Утеплюємо будинок у 2022 році

Утеплюємо будинок зовні клінкерними термопаненями

Структура термопанелі така, що повітря зберігається в її порах, яке не дає теплу виходити. Ефективність матеріалу перевіряється практикою. Термопанель складається з пінополістиролу і екструзії пінополістиролу. Матеріал має наступні переваги:

  1. Стійкий до проникнення вологи.
  2. Під час монтажу він зберігає свою форму.
  3. Має неорганічне походження, так що відсутній грибок і цвіль.
  4. Завдяки низькій питомій вазі, термопанель не обтяжує конструкцію.
  5. Завдяки наявності антипіренів теплова панель не підтримує горіння, стійка до перепадів температур.

Завдяки тому, що пінополістирол не вбирає вологу, але в той же час і  є паропроникним ним можна утеплювати будинок зовні. Важливою властивістю матеріалу є збереження обсягу та форми. Мінеральна вата з часом втрачає форму, що негативно позначається на зовнішньому вигляді будови.

Утеплюємо будинок пінополістиролом

В першу чергу стіни необхідно очистити від бруду і пилу. Потім необхідно нанести грунтовку на стіни, яка забезпечить необхідну адгезію піни зі стінами. Важливо вирівняти нерівності стінок, запечатати тріщини і порожнини. Після обробки стін грунтовкою їм дають час висохнути. Потім на стіну кріпиться стартова планка і панелі починають приклеюватися до стіни. Якщо клей наноситься з балону, бажано обприскувати його безпосередньо на матеріал. Пластини бажано фіксувати дюбель-грибками.

Утеплюємо цоколь будинку

Для того щоб утеплити цоколь будинку, необхідно використовувати такий матеріал, як екструдований пінополістирол. Цей матеріал має високий ступінь вологостійкості з терміном служби більше 100 років. Також цей матеріал підійде в максимальній мірі в тому випадку, якщо ми утеплюємо фундамент будинку. Плити повинні мати товщину не менше 3 см. Точна товщина теплоізоляційного шару розраховується виходячи з товщини стін фундаменту і плінтуса. Для того щоб пластини міцно кріпиться до основи цоколя і фундаменту, використовується спеціальний клей.

Після проведення всіх робіт, утеплену поверхню фундаменту засипають грунтом. Важливо кожен шар ґрунту щільно утрамбувати. Для утеплення цоколя необхідно використовувати дюбеля і спеціальну сітку для армування поверхні. Потім необхідно зробити облицювання цоколя. Якщо цоколь облицьовується штучним або натуральним каменем, то застосовується спеціальний клей.

Для того щоб посилити зчеплення з поверхнею цоколя роблять спеціальні насічки. Можна використовувати спеціальні пінополістирольні плити. Вони в процесі виробництва виготовляються під штукатурку. Поверхня таких плит фавельна. Після закінчення робіт необхідно виконати розшивку шовних областей.

Утеплюємо будинок навісними фасадами з клінкеру

Такі навісні вентильовані клінкерні фасади нададуть вашому будинку презентабельний вигляд. Клінкерні панелі не дозволять грибку з'явитися, вони також значно заощадять енергоресурси. Конструкція, яка імітує клінкерну кладка, довговічна. Він надійно прослужить господареві будинку не один десяток років.

  Каталог TM Royal Facade 2022
Компанія "Роял Фасад" – національний виробник клінкерних термопанелів з 2013 року.
Багатокан.:
 0 800 21 7771
(безкоштовно в Україні)
Контакти
Форма зворотнього зв'язку
Ваше Ім'я
Ваш email
ru ua
Вверх