Демченко Максим Іванович Роял Фасад
Демченко М.І.
Засновник компанії ROYAL FACADE

Я, Максим Демченко, є засновником проекту та компанії з виробництва клінкерних термопанелей Роял Фасад.

Ідея створення компанії з виробництва будівельних матеріалів для оздоблення та утеплення фасадів була народжена ще у 2007 році. На той момент я був у Канаді на будівельній практиці, паралельно вивчаючи англійську мову.

Після повернення в Україну мене зацікавило питання енергоефективності, на яке в Канаді виділяли величезні кошти, а в Україні ці технології сьогодні тільки з'являються.

2007
Ідея створення
компанії

Ідея створення компанії з виробництва будівельних матеріалів для обробки та утеплення фасадів

Була народжена ще 2007 року. На той момент я був у Канаді на будівельній практиці, паралельно вивчаючи англійську мову. Після повернення в Україну мене стало цікавити питання енергоефективності, на яке в Канаді виділяли величезні кошти, а в Україні ці технології сьогодні тільки з'являються.

У Канаді мені довелося протягом року працювати у будівництві та вивчати технології та матеріали з оздоблення та утеплення приватних будинків. Клімат у цій північній країні дуже жорсткий і, м'яко кажучи, не для теплолюбних «мерзляків»! Там прохолодне літо та короткі осінь та весна, а зима – дуже холодна: у деяких житлових районах до - 40 °С. Тому канадці, як мені здалося, достеменно знали, як комфортно уживатися з таким кліматом і не мерзнути взимку вдома

2013
Компанія
ТОВ РОЯЛ ФАСАД

Восени 2013 року було створено компанію ТОВ РОЯЛ ФАСАД.

Протягом півроку в роботу залучалися інженери-будівельники та технологи будівельної індустрії з одним завданням – створити матеріал, який би не поступався за зовнішнім виглядом та якістю матеріалу закордонним аналогам.

Початковим завданням було виготовлення матеріалу на основі української сировини: утеплювачів та зовнішньої обробки (плитки), але за результатами дослідження та випробувань виявилося, що в Україні немає аналогічної продукції: або ж були аналоги, але низької якості, а як кажуть у народному прислів'ї, «Дешева рибка - погана юшка»!

Ми зупинилися на фасадній клінкерній та керамічній плитці польських та німецьких виробників. А як утеплювач в панелі було взято два види полістиролу: спінений ПСБС (EPS), що виробляється з сировини італійського концерну ЕNI І екструзійний полістирол (XPS) виробництва турецької TM PENOBORD В основу технології було покладено традиційний вже перевірений часом спосіб виробництва термопанелей у країнах Західної Європи - Метод багаторазового пресування плитки в основу (утеплювач).

Спочатку була використана плитка польських виробників СERRAD та PARADYZ, оскільки європейська якість продукції та конкурентна ціна для нас були пріоритетними. Як клейова основа конструкції ми вибрали продукцію світового лідера з виробництва поліуретанових синтетичних клеїв – німецьку компанію Kleiberit.

2014
25.07.2014
Торгова марка
TM Royal Facade

Зареєстрована міжнародна торгова марка ТМ ROYAL FACADE з фірмовим стилем та логотипом

Звичайно, ми без компромісів зробили ставку на три основні показники, які вигідно відрізняли наш продукт:
- довговічність матеріалів без ремонтно-реставраційних робіт на весь експлуатаційний термін фасаду;
- дорогий класичний вид фасаду з клінкеру;
- легкість монтажу термопанелей будь-якої пори року.

2016
ВЛ ТОВ "ВСУ"
"Південьтест"

За два роки 14.01.2016 р. ми повторно проводили дослідження

Вже в іншій незалежній лабораторії згідно з протоколом випробувань №ТО16/01-16 лабораторії ПЛ ТОВ "ЗСУ" "Південьтест" продукції на основі екструзійного утеплювача XPS-35 TM Penobord та http://penoboard.com/ru/ та нового типу панелі ТИП-2 з робочими розмірами 1016 х 600 мм та товщиною утеплювача 100 мм

Ці показники також підтвердилися, а деякі у зв'язку з розширенням асортименту продукції навіть зросли, і ми зрозуміли, що Роял Фасад на вірному шляху! На основі нових результатів ми отримали Сертифікат відповідності.

Компанія ТОВ Роял фасад видає свою фірмову гарантію на цілісність конструкції продукції TM ROYAL FACADE клінкерну термопанель 25 років.
Восени 2016 року компанія ТОВ Роял Фасад залучила спеціалістів з НДДКР у сфері механіки та гідравліки для розробки автоматичного обладнання повного циклу.
Вже взимку 05.02.2017 р. у Києві було запущено автоматичний стан повного циклу виробництва.
А навесні 16.04.2017 аналогічну прес установку було запущено і в Одесі.
В даний момент на виробництві ТОВ Роял Фасад ведуться роботи з дослідження та впровадження у технологічний процес основи утеплювача нового покоління. Сертифікат відповідності

2018
Польща,
Диплом від компанії Сerrad

28.06.2018 У Польщі на заводі Сerrad відбувся навчальний семінар для співробітників нашої компанії. Було вручено дипломи з «Вивчення технології виробництва продукції фабрики Сerrad»

Cerrad
2018
Київ,
лабораторні дослідження продукції

26.10.2018 р. У лабораторії «Державного наукового дослідницького інституту будівельних конструкцій ДП НДІБК» були проведені лабораторні дослідження на перевірку міцності зчеплення плит теплоізоляційного шару із захисно-оздоблювальним шаром (клінкерною плиткою). Згідно з ГОСТ В.2.6.-36, МПа (нормативне значення 0,015) в результаті ми отримали середнє значення у 0,072 (МПа), що перевищило нормативне значення у 5 разів. Протокол випробувань

2018
Німеччина,
навчальна практика за підтримки Federal Ministry for Economic Affairs and Energy

23.11.2018 Співробітник нашої компанії отримав Сертифікат з проходження партнерської навчальної практики на тему «Технології енергоефективності в промисловості» за підтримки Федерального Міністерства Економіки та Енергетики Німеччини.

FMEAE
2020
Київ,
лабораторні дослідження продукції

03.03.2020 УНДІЦЗ Науково-дослідним центром «Пожежна Безпека» були проведені Сертифікаційні випробування з виявлення групи горючості будівельних матеріалів згідно з 7.4 ДСТУ 8829: 2019 зразків плит декоративних утеплюваних ТМ ROYAL FASADE підтримують самостійно горіння). Протокол випробувань

Відповідно до державних будівельних норм України ДБН В.2.6-33:2018 п.5.3.3.-5.3.6.
Наша продукція відповідає нормам пожежної безпеки та застосовується в утепленні багатоповерхових будівель висотністю не більше 25.5 м.
ДБН В.2.6-33:2018
DBN
Протокол
Наші цінності:

Виробництво клінкерних термопанелей для оздоблення та енергоефективного утеплення житла – це наше покликання та те, що ми знаємо та вміємо робити найкраще!

Ми пропонуємо Вам тільки той продукт, який би застосували для обробки свого житла та порадили б своїм близьким людям, працюємо за принципом безкомпромісної якості!

Ми віримо у розумний вибір замовника нашої продукції та у свої сили цей вибір виправдати. Ми не виробляємо масового товару, вся наша продукція ексклюзивна, як і її власник.

Ми вдячні своїм "партнерам з цеху" (конкурентам) за хороші та погані приклади, аналізуючи їхню роботу, ми стаємо кращими.

Ми знаємо, що, створюючи енергоефективні будівлі, ми будуємо екологічне та раціональне майбутнє.

Наша ідеологія:
Конкурентоспроможність

Ми регулярно інвестуємо у створення конкурентних переваг на ринках енергоефективних товарів та послуг. Завжди гарантуємо правильний вибір та якісний результат для наших клієнтів. Ми віримо, що наше майбутнє за дбайливим ставленням до екології та раціональним використанням природних ресурсів із застосуванням енергоефективних технологій.

Клієнтоорієнтованість

Роял Фасад - команда однодумців, орієнтована на потреби клієнтів, яка працює за принципом подяки та визнання. Задоволений клієнт – наше завдання №1. Ми даємо людям просте вирішення складних завдань.

Інноваційність

Ми відкриті для змін та готові до нововведень, але тільки до тих, які вже були перевірені та оцінені ринком. Для Вас ми запропонуємо ті продукти, за які несемо персональну відповідальність, а це репутація компанії Роял Фасад, і вона наш найцінніший ресурс!!!

Наша місія:

Дотримуватися принципів спільноти однодумців, що зберігають екологію планети, дбайливо використовують її ресурси та створюють комфорт та класичний вигляд будівель.

МАНІФЕСТОМ нашої компанії є слова:

Унікальна технологія виробництва клінкерних термопанелей у спосіб багаторазового пресування плитки в утеплювач робить наш продукт довговічним і міцним, що підтверджує гарантійне зобов'язання ТОВ Роял Фасад на 25 років.

Зовнішній вигляд фасаду з клінкерними термопанелями нагадує класичну кладку клінкерної цегли, тому наша продукція завжди в тренді.

У виробництві використовується сертифікована європейська сировина, що дозволяє клінкерним термопанелям відповідати міжнародним стандартам якості.

Доступність клінкерних термопанелей обумовлена тим, що Роял Фасад є учасником європейської програми з компенсації 35% вартості утеплення житла IQ Energy (до 3000 євро).

На нашому корпоративному прапорі слова:

"Клінкерні термопанелі TM ROYAL FACADE – поєднання сучасних європейських еко-технологій енергоефективності та застосування естетичних традицій утеплення житла".

Наше УТП для клієнтів (УНІКАЛЬНА ТОРГОВЕЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ):

Власник фасаду з клінкерними термопанелями TM ROYAL FACADE, купує не просто товар, а цілий комплекс послуг з формування та супроводу замовлення, що може включати аудит з енергоефективності, 3-D візуалізацію, комплексний розрахунок та доставку матеріалів, "шеф" монтаж, гарантійне обслуговування та викуп власних залишків продукції.

Компанія Роял Фасад клієнтоорієнтована на стабільне зростання розвитку та пошук нових та вигідних естетичних рішень для своїх клієнтів.

Шановні клієнти, якщо у вас є зауваження та побажання до роботи нашої команди, я буду вам дуже вдячний, за сприяння у покращенні якості нашої роботи, будь ласка, зателефонуйте мені на особистий номер +38 (063) 315 95 14 або напишіть на мою пошту: head@termopaneli.com.ua Щиро дякую за співпрацю!

Анкета нашого клієнта

З повагою, Демченко Максим Іванович (засновник компанії ROYAL FACADE).

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх