Клинкерні фасадні термопанелі, переваги

Будь-який власник будинку мріє про те, щоб споруда для життя була максимально комфортною. І тут важливу роль відіграє тепло, екстер'єр і затишок. Все це зможуть забезпечити лише якісні теплоізоляційні матеріали. Тільки вони запобігатимуть наявності протягів, крім того вони стійкі до вологи. Особливо актуальні в даний час утеплювачі від компанії Роял Фасад Україна. Вони займають лідируючі позиції серед маси конкурентів. У процесі виробництва продукції використовуються лише новітні технології і  сертифікована сировина. Саме тому більшість споживачів бажають купити  термопанелі саме даного виробника.

Високоякісний матеріал

Виробник продукції термопанелі Роял Фасад протягом довгих років виготовляє і пропонує системи для утеплення фасадів. Матеріал виробляють різної товщини, його основою є пінополістирольні плити або пінопласт. Споживачеві пропонується широкий спектр кольорів, текстур. А за рахунок універсальності способу установки, термопанелі Роял Фасад відмінно підійдуть для будь-якої поверхні.

Серед великого асортименту виробників саме цей матеріал користується попитом. Оскільки Роял Фасад, протягом тривалого терміну надає користувачам високоякісну продукцію, здатну зберігати тепло в будинку, забезпечувати комфорт. Особливим попитом користуються клінкерні панелі для фасаду за рахунок своїх позитивних характеристик.

Клинкерні фасадні термопанелі, преваги

Асортимент будматеріалу, що допомагає зберігати тепло в будинку, настільки великий, що навіть найбільш вимоглива людина зуміє підібрати максимально відповідний варіант. Відмінним рішенням для утеплення, перетворення фасаду є фасадні термопанелі. Вони зможуть подарувати вашому будинку унікальній екстрер'єр і затишок.

Серед основних переваг таких виробів для утеплення можна виділити:

  • Тепер немає необхідності користуватися дорогими послугами плиточників, які будуть ставити плитку поверх теплоізоляційного матеріалу;
  • Установка таких панелей не передбачає наявності «вологих процесів». Це говорить про відсутність обмежень на сезонність установки;
  • Завдяки унікальним властивостям теплоізоляційного матеріалу можна мінімізувати товщину теплоізоляційного шару без занадто ущільнення стінової конструкції;
  • Клінкерні фасадні термопанелі, ціна яких цілком прийнятна, дозволять заощадити не тільки гроші, але і ваш час;
  • Завдяки клінкерним панелям з утеплювачем можна виконати облицювання під цеглу будь-якого будинку, незалежно від того, з якого матеріалу він побудований. Крім того, дизайн буде виглядати набагато красивіше і багатше.

Такі переваги роблять панелі для термоізоляції максимально затребуваними серед сучасних споживачів. Придбати Термопанелі утеплення фасадів Роял Фасад можна в нашій компанії, оскільки ми продаємо лише практичну, надійну продукцію за вигідною і доступною вартістю. Якщо вас цікавлять фасадні панелі з клінкерною плиткою, ціну уточнити можна у наших менеджерів. Вони нададуть грамотну консультацію і допоможуть зробити правильний вибір. Велика різноманітність варіантів дозволить зробити будинок теплішим і естетичнішим.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх