Тестування продукції «Клінкерні термопанелі TM Роял Фасад»

Найвища якість клінкерних термопанелей TM Royal Fasade забезпечує використання тільки сертифицированных материалов з країн Європейського Союзу.

Сировина для утеплення - від концерну Eni S.p.A. (Італія); клінкерна плитка від польських виробників PARADYZ & CERRAD; Німецький поліуретановий клей KLEIBERIT PUR Adhesives. Але найголовнішою перевагою, досягнутою, є введена нами європейська технологія БАГАТОРАЗОВОГО ПРЕСУВАННЯ, яка дозволяє домогтися максимального проникнення поліуретанового клею в структуру утеплювача і плитки см. нижче наведені наші тести!

Всі наші відео були зняті без спеціальної підготовки, професійне редагування відео також не використовувалося, ви побачите реальні умови, в яких експлуатувалася продукція ТМ Royal Facade. Це робиться свідомо для того, щоб спеціально, максимально правдиво донести до вас інформацію про властивості наших теплових панелей.  

Клінкерні термопанелі для фасадів будівель виготовляються в кілька етапів, надаючи нашій продукції незаперечну перевагу, – пресування польської сертифікованої клінкерної плитки CERRAD або PARADYZ в панелі з пінополістиролу (ПСБ-С-25/35, ГосТ, Г1), екструдованого пінополістиролу (xps-45) або пінополіуретану (ппу-45) під тиском півтори тони. Саме собою, таке навантаження забезпечує найглибше проникнення поліуретанового клею в структуру двох матеріалів, що також досягається за рахунок спінювання клею, і в результаті точно виконаної роботи ми отримуємо готову монолітну конструкцію - клінкер + утеплювач. Кріплення настільки надійне, що навіть якщо ви спробуєте вирвати плитку з панелі, у вас буде плитка з товстим шаром утеплювача на ній (до 40 мм - шар полімеризації). Це ще раз доводить, що термін служби клінкерних термопанелей дуже довгий і ви не будете витрачати гроші і час на реставрацію фасаду, в даному випадку опалої плитки. Цього просто не станеться.

Термопанелі з клінкера бренду Роял Фасад легкі, служать тривалий час і мають високу міцність.

Гарантія на 15 років на клінкерні термопанелі компанія Royal Facade дає без сумніву і з повною впевненістю у найвищій якості нашої продукції!

Жоден клейовий склад не здатний забезпечити більш надійне з'єднання двох матеріалів без використання додаткового пресування навантаження з проникаючим ефектом в конструкції клеєних поверхонь!

Клінкерна плитка, спресована методом багаторазового пресування ТМ Royal Fasade

Клінкерна плитка, приклеєна звичайним способом без додаткового навантаження (інші виробники)

Письмова Гарантія на клінкерну термопанель ТМ "Royal Fasade" 15 років. Ми впевнені в найвищій якості термопанелей, які ми виробляємо!

Звіт про стан фасаду через 5 років:

Це відео наочно ілюструє, наскільки надійний спосіб нанесення клейового складу шляхом спінювання і наскільки унікальний метод багаторазового пресування. Можна подивитися, на яку глибину проникає клейовий склад, тим самим забезпечуючи міцність конструкції (клінкер + утеплювач). Навіть після закінчення п'яти років термопанелі Роял Фасад, які перебували під палючим сонцем, проливним дощем з відкритими, що піддаються природному впливу, торцевими частинами, зберегли свій зовнішній вигляд і міцність.

Детальніше про тест дивіться на сторінці "Сертифікати" https://termopaneli.com.ua/ua/sertifikaty.html

Каталог відмінностей між продукцією ТМ Royal Fasade та іншими виробниками в Україні клінкерних термопанелей.

Тест на ЗАЙМИСТІСТЬ ПСБ-С25/35 в клінкерній термопанелі ТМ Роял Фасад

Це відео ілюструє перевірку рівня займистості термопанелей ТМ Роял Фасад. Спостерігати можна при прямому попаданні полум'я на утеплювач, воно тільки починає танути, при цьому не підтримуючи горіння. Це пов'язано з використанням у виробництві тільки високоякісної імпортної сировини (стиролу) з Італії, Румунії, Німеччини, в яку додають антипірени (речовини, що сприяють самозатуханю). Наша продукція сертифікована на відповідність багатьом будівельним нормам і має займистість класу Г1, тобто самогасіння.

Тест на міцність (гирями) адгезії плитки до утеплювача.

Випробування міцності клінкерної термопанелі від механічного навантаження.

У цьому відео ви можете перевірити міцність і цілісність клінкерних термопанелей на основі екструдованого пінополістиролу 45 щільності ТМ Роял Фасад. У природних умовах використання клінкерних термопанелей на них будуть впливати тільки навантаження вітру і власної ваги, але з відео ми точно знаємо про граничний запас міцності, який перевищує норми у багато разів.

Тест на займистість XPS

Переваги екструдованого пінополістиролу XPS

 

Безпека утеплювача. Отже, при виборі теплоізоляції слід звернути увагу на склад матеріалу. Сьогодні наша компанія пропонує Вам широкий асортимент термопанелей на основі клінкерної плитки з використанням безпечного, екологічно чистого, якісного утеплювача. Ми використовуємо тільки ті марки утеплювача, які сертифіковані і безпечні навіть при виготовленні дитячих іграшок, посуду, медичної упаковки.

У складі полістиролу, який ми використовуємо при виготовленні клінкерних термопанелей, є тільки атом вуглецю і водню. Що є явною перевагою перед іншими видами ізоляційних утеплюючих матеріалів!

 

Довговічність утеплювача , якщо теплоізоляційний матеріал якісний, він відмінно прослужить вам не менше 50 років з незмінними характеристиками! Купуючи неякісний матеріал, ви побачите, як він кришиться під час монтажу фасаду. Він може осідати в майбутньому і тим самим порушити рівномірність теплоізоляції. Також слід зупинитися на рівності країв по периметру: натиснувши на утеплювач. Край повинен залишатися гладким і рівномірним, зміни не повинні бути помітними.

 

Екологічність. Утеплювач, який використовується компанією Royal Facade, є екологічно чистим і не включає дрібні волокна, пил, фармацевтичну смолу, кіптяву або шлаки. Існує помилкова думка, що м'який теплоізоляційний матеріал виготовлений з натуральної сировини і тому він є найбільш екологічно чистим, але це не так. В його складі міститься фенол-формальдегідна смола, а через волокнисту структуру може виникнути алергічна реакція. У цьому матеріалі можуть з'явитися цвіль і грибок, які небезпечні для здоров'я людини.

Пам'ятайте! Екологічно чистий теплоізоляційний матеріал не містить в своєму складі дрібних волокон, пилу, фенолформальдегідних смол, кіптяви, шлаків, фреону, а крім того не схильний до розкладання, тобто біорезистентний!

 

Міцність утеплювача. Кількість показників щільності для стиснення не повинно бути менше 20 тон на 1 м². В іншому випадку можлива усадка або деформація теплоізоляційного матеріалу, що безпосередньо позначиться на терміні служби фасаду.

 

Достатній тепловий захист забезпечується коефіцієнтом теплопровідності (λ – лямбда). Від цього показника залежить, скільки певного матеріалу потрібно для утеплення фасаду, даху або фундаменту, і, таким чином, яка вартість утеплення конструкції. Оптимальним показником для утеплення λ лямбда є 0,032 Вт/м-К.

Наприклад, якщо коефіцієнт теплопровідності високий, кількість утеплювача збільшується для досягнення оптимального теплового захисту. Необхідно враховувати важливий фактор - вологість клімату. Для цього виділяють два показники - λ A і λ Б, де А відноситься до сухого клімату, і Б - вологий. Наша країна в основному характеризується вологим кліматом, тому при виборі теплоізоляційного матеріалу слід звернути увагу на показник λ Б. Показник λ Б визначає теплопровідність в реальних умовах, а не лабораторних. Тому, якщо є велика різниця між показниками А і Б, це свідчить про високий рівень водопоглинання теплоізоляційного матеріалу.

 

Оптимальне вбирання вологи утеплювачем дорівнює нулю! Щодня на споруди нашого будинку впливає природа: грунтові води, перепади температур, дощ, сніг і так далі. Всі ці природні явища можуть негативно позначитися на нашому теплоізоляційному матеріалі, в якому може утворитися конденсат, що неминуче призведе до втрати необхідного теплового захисту: зима холодна, літо спекотне.

Теплоізоляційний матеріал повинен виконувати функцію термоса

Слід зазначити, що міфом є існування дихаючих стін. Ваш будинок «дихає» або провітрюється через вікна і вентиляцію. Тому головне завдання фасаду - захистити будівлю від природних явищ, таких як вітер, дощ, сніг.

Пара може проникати через стіну, але ця цифра настільки мала, що не враховується (максимум 2%). Крім того, якщо утеплювач паропроникний, з часом теплоізоляційний матеріал втрачає властивість теплового захисту, так як теплопровідність збільшується з накопиченням конденсату. Тому паропроникність є більшим недоліком, ніж чеснотою. Для його усунення можна використовувати спеціальні мембрани або плівки, що абсолютно непрактично, враховуючи той факт, що оптимальну ізоляцію потрібно підбирати відразу, щоб уникнути зайвих відходів. Головне завдання утеплювача, таким чином, протистояти вологі і парі!

Треба бути обережним!

В результаті появи конденсату в теплоізоляційному матеріалі може утворитися цвіль, грибок або інші бактерії, вплив яких на фасад і здоров'я може нести досить серйозну загрозу.

Рекомендуємо!

При виборі теплоізоляційного матеріалу слід звертати увагу на його конструкцію. Чим він щільніше, тим менше ймовірність того, що він пропустить вологу і пропари. По можливості слід занурити невеликий шматочок обраного вами матеріалу у воду приблизно на місяць. Так ви обов'язково будете впевнені в правильності або помилці за вашим вибором.

Обсяги споживання пінополістиролу (ПСБ-С) в Європі.

Базальтова вата переваги і недоліки утеплення.

Стережіться! Шкода від мінеральної вати!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх