Не секрет, що кожен підприємець, незалежно від виду своєї діяльності, зацікавлений в залученні найбільшої кількості клієнтів. І в цьому випадку не варто недооцінювати роль реклами.

Оригінальний і яскравий, стильний і привабливий, відмінний і незабутній дизайн - це тривимірні букви з пінопласту, всілякі фігури і логотип з пінопласту! Вони відрізняються від листів з пластику не просто високою якістю і простотою монтажу, а головне - доступною ціною!

Якщо вам потрібно швидко і якісно організувати офісні, торгові площі, виставку або свято - рекомендуємо використовувати об'ємні букви з пінопласту.

Фігурна різка піни допоможе реалізувати практично будь-які ідеї за вашими ескізами. А ми, в свою чергу, готові відтворити будь-який елемент цього універсального матеріалу - будь то один логотип або дизайн всієї вітрини. Крім того, така прикраса є як оригінальною за своїм дизайном, так і доступною. Кожен день виробляються все нові і нові рекламоносії, які все більше відрізняються від попередніх обсягами, розмірами, колірним виконанням, неповторністю дизайну. А так як в сучасному світі цінується яскрава, помітна, креативна реклама - покупцям потрібно дивуватися.

Логотипи компанії, виставкові стенди, вітрини та рекламні продукти, оформлені таким чином, безсумнівно, будуть помічені і оцінені вашими споживачами і потенційними клієнтами. Тепер для прикладу. Як можна використовувати рекламу «пінополістиролу»?  

Великі об'ємні листи з піни на вітрині з написом SALE - це гарне оголошення про продаж. Різноманітні і яскраві декорації разом з манекенами стануть оригінальною рекламою нової колекції товарів, сезону розпродажів, знижок або акцій.

Основні переваги зовнішньої реклами з пінопласту:

 • низька ціна (наприклад, великі рекламні елементи з металу, скла та інших виробів обійдуться дорожче, ніж пінопласт);
 • простий процес виробництва і переробки, що дозволяє реалізувати найбільш нереалістичну ідею дизайнера;
 • невелика вага готового виробу (з матеріалу з необхідною обробкою можна створити справжній рекламний шедевр!);
 • простота монтажу та обслуговування;
 • однією з основних технічних характеристик пінопласту є міцність, завдяки якій при певній обробці матеріал не псується під впливом навколишнього середовища;
 • пінопласт безпечний при використанні зовнішньої реклами, так як його не тільки легко монтувати, але і в разі випадкового поломки, він не завдасть шкоди оточуючим;
 • відмінний помітний зовнішній вигляд (пінопласт може бути покрита абсолютно будь-якою фарбою або основою - золотою, бронзовою, перламутровою, надати матове або глянсове покриття);
 • просте транспортування. 

Що ви отримуєте, працюючи з нами:

 • 100% аналог ескізного проекту продукції;
 • швидке виконання замовлення;
 • сучасне високоточне обладнання для різання пінопласту;
 • більш доступна вартість готової продукції в порівнянні з іншими матеріалами;
 • будь-який колір і текстура ваших рекламних товарів;
 • виконаємо роботу будь-якого масштабу - від логотипу до муляжу.

Отже, як можна використовувати рекламу «пінополістиролову»? Великі об'ємні букви з пінопласту на вітрині, наприклад, з написом SALE - це гарне оголошення про продаж. Різноманітні і яскраві декорації, поряд з манекенами, стануть оригінальною рекламою нової колекції товарів, сезону розпродажів або акцій.

Коротше кажучи, зовнішня реклама з пінопласту - безпрограшна. Завдяки використанню яскравих кольорів, різноманітних форм, креативному дизайну, ваша рекламна продукція приверне увагу багатьох, а ваш рекламний проект буде цікавим і неординарним. Чому? Тому що реклама з використанням пінопласту красива, ефективна, доступна!

Для рекламних агентств і дизайнерів у нас взаємовигідні умови праці!

Ми завжди будемо раді бачити Вас серед наших нових клієнтів!

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх