Клинкерні фасадні термопанелі в Харькові

Клінкерні фасадні термопанелі в Харкові

Термопанелі фасадні купити в Харкові відмовиться хіба що недосвідчена людина або той, у кого немає приватного будинку. Чому ця продукція миттєво завоювала популярність? Трохи заглибимося в історію.

На рубежі XX-XXI століть пріоритет був відданий матеріалам багатофункціональної дії, які могли б дати реальну економію енергії. Для новобудов питання вирішувалося просто. А що залишилося зробити тим, хто вже жив у готових будинках, деякі з них були побудовані кілька десятиліть тому? Потрібні були сучасні рішення, які могли б:

- без складнощів, на тривалий час облицювати зовнішні стіни;

- забезпечити зниження витрати електроенергії;

- створити своєрідну оболонку, що знижує коефіцієнт розсіювання внутрішнього тепла в атмосферу;

- сформувати привабливий дизайн будинків.

Клінкерні фасадні термопанелі в Харкові стали гідною відповіддю на проблему, включаючи всі перераховані вище запити. Вироби, що виробляються методом високотемпературного випалу глинистої сировини, особливо міцне скріплення з утеплюючим компонентом, точне візуальне відтворення фактури натуральних матеріалів додають «плюси» пропонованій обробці.

Купити фасадні термопанелі в Харкові

Місто, розташоване на північному сході нашої країни, відчуває всі принади помірного континентального клімату. А це означає, що погода там не тільки морозна і вітряна, але і дощова, тому тепловий комфорт можна отримати після надійного утеплення будівель.

Утеплення зсередини вибирається для об'єктів, в яких необхідно, як історичну архітектурну цінність, зберегти зовнішній вигляд будівель. В інших випадках розумно використовувати укладання термооблицювання ззовні, не жертвуючи площею приміщення.

  1. Оригінальний фасад, що дорого виглядає, відтворює подобу викладеної цегли, ясеня, дуба, рідкісної деревини, граніту, скельного каменю, мармуру, кварцових порід і пр..
  2. Механізми фіксації «шип-паз» дуже допомагають в укладанні захисного покриття. Ми створюємо фінішні вироби на основі європейських матеріалів, так що впевнені у високій якості, тривалому періоді застосування: фасадні термопанелі (Харків) з клінкера згідно гарантії прослужать 15 років. При дбайливому відношенні вони здатні витримати до 50-ти зим.
  3. Не проводиться підготовка стін з коригувальними сумішами. Панелі приклеюються до поверхонь, вертикальне відхилення яких становить 1,5-2 см. Якщо опорні конструкції мають більше зміщення по висоті, слід зробити обрешітку, де буде розміщена обробка клінкеру.
  4. Крім панелей, ми виробляємо цокольні захисні елементи. Грамотне облицювання цоколя забезпечує тривалість неремонтної експлуатації фундаменту.
  5. Технологія особливого пресування дає розуміння про міцність приєднання утеплювача. Краш-тести, що проводяться для того, щоб зруйнувати фасадні термопанелі в Харкові і відокремити компоненти один від одного, показали: при багаторазовому наїзді автомобілем на облицювальний матеріал цілісність шарів не порушується, продукція зберігає початкову товщину. Впресовування в плитку термоізолятора формує міцні міцнісні зв'язки між елементами облицювання. Експеримент проводили для підтвердження підвищеної ударної стійкості товарів, що виготовляються та реалізуються компанією Royal Fasade.

Другий етап випробувань дав такі результати: полімерний утеплювач є самозатухаючим матеріалом, глина відрізняється пожежостійкістю, тому будівля, перебуваючи недалеко від джерела загоряння, не схильна до поширення вогню.

Фасадні термопанелі від виробника: ціна для харківчан

Ми навели достатньо доказів, що стосуються затребуваності і відчутної користі від інноваційної облицювальної клінкерної лінійки товарів. Ви можете обрати продукцію відповідно до власного уявлення про рівень грошових вкладень.

Вітаємо бажання кожного співвітчизника організувати в своєму житлі, офісі, іншій комерційній нерухомості сприятливий внутрішній мікроклімат, оптимізуючи щомісячні витрати на оплату рахунків. Бажаєте купити в Харкові фасадні термопанелі і чекаєте підвищення вуличної температури? Облицювання монтується при будь-якій вологості і t -10 С. Нинішня погода дозволяє приступити до теплоізоляції будівлі вже днями, а затірку швів можна відкласти до наступного кліматичного сезону.

Якщо виникли сумніви у фінансовій можливості придбання міцного, енергозберігаючого матеріалу, ознайомтеся з умовами діючих акцій від Royal Fasade.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх