Термопанелі в Дніпрі


Збираєтеся утеплити вашу оселю і зробити її більш привабливою? Не забудьте виконати етап точних розрахунків перед тим, як перейти безпосередньо до вибору і замовлення фасадних матеріалів. Адже, як каже народна мудрість: "сім разів відміряй, один раз відріж!". Наша стаття ознайомить вас із деякими нюансами, які слід врахувати, плануючи такий важливий крок у житті кожної родини:


  • Від чого залежить мікроклімат у котеджі?
  • Чи можна фасадні термопанелі купити в Дніпрі?


Енергоефективність будівлі: як розрахувати і підібрати правильно розмір утеплювального шару? (На прикладі реалізованого об'єкта в Дніпрі).
Як виконати якісний монтаж теплових панелей (на прикладі реалізованого об'єкта в Дніпрі).

Чому теплопанелі з клінкерної плитки на сьогодні - це найнадійніший, найдовговічніший і найвигідніший спосіб облицювання фасаду?


Відомо, що мікроклімат у нашій оселі формується з урахуванням деяких факторів і залежить від наведених нижче показників:


  • якість вікон та їхнього монтажу;
  • конструкція стін і відсутність містків холоду в ній; грамотний теплорозрахунок;
  • чи утеплена покрівля будинку;
  • вентиляція в будівлі;
  • рівень вологості в приміщенні;


Щоб уникнути появи грибка і цвілі на стінах, ми повинні дотримуватися всіх норм, які стосуються цих параметрів. Наша стаття допоможе читачеві розібратися в тому, як утеплити будинок якісно і надовго уникнути реставраційних робіт.

Для прикладу і точного прорахунку енергоефективності ми візьмемо одне з міст України, клімат у якому відрізняється середніми показниками для всієї території країни, - Дніпро (Дніпропетровськ). Природно, щоб купити термопанелі в Дніпрі, не потрібно довго моніторити мережу Інтернет у пошуках надійного виробника, адже Дніпро можна вважати одним із тих міст, де наша продукція користується особливою популярністю.


Серед партнерів, які також виробляють клінкерні термопанелі в Дніпрі, купити їх можна в нашій компанії, а також в Тепла хата і Термодім. Вироблені термопанелі Тепла хата в Дніпрі, як і клінкерні теплові панелі Роял Фасад, які ми доставляємо в будь-який куточок України та за її межі, є одним з найкращих способів утеплення та декоративного облицювання будівлі. Будучи виробничим майданчиком для компаній Тепла хата і Термодім, Дніпро, як місто-мільйонник, нині вже виходить на той рівень усвідомлення, що утеплення фасаду теплопанелями з клінкером - один із найдовговічніших і зовні презентабельних способів облицювання.


Енергоефективність будівлі, як один з найважливіших показників при утепленні будівлі


Отже, одним з найважливіших показників, який враховуються при виборі товщини утеплювача в термопанелях з клінкерною плиткою, є розрахунок енергоефективності будівлі.

Уникнення втрат тепла - це умова створення комфортного мікроклімату в приміщенні, і кожен господар повинен це розуміти під час будівництва нового котеджу або реставрації вже зведених будівель.

Для прорахунку ширини несучої стіни слід враховувати коефіцієнт теплового опору R, який, будучи постійною величиною, показує властивість ізоляційного матеріалу. Виражається цей коефіцієнт у вигляді щільності сировини (зі стінового пирога), поділеної на теплопровідність цього ж компонента.


Господарю будинку слід пам'ятати про те, що неправильне обчислення енергоефективності будинку може призвести до того, що тепло буде або йти назовні, або накопичувати вологу в товщі стінового пирога. Обидва ці наслідки невірного розрахунку принесуть значну кількість проблем у майбутньому. Тому найкращий спосіб - це звернутися до професіоналів з теплорозрахунку, які зроблять грамотний аудит споруди і виведуть формулу для обчислення товщини утеплювального шару в конкретному випадку.


Але також ми в силах самі розрахувати цю величину (коефіцієнт теплоопору R), яку можна визначити як відношення різниці температур по краях ізоляції до величини теплового потоку. Отже, формула, за якою можна розрахувати коефіцієнт:


Виходячи з таблиці властивих кожному регіону України величин R, для Дніпропетровська, який належить до першої кліматичної зони, мінімальне допустиме значення теплового опору R для цього міста - 3,3.

Як приклад розглянемо наш реалізований об'єкт у Дніпрі. Для такої продукції як клінкерні термопанелі фасадні Дніпро і Дніпровська область є тим місцем, де розрахунок слід виконувати обов'язково, з огляду на при цьому розташування будинку по області. Адже ця область знаходиться на кордоні першої та другої кліматичних зон, і, можливо, під час обрахунку треба буде використовувати середнє значення R, щоб бути впевненим у точності розрахунків.


Цей проєкт розташований у м. Дніпро. Продукція, яка була використана для облицювання: клінкерні пінополістирольні плити 100 мм і впресована клінкерна плитка CERRAD (Loft Brick Masala) (виробництва Польщі).
Затирочну суміш замовник обрав компанії Поліпласт "Графіт" (Україна).

Для того, щоб перевірити, чи правильно було обрано товщину ізоляційного шару, ми маємо знати, з якої сировини побудовано будинок. Приміром, у цьому випадку це газобетон із густотою 600 кг на м3 і товщиною стіни, що дорівнює 30 см. Як було написано вище, утеплювальний матеріал, використаний у цьому об'єкті - ПСБС-25 100 мм. Оскільки Дніпро належить до 1 температурної зони, коефіцієнт теплового опору дорівнює 3,3.


За таблицею теплопровідності (https://termopaneli.com.ua/raschet-energoeffektivnosti-zdaniya.html) визначаємо R газобетону з показником густоти 600 кг/м3, що дорівнює 0,26. Пінопласт із товщиною 100 мм, щільність якого за ДержТ становить 15.5 кг на м3, має значення R, яке дорівнює 0.039.


Для визначення, чи правильно було зроблено підрахунок, слід додати дві отримані величини ("R" для стін із газобетону і плити пінополіситролу), потім потрібно порівняти отримане значення з таблицею "Мінімального допустимого значення опору огороджувальних конструкцій житлових і громадських споруд".


Отже, фасад цього об'єкта складається з таких компонентів:


Газоблок, 0,3 м, потім ділимо на коефіцієнт теплової провідності газобетону, виходить величина, що дорівнює - 2,56.
Пінополістирол 100 мм. Для розрахунку товщину необхідно ділити на теплопровідність і отримуємо 1.15.
Отримуємо суму з цих двох значень, що дорівнює R всього стінового пирога - 3,71, а за таблицею для 1 кліматичної зони дорівнює 3,3 (мінімально допустиме значення), тому можемо зробити висновок, що прорахунок товщини утеплювача було зроблено правильно!

  Каталог TM Royal Facade 2024
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелей з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
{
Вверх
}