Golden tile – завод з виробництва плитки в україні

Друзі, український керамограніт дуже круто виглядає!

До того ж якість відмінна!

Небагато фактів про виробника!

Для засновника компанії Golden Tile - заводу з виробництва плитки в Україні – це не просто бізнес, це його мрія і праця всього життя!


З таким ставленням до справи покупець продукції може бути точно впевнений: він купує один з кращих будівельних матеріалів на світовому ринку!

Що з себе представляє фасадна плитка Golden Tile, або керамогранит, як її називає виробник? Перш за все, це морозостійкий фасадний облицювальний матеріал розміром 250х60 мм.


За зовнішнім виглядом на фасаді це цегляна кладка, до того ж низький рівень водопоглинання і міцність до механічних пошкоджень дає право дійсно назвати фасадну плитку (керамогранит) від українського виробника аналогом справжньої німецької та польської клінкерної плитки, яку ми використовуємо у виробництві клінкерних термопанелей.


Якими властивостями володіє український керамогранит від Golden Tile?


Технологічне обладнання: завод використовує кращі в світі виробничі потужності, що дає можливість забезпечувати контроль якості плитки на всіх етапах.


Дизайнерські рішення: з усього світу беруть ідеї працівники дизайнерського відділу і створюють ексклюзивну фасадну плитку зі світовим ім'ям, популярну не тільки в Україні, але і в країнах СНД і Європи.


Традиційні мотиви: в історії України особливе місце посідає Трипільська культура, відома також своїми керамічними виробами.


Завод Golden Tile зберігає традиції і робить нашу культуру відомою у всьому світі.
Лідер на ринку: продукція харківського заводу з виробництва плитки поставляється не тільки в ближні, а й далекі країни. На даний момент українська плитка поставляється в 30 держав.

Відповідальний бізнес: Golden Tile піклується про екологію та суспільство, тим самим створюючи комфорт для всіх.


Трохи історії


Харківський плитковий завод (ХПЗ) фактично був заснований ще до Другої Вірової Війни в 1936 році, але в роки окупації він був практично повністю зруйнований. Але все ж прийнято вважати офіційною датою введення в експлуатацію заводу 1946 рік, оскільки неймовірними стараннями жителів Харкова цей виробник був піднятий з руїн!


Потужність на той момент була 200 тис м2 на рік плитки для підлоги, а також сантехнічні вироби та ізолятори.


У 1949 році стали випускати і фасадну плитку (для облицювання будівель), що дозволило значно розширити асортимент. До речі, Маріїнський палац облицьований саме цією плиткою. Через 2 роки виробничі потужності модернізували. А в 1981 завод пройшов повну масштабну реконструкцію.


У 1994 році завод був приватизований і вже в 2005 з новими інвесторами знову пережив велику модернізацію.


На даний момент на заводі працюють висококваліфіковані фахівці і новітнє обладнання, що дозволяє бути лідером з виробництва всіх видів керамічної плитки.


ТОВ Роял Фасад з повагою і трепетом відноситься до вітчизняного виробника, який кинув виклик великим акулам світового будівельного ринку з виробництва плитки. І ми впевнені, що українська плитка це не дешевий аналог, це той продукт, який перевершує за якістю плитку інших зарубіжних виробників!


Наші випробування показали, що ми нарешті знайшли те, що шукали в 2012 році, коли запускали виробництво клінкерних термопанелей і закупили тільки іноземну сировину. Ми знайшли нашого виробника і будемо всіляко його підтримувати!


  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх