм
  8. 200 мм
 4. Площа фасаду
 5. Сезонні акції та знижки
Фото 4 фасаду з термопанелей

Купити матеріали для утеплення і обробки фасадів від виробника Роял Фасад – це гарантія того, що ви отримаєте якісний товар за розумною ціною.

Адже ми виробляємо теплоізоляційні панелі з плиткою тільки з перевіреної сировини! А ціна на термопанелі не набагато вище ціни мокрого фасаду.

Якщо порівняти два ці показники, але додати властивість «Термін експлуатації», то клінкерна термопанель - більш вигідна покупка.

Ви можете замовити термопанелі для утеплення будівель, виходячи з інвестиційної привабливості цього продукту.

У цьому положенні ми керуємося терміном служби фасаду, утепленого пінополістиролом для фарбування. Як показує практика, 5 років - це термін, після якого необхідно провести косметичний ремонт, 10 років - повну реставрацію.

Фото 5 фасаду з термопанелей

Термін служби термозахисних панелей з плиткою Роял Фасад – не менше 50 років. Цифри засновані на тому, яку сировину Роял Фасад використовує у виробництві. Наприклад, термін служби екструдованого пінополістиролу - 100 років, спіненого - 50.

Виробник поліуретанового однокомпонентного клею видає офіційну гарантію 35 років на надійність скріплення.

Роял Фасад надає замовнику офіційний гарантійний лист від 15 до 25 років на надійність конструкції.

Клінкерні теплопанелі - надійна покупка, перевірена часом! Якість - це, перш за все, довговічність і презентабельний зовнішній вигляд на довгі роки. Вибирайте надійний утеплювач! А крім того, найкращу ціну на термопанелі можна отримати тільки у виробника.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх