Термопанелі ТМ Роял Фасад у Харкові

Фасадна частина будь-якої будівлі - це його лицьова сторона, а тому вкрай важливо підібрати найбільш якісні, надійні і довговічні матеріали з привабливим дизайном. Представництво ТМ Royal Facade в Харкові пропонує кожному покупцеві унікальну можливість - придбати оригінальну продукцію від популярного українського виробника за доступними цінами.

Термопанели ТМ Рояла Фасад в Харькове 1

Наша компанія підтримує співпрацю безпосередньо з виробником «Royal Facade», що дозволяє клієнтам придбати дійсно якісні матеріали за доступними цінами. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але це не заважає виробнику працювати по всій Україні, пропонуючи можливість купити термопанелі в Харкові на замовлення.

Крім того, компанія пропонує досить гнучку систему знижок для всіх своїх клієнтів, які безпосередньо залежать від обсягу замовлення. Одним з головних правил «Royal Facade» є регулярне проведення спеціальних сезонних знижок для нових і постійних клієнтів. Таким чином, кожен покупець отримує можливість придбати термопанелі клінкеру за найбільш вигідною вартістю.

Клінкерні термопанелі для оздоблення фасаду: що це таке

Клінкерні термопанелі для фасадної частини - це якісні елементи, які беруть активну участь в процесі облицювання фасаду будь-якої будівлі, а також його додаткове утеплення. За своїм зовнішнім виглядом такі матеріали нагадують цегляну кладку. Домогтися реалістичної імітації виробника можна за рахунок використання сучасного обладнання в процесі створення термопанелей.

Термопанели ТМ Рояла Фасад в Харькове 2

Перед замовленням панелей для утеплення фасаду в Харкові потрібно буде врахувати, що в продажу є кілька варіантів на вибір:

 • термопанелі для обробки фасадної частини, з утеплювачем в основі спіненого пінополістиролу (EPS / PSBS) в народі - пінопласту;
 • клінкерні термопанелі, виконані в основі екструзійного пінополістиролу (XPS/ЕППС) в народі - стироруд екструдет.

Залежно від обраної сировини, підбирають певний спосіб подальшого приклеювання плитки. Термопанелі в основі спіненого або екструзійного пінополістиролу виробляють методом багаторазового вакуумного пресування утеплювача в плитку за допомогою поліуретанового клею.

При цьому виробник віддає перевагу виключно високоякісній черепиці від таких популярних брендів, як Golden Tile (Україна Харків), PARADYZ (Польський виробник), CERRAD, KINGKLINKER и Feldhaus Klinker.

Як розрахувати ціни на клінкерні термопанелі

Приймаючи рішення про покупку термопанелей в Харкові, кожен клієнт в першу чергу турбується про якість і вартість цієї продукції. І якщо з якістю продукції можна розібратися, прочитавши інформацію на офіційному сайті виробника «Royal Facade», то питання щодо кінцевої ціни залишається актуальним.

Для того щоб швидко розрахувати вартість певних оздоблювальних матеріалів, необхідно скористатися спеціальним калькулятором на сайті, який допоможе зробити розрахунки в зручному онлайн режимі. В результаті потрібно буде визначитися з наступними критеріями:

Визначаємося з валютою

Клієнту пропонується три варіанти оплати в різних валютах: гривня, долари або євро.

Яку саме вартість необхідно розрахувати

Для певної кількості термопанелей (вкажіть штук) або площі обробки (в м2).

Сортування матеріалів

Сортування представленої продукції на сайті може відбуватися за двома поширеними критеріями: за зростанням ціни або за зниженням.

Визначаємося з виробником клінкерної плитки

У вікні пошуку пропонуються відразу кілька варіантів: PARADYZ, CERRAD, KINGKLINKER, Golden Tile Brick Style, Feldhaus Klinker. 

Вибираємо конкретний тип теплоізоляційного шару

ПСБ-С/EPS або ЭПП-С/XPS.

Визначаймося з товщиною утеплювального шару

Є кілька відповідних варіантів на вибір: 10 мм, 20 мм, 30 мм, 40 мм, 50 мм, 60 мм, 80 мм, 100 мм, 120 мм или 150 мм. 

Згідно з прейскурантом EPS-80/ПСБС-25 ГосТ має стандартні показники щільності, які 15,50 кг на 1 м3 в сухій вазі. Завдяки різним технологічним можливостям пінопласт може мати різний ступінь щільності:

 • ПСБ-С 15 ГосТ на 1м3 складає 12,50 кг;
 • ПСБ-С 25 ГосТ на 1м3 складає 15,50 кг;
 • ПСБ-С 35 ГосТ на 1м3 складає 22,00 кг.

Вибір певного ступеня щільності залежить від майбутніх умов експлуатації теплових панелей (температура, рівень вологості, негативний вплив опадів, матеріал, з якого була побудована будівля і т.д.).

Переваги термопанель від ТМ Роял Фасад у Харкові

Представництво ТМ Роял Фасад в Харкові пропонує до продажу високоякісні облицювальні матеріали, які відрізняються наступним набором технологічних переваг:

 1. Використання інноваційних технологій і сучасного обладнання дозволяють виробнику створювати унікальні теплові панелі, розроблені на основі двох видів утеплювачів. При цьому використовується метод багаторазового пресування з використанням вже перевіреної німецької технології.
 2. Наявність міцного і надійного замку «чверть», за рахунок якого по всій довжині термопанелі вдається виключити появу містків холоду. У результаті можна організувати щільне монолітне покриття без зазорів і всіляких отворів.
 3. Використання захисного та декоративного покриття.

Термопанели ТМ Рояла Фасад в Харькове 3

Тепер купити термопанелі в Харкові від виробника «Royal Facade» може кожен, ознайомившись з великим асортиментом продукції, представленої за демократичною вартістю.

Виробництво термопанелей: використання сертифікованих матеріалів

Висока якість термопанелей - заслуга використання сертифікованих і довговічних матеріалів з різних країн з ЄС.

Компанія-представник ТМ Рояла Фасад у Харкові проконсультує кожного клієнта з приводу використовуваної сировини, яку виробник застосовує в процесі створення кінцевого продукту:

 • В якості сировини для організації теплоізоляційного шару використовуються матеріали італійського концерну Eni S.p.A.
 • Клінкерна плитка PARADYZ & CERRAD – це продукція популярних компаній з Польщі та Німеччини.
 • Поліуретановий клей KLEIBERIT PUR Adhesives – продукція німецького бренду.

 Термопанели ТМ Рояла Фасад в Харькове 4

Однією з найважливіших переваг, яка заслуговує на особливу увагу, є використання спеціальної європейської технології повторного пресування матеріалів. В результаті виробнику вдалося домогтися неймовірних висот - максимального проникнення поліуретанового клейового складу в структуру теплоізоляційного матеріалу і клінкерної плитки в цілому.

Все це позитивно позначається на створенні досить міцного і надійного з'єднання, яке не може гарантувати ніякий інший клейовий склад. Переваги цього з'єднання неодноразово доводилися на практиці і за допомогою тестових випробувань.

Купити термопанелі в Харкові: оперативний монтаж термопанелей

Наша компанія, яка представляє ТМ «Royal Facade» в Харкові, крім продажу якісних термопанельних панелей для фасаду, також пропонує професійні монтажні роботи. Довіривши установку справжнім фахівцям з досвідом і високою кваліфікацією, ви зможете оцінити якість готової конструкції.

 Термопанели ТМ Рояла Фасад в Харькове 5

Процедура монтажу передбачає виконання чотирьох основних етапів:

 1. Перший етап передбачає виконання підготовчих робіт - майстри чистять і грунтують стіни будівлі, які необхідно утеплити.
 2. Монтаж стартового профілю біля основи здійснюється за допомогою певного набору саморізів.
 3. Далі, майстри наносять необхідну кількість клейового складу для міцної і надійної фіксації панелей. Нанесення даного складу здійснюється на всю тильну сторону утеплювача термопанелей.
 4. Завершальним етапом є установка клінкерної термопанелі. Для цього фахівці працюють з поліуретановим клейовим складом і набором кріплень ДБМ.

При этом процесс утепления стен здания такими термопанелями в зимний период можно проводить до -14 градусов.

Як замовити панелі для утеплення фасаду в Харкові

Для того щоб швидко замовити панелі для утеплення фасаду в Харкові, клієнту потрібно буде виконати кілька простих кроків:

 1. Замовник показує виробнику власні малюнки, фотографії, різні ескізи фасаду. Це необхідно для точного розрахунку певної кількості матеріалу.
 2. Фахівці компанії «Royal Facade» виконують детальну візуалізацію нового фасаду.
 3. Після того, як всі деталі узгодяться з замовником, останні зможуть отримати зразки теплових панелей за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта».
 4. Якщо замовник задоволений якістю і зовнішнім виглядом матеріалу, підписується договір про співпрацю.

Таким чином, клієнт має можливість особисто перевірити надійність пропонованої продукції і отримати матеріали саме в зазначений термін. Доставка термопанелей здійснюється по всій Україні, а жителі і гості Харкова можуть особисто відвідати офіс представництва компанії «Royal Facade» для уточнення всіх нюансів.

Компанія «Royal Facade» – один з кращих виробників фасадних термопанелей

«Royal Facade» – є національною компанією-виробником фасадних систем, яка використовує в своїй роботі інноваційні технології та якісне обладнання. Вся продукція сертифікована і відповідає високому європейському рівню, а тому встигла запропонувати клієнтам наступне:

 • Фасадні панелі, які вважаються енергоефективними і екологічно чистими, а тому матеріал не представляє ніякої небезпеки для навколишнього середовища.
 • Продукція, яка повністю сертифікована і має демократичну вартість.
 • Якісна і оперативна установка, яку виконує команда кваліфікованих і досвідчених фахівців.
 • Термопанелі, які проходять регулярні випробування на міцність, безпеку і відповідність іншим технічним характеристикам.

Щоб замовити панелі для утеплення фасаду в Харкові, досить звернутися за допомогою до представництва компанії «Royal Facade» за адресою вул. Юр'ївська, 17. Керівником харківського представництва є Попов Сергій Олександрович. Перед тим, як відправитися в офіс, необхідно узгодити точний час вашого візиту, звернувшись за номером телефону +380 (66) 177 75 88 або написати листа на пошту termopaneliua.@gmail.com.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх